Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Kuchar

NETeller - dlaczego warto posiadać ten portfel internetowy?

Promowane odpowiedzi

MB tez pewnie uzywacie od swieta albo jest traktowane jako taka rezerwa.

Czy macie proby nieudanego logowania na konto tak co miesiac po 1 razie?

moze maja jakis blad w systemie albo czort wie co

zmienilem meila i dalej ktos probuje sie logowac, szczescie ze tylko raz bo by konto zawiesili

jak to u was z tym wszystko ok?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, a jest ktoś kto ma obcą walutę na nettelerze? ile procentowo wychodzi za przewalutowanie przy takim wariancie? Bo wpadłem na pomysł, żeby ze względów bezpieczeństwa, po tradingu sobie śmigać kasę z powrotem na netteler, w przypadku gdy konto jest w euro nie ma wtedy żadnej opłaty. Ale słyszałem że przewalutowania w bankomatach są bardzo niekorzystne.

Edytowane przez borruu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adam82...uderz w stół a nożyce sie odezwą ;-)).....

nie bardzo wiadomo do czego sie odnosisz. moglbys zacytowac w swoim poscie, bo domyslam sie ze do jakies wypowiedzi uzytkownika adam82. ale do jakiej to juz wiesz tylko ty sam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest jeszcze jedna kwestia (poza wymieniamymi wczesniej) dajaca wg mnie duza przewage nt nad mb otoz karta netellera jest wypukla jak karta kredytowa i dziala jak normalna karta kretydowa np w samolotach, hotelach (wiecej nie wiem bo tylko tu uzywalem, dla testu zamiast zwyklej kredytowki z banku). karta mb to zwykle plastikowe scierwo ktore uzyjemy jedynie w sklepach czy bankomatach podobnie jak karte debetowa z banku. wiecej grzechow nie pamietam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yavor, dokładnie to miałem na myśli. Jeżeli nie ma żadnej opłaty za wpłaty i wypłaty z bf, nie ma przewalutowania pomiędzy bf a NT, to można tak działać. Kwestia tylko, jak stoi przewalutowanie w bankomacie, bo na to jesteśmy skazani, gdy chcemy mieć nt w euro i mieszkamy w pl.

Wiadomo, że byłoby to trochę męczące, np. nie wejdziesz na jeszcze jeden ryneczek, jak już postanowiłeś zakończyć dzień i zgłosiłeś wypłatę, ale można byłoby czuć się bardziej komfortowo.

Edytowane przez borruu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeden ryneczek? wyplata z bf potrafi isc 24h wiec nie wiem jak mam to zrobic.

Yavor, dokładnie to miałem na myśli. Jeżeli nie ma żadnej opłaty za wpłaty i wypłaty z bf, nie ma przewalutowania pomiędzy bf a NT, to można tak działać. Kwestia tylko, jak stoi przewalutowanie w bankomacie, bo na to jesteśmy skazani, gdy chcemy mieć nt w euro i mieszkamy w pl.

Wiadomo, że byłoby to trochę męczące, np. nie wejdziesz na jeszcze jeden ryneczek, jak już postanowiłeś zakończyć dzień i zgłosiłeś wypłatę, ale można byłoby czuć się bardziej komfortowo.

wyplata z bf potrafi isc 24h wiec tym sposobem moglbym pohandlowac co drugi dzien.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio wyplacałem pieniądze z bankomatu za pomocą netellera i przy wyplacie 700zl zapłaciłem 63zł prowizji. 

Tutaj dane w transakcji 

Kwota transakcji: 700,00 PLN

Opłata manipulacyjna: 15,00 PLN

Obowiązująca stawka za konwersję waluty: 1 PLN = 1.06947147 PLN ?

Kwota w ePortfelu: 763,61 PLN

Troche to dziwne, ze majac portfel w złotówkach oni mi to jeszcze jakby przewalutowują do tego 15zł za prowizje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie jak to jest z tą plastikową kartą neteller ? Piszecie, że jest za free na stronie.

• Korzystając z ePortfela NETELLER, otrzymujesz także dostęp do darmowych kart prepaid Net+. Karty te umożliwiają korzystanie ze środków znajdujących się w ePortfelu w celu dokonywania zakupów wszędzie, gdzie akceptowane są karty MasterCard® oraz wypłat z każdego bankomatu na całym świecie.

Założyłem konto, weryfikacja, pisze, że muszę mieć min.42zł na koncie, wpłaciłem i założyłem karte i zapiepszyło 42zł ;/ W historii pisze "Opłata za wysyłkę karty przedpłaconej Net+" Jak to jest w końcu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w FAQ pisze :

"*Za wysyłkę/obsługę zostanie pobrana opłata w wysokości 10,00 EUR lub równoważna kwota w innej walucie* Sprawdź, czy na swoim koncie NETELLER posiadasz wystarczające środki, aby pokryć tę opłatę." czyli chyba coś się zmieniło ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przydało by się też zmienić na pierwszej stronie wątku o neteller i na głównej stronie takie info. :) Nie ukrywam trochę się wściekłem jak wchłonęło kasę bo mam Skrill i teraz obydwa portfele będą wyglądać podobnie, tylko parę różnic w opłatach, bo nie ma co ukrywać dużo osób brało NT dla darmowej karty...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta