Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Kuchar

NETeller - dlaczego warto posiadać ten portfel internetowy?

Promowane odpowiedzi

Słyszałem, że taki problem był jak ktoś przeszedł na 2-Step Authentication i zamiast kodu z Google Auhenticator wklepywał dawny security number do Netellera przy wpłacaniu środków. Nie jesteś jakimś trafem w takiej samej sytuacji? :D

@Kita:

Problem rozwiązałem wcześniej, ale było dokładnie tak jak mówisz:) bf mnie zgrabnie zmyliło swym komunikatem, a moja inteligencja nie pozwoliła by od razu wpaść na to, że włączyłem w neteller podwójne zabezpieczenie. Dziękuje za pomoc. 

@Backrus oraz @markm: dziękuje za szybkie odpowiedzi. 

Edytowane przez sweter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swoją drogą nt ma od wczoraj jakieś problemy: 

"#NETELLER is subject to DoS a cyber-attack. We are working hard to resolve this. Our website is affected, and the payment processing system."

"All funds are safe in your accounts or with merchants and no personal data is at risk. We're expecting to return to normal service soon."

https://twitter.com/neteller

Edytowane przez sweter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha, jednak najprostsze rozwiązanie sukcesem. :)

Dzięki za info, bo kminiłem, o co chodzi, a nie chciało mi się szukać w sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, wszędzie widzę informację że wypłata za pomocą karty z netteler to koszt 4 EUR natomiast jak wchodzę na stronę: https://www.neteller.com/pl/fees - przy karcie MasterCard widzę:  Opłata: Bezpłatnie - 1.75%   - to jak to w końcu jest aktualnie?

Jeśli nie ma opłaty przy wypłacie, to rozumiem na chwilę obecną netteler bije skrilla. Proszę wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

było 4e poprzednio,teraz weszło własnie te nieszczesne 1,75 % co np w moim przypadku daje ok 16e oplat przy wypłacie 1k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 minuty temu, dreppa napisał:

było 4e poprzednio,teraz weszło własnie te nieszczesne 1,75 % co np w moim przypadku daje ok 16e oplat przy wypłacie 1k

Rozumiem plus opłata za przewalutowanie? Kurczę, no to bieda ogólnie jak na skrillu. Dla porównania skrill:

• Opłata roczna: 10 EUR***
  • Opłata za wymianę walut: 2,49%
  • Opłata za wypłatę z bankomatu: 1,75 %**

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neteller właśnie wysłał mi maila że zmieniły się opłaty za korzystanie z ich usług i z tego co zauważyłem istotna zmiana to 3.99% za przewalutowanie przy użyciu karty Net+ gdzie było 2.49% do tej pory co dawało przy wypłacie kartą łącznie z prowizją  za wypłatę 4,24% a obecnie będzie 5,74% :o . Na razie z tego co widzę Skrill nie zmienił tej opłaty ale pewnie za chwilę i on zmieni znając życie czyli będą nas skubali do woli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
  • 3.99% foreign exchange fee

rzeczywiscie cos takiego jest , dodając  1.75% cash withdrawal fee

to daje rzeczywiscie blisko 6%, dramat

Edytowane przez firence

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na stronie  pomocy technicznej Neteller'a podane jest info, że "Istnieje również roczna opłata za użytkowanie karty Net+ Prepaid Mastercard®, która wynosi 10 USD." Od kiedy jest ta opłata? Jest to opłata dla nowych kart? Póki co za tą kartę nigdy nie naliczono mi opłaty rocznej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

od 14 grudnia wprowadzili roczną opłatę z kartę 

We are making some changes to our terms and conditions which will come into effect on 14th December 2017. We want to take this opportunity to summarise the changes for you.NETELLER Account Fees

The following changes shall apply to the Fees stated in the NETELLER Account Terms of Use: 

• The fee charged for the Money Transfer option will be reduced to 1.45%, with a minimum Money Transfer Fee of $0.50 (USD) and no maximum fee.
  • An annual card fee of $10 (USD) will be charged for Net+ cards (excluding Net+ virtual cards). This fee will be deducted from your NETELLER Account on each annual anniversary of the date the card was issued. You must ensure there is sufficient balance in your NETELLER Account to cover the annual membership fee.

Your continued use of our services after 14th December 2017 will be taken as your acceptance of the above changes. Please get in contact with us should you need further information.

Sincerely, The NETELLER Team

Edytowane przez marjasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta