Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Kuchar

NETeller - dlaczego warto posiadać ten portfel internetowy?

Promowane odpowiedzi

Oczywiści Pan Administrator Kuchar, zapomniał wspomnieć o najważniejszym dla niego powodzie, dla którego użytkownicy powinni się rejestrować w Netellerze.

Jest to oczywiście program partnerski i każdy który zarejestruje się z linka podanego przez Kuchara sprawia że nasz administrator  staje się bogatszym człowiekiem czego mu z całego serca życzę :spiteful:

Niestety Kuchar zapomniał także wspomnieć o dwóch najważniejszych rzeczach z punktu widzenia użytkownika.

Po pierwsze jest to wspomniany wcześniej wysoki (750 euro) limit dzienny wypłaty za pomocą karty NET +

Po drugie nie wspomniana nigdzie wcześniej karta NET + Virtual Prepaid card - super bezpieczna metoda dokonywania płatności w internecie za pomocą virtualnego, wygenerowanego jednorazowo numeru karty kredytowej.

I co z tego, że mają z tego kasę? Bardzo dobrze. Jeśli miałbym zakładać tam konto, to tym bardziej zrobię to przez traderów, bo ja nic na tym nie stracę a ktoś (traderzy) mogą mieć dodatkowy profit. Tym bardziej że wykonują sporo pracy przy portalu a każdy chce w końcu kiedyś zarabiać na tym co lubi robić. Poza tym nie zmuszają Cię do zakładania tam konta tylko przedstawiają taką możliwość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiści Pan Administrator Kuchar, zapomniał wspomnieć o najważniejszym dla niego powodzie, dla którego użytkownicy powinni się rejestrować w Netellerze.

Jest to oczywiście program partnerski i każdy który zarejestruje się z linka podanego przez Kuchara sprawia że nasz administrator  staje się bogatszym człowiekiem czego mu z całego serca życzę :spiteful:

Niestety Kuchar zapomniał także wspomnieć o dwóch najważniejszych rzeczach z punktu widzenia użytkownika.

Po pierwsze jest to wspomniany wcześniej wysoki (750 euro) limit dzienny wypłaty za pomocą karty NET +

Po drugie nie wspomniana nigdzie wcześniej karta NET + Virtual Prepaid card - super bezpieczna metoda dokonywania płatności w internecie za pomocą virtualnego, wygenerowanego jednorazowo numeru karty kredytowej.

Szanowny Panie Adamie, koledzy podsumowali całość w należyty sposób. W tym momencie edukujesz się na traderzy.pl dzięki temu, że grono administratorów z uzyskanych profitów na giełdzie (inaczej mówiąc z własnej kieszeni) robi zrzutę i utrzymuje serwery itd. Zatem nic więcej chyba nie muszę dodawać... ale dziękuję za szczere życzenia - jeśli tylko się spełnią to wszystkie miliony wpakujemy w nowego Geeks Toya z dodatkowym dopiskiem Traderzy.pl :)

Piszę jednak w innym celu:

1.  Wysoki (750 euro) limit dzienny wypłaty za pomocą karty NET + - to jest akurat na plus. Wypłacasz max 750 EUR dziennie z bankomatu - to źle? 

2. Co do drugiej kwestii. Masz do wyboru wirtualną kartę oraz kartę bankomatową - obie za darmo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2. Drugiej kwestii w ogóle nie rozumiem. Masz do wyboru wirtualną kartę oraz kartę płatniczą - obie za darmo.

Wirualna jest jakaś drobna opłata, coś koło 1e

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wirualna jest jakaś drobna opłata, coś koło 1e

Muszę sprawdzić - być może się mylę gdyż używam tylko bankomatowej. Jeśli jednak to prawda to 1 euro nikogo nie zbawi :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę sprawdzić - być może się mylę gdyż używam tylko bankomatowej. Jeśli jednak to prawda to 1 euro nikogo nie zbawi :)

Jak to nie... 1 euro to już piwo masz. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez wiekszosc czasu uzywalem moneybookers, ale po przejsciu na neteller jestem naprawde zadowolony. Przy kazdej podrozy uzywam karty, dziennie wyplacam 750e przy malej prowizji. Do tej pory nie bylo zadnych problemow. Szybki support, bezpieczenstwo na wysokim poziomie, ogolnie polecam!

Edytowane przez kamilos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@czajek

W ogóle się z tobą nie zgadzam. Piszesz, że mają wysokie prowizje przy wypłatach z bankomatu. No to policzmy to razem.  :)

Moneybookers:

Wypłata z bankomatu dla MB to maksymalnie 250e dziennie i kosztuje to 1,8 euro. Koszt wypłaty 750 euro ( w ciągu 3 dni !) to razem 5,4 euro

Neteller:

Wypłata z bankomatu dla NT to maksymalnie 750e dziennie i kosztuje to 4 euro

Nie dość, że nie musimy chodzić kilka dni z rzędu to na dodatek jest taniej. 

Oczywiście warto mieć konto i kartę w jednej walucie, a bankomaty z euro są chociażby na polskich lotniskach, więc nie trzeba się obawiać o przewalutowania. Dodatkowo jak ktoś dużo lata za granicę to też ma problem przewalutowania z głowy.

Wypłata z bankomatu dla MB to maksymalnie 500 EUR dziennie. Mając status VIP wypłaty są darmowe. Status VIP z kolei to tylko 2k EUR jednorazowej transakcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież na każdej stronie internetowej tak jest. Przeciez strony utrzymują sie właśnie z takich rzeczy. Ja zarejestruje sie z linku traderów, bo nie jestem typowym polakiem jak Adam i dam zarobić swemu niż obcemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mówiąc już o dość dziwnie rozumianej polityce bezpieczeństwa objawiającej się nagłymi blokadami konta i żądaniami skanów, dowodów, itp. Nie polecam.

Weryfikacja jest bardzo prosta. Skan dowodu osobistego oraz przelew dowolnej kwoty z rachunku bankowego na konto Skrill.

Nie rozumiem ludzi, którym to przeszkadza, tym bardziej że bezpieczeństwo przy pieniądzach to podstawa.

Natomiast czy Skrill czy Neteller - każdy wybiera to co uważa, że jest dla niego najlepsze. A co do programu partnerskiego - brawa dla Administratora, strona oraz inne rzeczy wymagają nakładów finansowych. Trzeba zmienić podejście i życzyć komuś jak najlepiej, jeżeli ma możliwość zarabiania na tym to rękami i nogami jestem za - bo czemu nie? A ten który krytykuje taki sposób zarabiania, niech sam postawi sobie forum, wypracuje markę, postawi swoje programy partnerskie i zobaczy, czy to jest taka prosta sprawa.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez danita

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, a jak to jest z tymi przewalutowaniami? Jak wtedy wychodzi sprawa z opłatami? Jak sie już ma taką karte to można z niej wszędzie korzystać w każdym bankomacie czy jak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, a jak to jest z tymi przewalutowaniami? Jak wtedy wychodzi sprawa z opłatami? Jak sie już ma taką karte to można z niej wszędzie korzystać w każdym bankomacie czy jak?

Przewalutowanie dla zwykłych klientów wynosi 2,49%, dla klientów VIP o statusie wyższym niż brązowy > 1,75%. Wypłaty można dokonać z każdego bankomatu, z którego możliwa jest wypłata z kart MasterCard - więc wszędzie.

Status wyższy niż brązowy to z kolei depozyty 5k EUR miesięcznie.

A czy płatności kartą w sklepie/restauracji też są płatne ?

Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet, wypłata z banku, otrzymywanie pieniędzy, wyciąg z konta online, wydanie numeru PIN, wypłata pieniędzy, etc. - są darmowe dla statusu VIP bez względu na poziom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.  Wysoki (750 euro) limit dzienny wypłaty za pomocą karty NET + - to jest akurat na plus.

Tak tylko, że ja już wcześniej napisałem

Wypłacasz max 750 EUR dziennie z bankomatu - to źle?

Nie.

Drugiej kwestii w ogóle nie rozumiem. Masz do wyboru wirtualną kartę oraz kartę płatniczą - obie za darmo.

Tunie ma czego rozumieć. Jest karta wirtualna NET+ o właściwosćiach które opisałemwcześniej i trzeba przyjąć to do wiadomości. Trudno mi zrozumieć jak można tego nie rozumieć :spiteful:

Podsumowując - nie wiem czemu powtórzyłeś jeszcze raz cechy konta, które uznałem za najprzydatniejsze dla użytkowników i próbowałeś wejść w polemikę nie wiem z kim.

Ale najlepsze było to stwierdzenie:

W tym momencie edukujesz się na traderzy.pl

Naprawdę dawno siętak nie uśmiałem :haha: Dzięki za poprawienie humoru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przewalutowanie dla zwykłych klientów wynosi 2,49%, dla klientów VIP o statusie wyższym niż brązowy > 1,75%. Wypłaty można dokonać z każdego bankomatu, z którego możliwa jest wypłata z kart MasterCard - więc wszędzie.

Status wyższy niż brązowy to z kolei depozyty 5k EUR miesięcznie.

Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet, wypłata z banku, otrzymywanie pieniędzy, wyciąg z konta online, wydanie numeru PIN, wypłata pieniędzy, etc. - są darmowe dla statusu VIP bez względu na poziom.

no dobra ale ja hcyba zakładając konto vipem nie będe czy dla normalnego szarego uzytkownika płacenie kartą w sklepach jest bezpłatne ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta