Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Betfair a portfele internetowe

Recommended Posts

Czy na Betfeir można korzystać ze Skrilla i Netellera bez przeszkód na jednym koncie?

tzn np wplacic przez Skrilla, a pożniej gdy bedzie potrzeba to wypłacić Netellerem(po wczesniejszym przelewie np 20 funtow)? 

tak mozesz, tylko suma depozytow na obu portfelach musi byc rowna sumie wyplat i musisz zdeponowac srodki z obu portfeli aby z nich korzystac. Czyli:

-jak wplacisz z nettelera to nie mozesz bez jakiejkolwiek wplaty wyplacac na skrilla i odwrotnie bo betfair zapisuje porftel poprzez wplate
-jak wplacisz 20 ze skrilla i 20 z netka to musisz na oba portfele wyplacic po 20 i dalej juz ile chcesz i na ktory chcesz

• 1 year later...

Miałem kiedyś takie coś. Moimzdaniem beznadzieja. Owszem, możesz płacić w sklepach, nie ma problemu. Ale np. z niej nie przelejesz sobie kasy na inne konto, z bankomatu wypłacisz, ale musisz zapłacić prowizję (5zł za każdą wypłatę). Także posiadasz jeden dodatkowy, moim zdaniem zbędny plastik, bo skoro masz już debetową i pewnie kredytową kartę to po co Ci prepaid? 

Wszystko jest napisane w tym linku co yavor wkleił.

Wchodzisz np. na sklep allegro, zamawiasz i masz. Każda karta ma numer, rejestrujesz ją np. na stronie( po numerze) i możesz ją doładowywać. Ja nigdy tego nie robiłem. 

Ja dostałem ze dwa lata temu takie dwie, jako premię w pracy właśnie z WBK Generalnie dane nie są pobierane z tego co pamiętam, bo przecież możesz ją zamówić i przekazać innej osobie, nie musi ona należeć do Ciebie.

Czy może stanowić alternatywę? Historia jest chyba zachowywana, ale danych jak pisałem z tego co pamiętam nie ma. 

czyli moglaby to byc jakas alternatywa dla skrilla i netka ?

takie karty dostajesz od ręki, placisz iles tam złotych i wydają ci karte BEZ ZIMIENIA i NAZWISKA. do karty dostajesz 26-cyfrowy numer IBAN (numer konta) poprzez ktore doładowujesz te karte. Karty te maja limity wypłat zarówno jednorazowych w bankomacie jak i miesięcznych a przede  wszytkim rocznych. otoz z kart tych nie mozesz wyplacic wiecej niz ok 10tys złotych rocznie (plus/minus). 

takie karty dostajesz od ręki, placisz iles tam złotych i wydają ci karte BEZ ZIMIENIA i NAZWISKA. do karty dostajesz 26-cyfrowy numer IBAN (numer konta) poprzez ktore doładowujesz te karte. Karty te maja limity wypłat zarówno jednorazowych w bankomacie jak i miesięcznych a przede  wszytkim rocznych. otoz z kart tych nie mozesz wyplacic wiecej niz ok 10tys złotych rocznie (plus/minus). 

Dokładnie. Na karcie maks. jednorazowo 10k możesz przechowywać. Maks wartość z transakcji 4k. Dodatkowo, oczywiście poza opłatą za kartę, prowadzenie jej jest darmowe. 

Do transakcji bezgotówkowych karta nadaje się jak najbardziej, natomiast do wypłat z bankomatów już niekoniecznie. Maksymalna dzienna wypłata gotówki to 500 zł i za każdą wypłatę 5 zł opłat.