Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Kuchar

NETeller - dlaczego warto posiadać ten portfel internetowy?

Promowane odpowiedzi

no jak narazie w NT nie mogę się połapać kompletnie ;/ w skrill biore wpłata wybieram bank i bangla. W NT jakieś różne możliwości i za cholere nie wiadomo co wybrać. Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po raz kolejny sprawdza sie teza ze neteller jest lepszy od skrilla

w niespelna 10 minut po mailu oddzwonil do mnie koles i problem zostal natychmiastowo rozwiazany, od reki. jesli kogos to interesuje to jest szansa ze zadzwoni ktos mowiacy po polsku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to w końcu jest z tą kartą? Raz idę do sklepu płacę kartą i normalnie podaję PIN, a ostatnio w supermarkecie kasjerka wzięła kartę przejechała paskiem magnetycznym przez czytnik i już nic nie musiałem wklepywać. Troche mnie to martwi, bo zakupy były spore i w razie zguebienia karty może być problem. Do tej pory myślałem, że bez PIN-u nie da rady nią zapłacić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to w końcu jest z tą kartą? Raz idę do sklepu płacę kartą i normalnie podaję PIN, a ostatnio w supermarkecie kasjerka wzięła kartę przejechała paskiem magnetycznym przez czytnik i już nic nie musiałem wklepywać. Troche mnie to martwi, bo zakupy były spore i w razie zguebienia karty może być problem. Do tej pory myślałem, że bez PIN-u nie da rady nią zapłacić.

Miałem raz podobny przypadek. Zawsze musiałem podawać PIN, aż tu nagle sprzedawca przejechał kartą oddał ją i na tym transakcja się skończyła.

Trzeba napisać zapytanie do supportu, bądź do firmy zarządzającymi terminalami. Konieczne na pewno bęzie podanie punktu oraz numeru transakcji. Jeżeli masz zatem paragon to napisz do ww instytucji z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z doswiadczenia wiem, ze to zalezy od sklepu. W Intermarche w Szczecinie nigdy nie wymagaja pinu, wystarczy podpis (chociaz juz np w Inter w kostrzynie tylko pin wchodzi w rachube).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z doswiadczenia wiem, ze to zalezy od sklepu. W Intermarche w Szczecinie nigdy nie wymagaja pinu, wystarczy podpis (chociaz juz np w Inter w kostrzynie tylko pin wchodzi w rachube).

To nie o to chodzi Stoyan, zadziwia fakt, że płacąc kartą nie wymagali ani podpisu ani PIN-u

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To raczej nie zależy od Netteler, tylko od użytego terminala w sklepie czy gdziekolwiek płacicie. Na bramkach na autostradzie nigdy nie wbijacie pinu bo ile by to wtedy trwało ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam pytanko: czy mozna jednym kontem neteller zasilac dwa otwarte rachunki na betfair?

premium chare nie jest pobierane a drugie bylo by co dopiero otwarte czyli zaczyamy od 0

no ale czy tak mozna czy sie nie przyczepja?

oczywiscie gdyby tak mozna bylo to te 1 bym sobie zamknal

zadac ich suportowi takie skonkretyzowane pytanko nie da rady za slabo z jezykiem u mnie

napewno wiecie cos w tym temacie

???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam pytanko: czy mozna jednym kontem neteller zasilac dwa otwarte rachunki na betfair?

premium chare nie jest pobierane a drugie bylo by co dopiero otwarte czyli zaczyamy od 0

no ale czy tak mozna czy sie nie przyczepja?

oczywiscie gdyby tak mozna bylo to te 1 bym sobie zamknal

zadac ich suportowi takie skonkretyzowane pytanko nie da rady za slabo z jezykiem u mnie

napewno wiecie cos w tym temacie

???

Nie można. Konto neteller może być zarejestrowane (przypisane) tylko do jednego konta betfair.

Taka możliwość jest w skrill/moneybookers - wystarczy na koncie skrill dodać adres mailowy i ten sam adres przypisać do nowego konta bf.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w neteller wypłacając euro z konta w euro na konto w polskim banku również w euro jest przewalutowanie (taka niezrozumiała sytuacja ma miejsce w Skrill)? Czy po prostu ile wypłacam z netka tyle dokładnie wpada na konto w banku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"ALERT
      You cannot withdraw more than € €100 via NETeller until you have withdrawn at least the

amount you have deposited on each of the other payment methods you have used (Moneybookers). Please

reduce the amount to € €100 for NETeller and withdraw the remaining via the other payment methods

already used."

z rozmowy na czacie zrozumialem badz nie, ze mam niezrownowazony bilans, czego to nie wiem.

najpierw konto bylo zailane poprzez MB i tylko ta droga szly wyplaty, ostatnia wyczyscila na 0 konto w bf.

po dluzszym czasie depo robilem poprzez NT i chcac wyplacic za jednym razem depo i zysk wyskakuje komunikat ten u gory.

ktos potrafi jasno wytlumaczyc co trzeba zrobic, nie chce wyplacac na MB no chyba ze nie mam wyboru

a wyplaa jednego dnia 100e i potem druga ten zysk?

albo depo w jednym dniu a zysk w drugim?

nie kombinowalem jeszcze tych opcji bo jeszcze konto zablokuja

pobieraja oplaty za wyplate jak wiecej niz 1w  miesiacu na NT?

ktos wie jak dzialac?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mam pytanie czy jest możliwe zamiana waluty(na koncie neteller) w moim przypadku z PLN na Euro ? Jeżeli tak to jak to zrobić?

Edytowane przez yavor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Zakładasz nowe konto na neteller na te same dane co poprzednie

2. Logujesz się i dostajesz info że twoje konto zostało zablokowane bo wykryto już konto stworzone na twoje dane.

3. Szukasz na stronie netka email-supportu, zgłaszasz ticket o co chodzi, że chcesz zmienić walutę, prosisz o telefon.

4. Dzwoni do ciebie ktoś z supportu, wypowiada pytania bezpieczenstwa, przenosi wszystko na nowe konto (skany dokumentów, opcjonalnie jeśli chcesz to usunie konto bankowe ze starego żebyś mógł go użyć w nowym).

5. Czekasz kilka godzin na przewalutowanie pieniędzy z pln na nowe konto w euro (ja przenosiłem euro na gbp i czekałem ponad 12godzin, ale Pani mówila że "spora suma to może potrwać nawet do 12godzin albo i dłużej, ale tylko zgaduje" - i zgadła)
6. Masz nowe konto, stare jest juz nie dostepne.

Nowe konto chyba możesz też połączyć z betfair ale lepiej się upewnij na live czacie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

czy ktoś ostatnio próbował zdeponować pieniądze z neteller do betfair? 

Od paru dni już próbuje i wciąż pojawia się komunikat (od strony bf): "We are experiencing technical difficulties. Please try again later."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Często

Witam, 

czy ktoś ostatnio próbował zdeponować pieniądze z neteller do betfair? 

Od paru dni już próbuje i wciąż pojawia się komunikat (od strony bf): "We are experiencing technical difficulties. Please try again later."

A próbowałeś różnych przeglądarek: ff, chrome, ie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słyszałem, że taki problem był jak ktoś przeszedł na 2-Step Authentication i zamiast kodu z Google Auhenticator wklepywał dawny security number do Netellera przy wpłacaniu środków. Nie jesteś jakimś trafem w takiej samej sytuacji? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta