Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Kuchar

NETeller - dlaczego warto posiadać ten portfel internetowy?

Promowane odpowiedzi

To jeszcze jedno głupie pytanie :)  czy w karcie jest paypass i czy można ustawic limit paypassa ??

coraz bardziej mnie sie to podoba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a tego to nie wiem. nigdy nie korzystalem z paypass. mozna spytac supportu. chyba ze jest jakas mozliwosc zeby poznac karte czy ma te opcje, to moge sprawdzic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak widzę niektóre posty, to nie wiem czy się śmiać czy płakać... Pewnie nie ja jeden się zastanawiałem, mając jeden z portfeli, czy ten drugi nie byłby lepszy. Tak więc przed chwilą pokusiłem się o małe porównanie:

MB/Net

Opłata za kartę -> 10e/free

Wpłata z przelewy24 ->: 0.9%/1.5%

Wypłata:

-karta (limit)  -> 1.8e/4e (250e/750e)

-konto bankowe -> 1.8e/7.5e

Przewalutowanie -> 2.49%/2.95%

Także nie trzeba robić ludziom wody z mózgu, a już na pewno za dużo w tym temacie: chyba, podobno itd. Jak np. wypłacam 250e, to zapłacę jednak mniej, niż gdybym miał kartę nettelera. Homik nie płaci haraczu za kartę netkowi, ale kto wie czy nie oddaje tego z nawiązką przy kolejnych wypłatach. No a w MB wcale nie ma programu vip.

Z kolei tyrada jaka poszła w stronę Adama zaiste zabawna, ale co tu się dziwić jak nawet Kuchar nie zrozumiał. Moim skromnym zdaniem chodziło mu o to, że te dwa punkty mogą być ciekawe z punktu widzenia graczy i stanowić przewagę nad MB. Nie mniej jednak w pierwszych postach tematu takowe informacje się nie pojawiły, a zamiast tego mamy zwykłą marketingową papkę, czyli zarzut skądinąd słuszny.

P.S.

Jak wygląda sprawa przewalutowań, tudzież kont walutowych w programach vip? Korzysta ktoś z takowych?

Edytowane przez Zeberdee13

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konta walutowe - status Silver - drugie konto w wybranej walucie, status Diamond - trzecie konto w wybranej walucie. Status Bronze - nie kwalifikuje nas do posiadania drugiego konta.

Wydanie karty Skrill dla VIPów jest darmowe, VIP jak pisałem wcześniej 2k EUR depozytu.

Przewalutowanie - pisałem w poprzednich postach.

PayPass - atm nie ma.

Edytowane przez danita

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Także nie trzeba robić ludziom wody z mózgu, a już na pewno za dużo w tym temacie: chyba, podobno itd. Jak np. wypłacam 250e, to zapłacę jednak mniej, niż gdybym miał kartę nettelera. Homik nie płaci haraczu za kartę netkowi, ale kto wie czy nie oddaje tego z nawiązką przy kolejnych wypłatach. No a w MB wcale nie ma programu vip.

Wszystkie informacje, które podaję są prawdziwe.

A jeżeli chodzi o program VIP w MB - to co konkretnie masz na myśli?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weryfikacja jest bardzo prosta. Skan dowodu osobistego oraz przelew dowolnej kwoty z rachunku bankowego na konto Skrill.

Nie rozumiem ludzi, którym to przeszkadza, tym bardziej że bezpieczeństwo przy pieniądzach to podstawa.

Mnie to absolutnie nie przeszkadza, bo uważam że jest to wskazane, ale problem leży gdzie indziej. Co innego weryfikacja przy zakładaniu konta, tudzież na początku korzystania , a co innego kolejna niezapowiedziana blokada konta do momentu kolejnego potwierdzenia tożsamości/adresu. Tym bardziej, że nie było żadnych przesłanek, aby mnie znowu maglować o to samo.

Wiadomo, że każdy musi sam sobie odpowiedzieć do czego będzie mu potrzebne konto w NT/MB. Jeśli zamierza przelewać małe sumy z portfela na konto bankowe i często płacić w sklepach to wiadomo, że wybierze MB. Jednak w świetle ustawy, nie jest to mimo wszystko zbyt rozsądne.

Jeśli jednak wypłaca sobie z bankomatu raz od czasu większą sumę, bez żadnych przelewów i dodatkowo unika przewalutowania to wybór również jest prosty - NT.

Adama muszę rozczarować. Admin nie stanie się bogatszym człowiekiem dzięki PP z netellera, ani dzięki reklamom, które pojawiły się jakiś czas temu. Wszystko idzie na opłacenie serwerów, ale o tym w szerszym kontekście wspomni zapewne Kuchar.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie to absolutnie nie przeszkadza, bo uważam że jest to wskazane, ale problem leży gdzie indziej. Co innego weryfikacja przy zakładaniu konta, tudzież na początku korzystania , a co innego kolejna niezapowiedziana blokada konta do momentu kolejnego potwierdzenia tożsamości/adresu. Tym bardziej, że nie było żadnych przesłanek, aby mnie znowu maglować o to samo.

Wiadomo, że każdy musi sam sobie odpowiedzieć do czego będzie mu potrzebne konto w NT/MB. Jeśli zamierza przelewać małe sumy z portfela na konto bankowe i często płacić w sklepach to wiadomo, że wybierze MB. Jednak w świetle ustawy, nie jest to mimo wszystko zbyt rozsądne.

Jeśli jednak wypłaca sobie z bankomatu raz od czasu większą sumę, bez żadnych przelewów i dodatkowo unika przewalutowania to wybór również jest prosty - NT.

Adama muszę rozczarować. Admin nie stanie się bogatszym człowiekiem dzięki PP z netellera, ani dzięki reklamom, które pojawiły się jakiś czas temu. Wszystko idzie na opłacenie serwerów, ale o tym w szerszym kontekście wspomni zapewne Kuchar.

Dlatego najlepiej jest założyć konto, w tym samym dniu przesłać skan dowodu (jako potwierdzenie adresu) oraz zrobić mikroprzelew z konta bankowego na konto Skrill (jako drugie potwierdzenie).

Mam natomiast pytanie - dlaczego w świetle ustawy nie jest to rozsądne?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam natomiast pytanie - dlaczego w świetle ustawy nie jest to rozsądne?

Wiadomo, że jedynym powiązaniem pomiędzy tobą a bukmacherem są operacje (wypłaty/wpłaty) z konta bankowego. Nawet jeśli dzieje się to przez portfel internetowy, to komus kiedyś może będzie się chciało przejść po tej nitce do kłębka(chociaz wątpie). Zarówno MB jak i NT mają przecież konta w polskich bankach. Po co robić przelewy z MB/NT na własne konta bankowe i w drugą stronę, skoro można tego uniknąć. Przypominam też, że banki mają obowiązek trzymać historię rachunku przez 5 lat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomo, że jedynym powiązaniem pomiędzy tobą a bukmacherem są operacje (wypłaty/wpłaty) z konta bankowego. Nawet jeśli dzieje się to przez portfel internetowy, to komus kiedyś może będzie się chciało przejść po tej nitce do kłębka(chociaz wątpie). Zarówno MB jak i NT mają przecież konta w polskich bankach. Po co robić przelewy z MB/NT na własne konta bankowe i w drugą stronę, skoro można tego uniknąć. Przypominam też, że banki mają obowiązek trzymać historię rachunku przez 5 lat.

Tak to jest prawda, aczkolwiek mikroprzelew w celu weryfikacji nie jest groźny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opłaty w funtach są o takich samych wartościach co w Euro? I czy wpłacając 100 funtów otrzymam 10 funtów bonusu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakładając konto przez stronę Traderzy.pl dostaniesz 10% bonusu od pierwszego przelewu do partnera handlowego. ( Max. możesz otrzymać 10 euro - jeżeli przelejesz za pierwszym razem 100 euro, jeżeli przelejesz np. 60 euro za pierwszym razem - do twojego konta zostanie dodane 6 euro!) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

trzeba wlaczyc kamerke internetowa (najlepiej w lapku) i klikajac "zatwierdz" powiedziec do mikrofonu glosno i wyraznie "bonus kuchar".

zart oczywiscie ;)  kuchar zajrzy w watek, to pewnie poradzi co zrobic z tym fantem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta