Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
jivoha

LTD po mojemu

Recommended Posts

Witam,

postaram się prowadzić bloga ze strategią LTD na równi z moim notesem co by się bardziej zmotywować, zdyscyplinować i nie naginać reguł/zasad, które poniżej przedstawie.

PRE PLAY

Kursy betfair na remis nie większe niż 5

Max. kursy betfair na faworyta 2.0

Prawdopodobieństwo over 2.5 większe niż 65% wzięte z betdevil.com

IN PLAY

1 połowa faworyt jako pierwszy w wyniku:

1-0 pozostawiamy otwarty bet

2-0 free bet 

0-1 pozostawiamy otwarty bet

0-2 greenujemy ponieważ zbyt wiele razy faworyt "dojeżdzał" doga

2 połowa 45-60 min +

2-0 half liability i tego nie rozumiem co ma na myśli pisząc skoro mamy free beta

2-1 (z 2-0) zostawiamy bo mamy freebeta

1-1 (faworyt remisuje) zostawiamy

2-1 green up

1-2 green up/red up

Red upujemy każdy inny remis powyżej 60 minuty za połowę ceny za jaką layowaliśmy

Przykład

lay@4.0 red up@2.0

lay@3.5 red up@1.75

I to wszystko :)

Oczywiście będę naginał zasady i to jest nie uniknione. Przede wszystkim co do 65% over 2.5 jak będę widział w H2H, że drużyny lubią postrzelać i nie koniecznie na DRAW.

Zapraszam do tematu http://www.traderzy.pl/topic/26-lay-the-draw/page-9#entry38040 tam pomożecie mi ( i pewnie nie tylko) dobrać plan zabezpieczający, który po części też przedstawiłem.

Odrazu mówie to nie jest granie na RL kasę (narazie) chcę zobaczyć jak dobrze będzie się sprawować "moja" "strategia"

Na dzisiaj mamy:

GYc95gk9-SS0vPPF3.png Bolton - Peterborough zsOKqKSc-xrCel1kQ.png

LAY 1$@4.3

Ewktd19K-voJJWKYL.png Bournemouth - Coventry 6whO35WE-88axsP1g.png

LAY 1$@3.8

hxEqh383-p05hG58g.png Barcelona - Real Madrid E99TZ05n-ltK0Xogb.png

LAY 1$@4.5

Nie wiem gdzie ty nie widzisz tu tradingu? Przecież ma ściśle określone momenty wejścia i wyjścia. Wg mnie to może się udać, jeśli starannie będziesz dobierał meczyki.

Nie wiem gdzie ty nie widzisz tu tradingu? Przecież ma ściśle określone momenty wejścia i wyjścia. Wg mnie to może się udać, jeśli starannie będziesz dobierał meczyki.

Zgodzę się - jest to jakaś forma tradeingu in-play, a typowanie, a raczej selekcja rynków... Cóż w innych dyscyplinach czy nawet sposobem gry nie pakujemy się ta samą strategią na wszystkie rynki... Chyba że gramy na efekt skali.

Firence wielu znasz graczy którzy zarabiają na LTD ? ja nie, natomiast widziałem już sporo takich blogów .Oczywiście życzę żeby kolega staranie dobierał mecze(jakby to wystarczyło) i był zarobiony,gdyby jednak z jakiś powodów się nie udało pewnie z powodu braku staranności bo żaden inny nie przychodzi mi do głowy to, jivoha nie porzucaj tradingu bo to nie zła jazda .

Witam,

oczywiście zgodzę się, że jest w tym pewny stopień typowania. Gdy jednak mówimy o wejściach i wyjściach oraz o sprzedaży kursów to chyba jest to pewna forma traidingu. Zobaczymy jak to wyjdzie. Jak na razie na papierze ma się to dobrze, czy i jak będzie się sprawować przez cały sezon okaże się po testach.

Dzięki za dobre słowa i miejmy nadzieję, że jednak jakaś stopa zwrotu czasu oraz pieniędzy będzie!

Do momentu gdy jest to papier to liczą się statystyki oraz faktyczne zależności między kursami.

Jeszcze raz zobaczymy :)

Co do typów cały czas jesteśmy IN PLAY, przepraszam, że tak późno odpisuję, ale provider internetu szwankuje.

@edyta

javor to jest Stake! liability będę liczył później bo jak rozumiem chcesz, żebym w statystykach liczył zobowiązanie, a nie stake i wtedy wyliczyał ROI czyli Return of Investment tak? :)

Edited by jivoha

LTD zawsze wzbudzało mnóstwo kontrowersji i na tamtym forum i widzę że na tym również. Ta strategia zawsze ładnie wygląda do czasu redów. I ja życzę powodzenia, ale nie traktuj tej strategii jako docelowej, bardziej jak zaznajomienie się z giełdą, a w długim horyzoncie jako jakiś dodatek ewentualnie

LTD zawsze wzbudzało mnóstwo kontrowersji i na tamtym forum i widzę że na tym również. Ta strategia zawsze ładnie wygląda do czasu redów. I ja życzę powodzenia, ale nie traktuj tej strategii jako docelowej, bardziej jak zaznajomienie się z giełdą, a w długim horyzoncie jako jakiś dodatek ewentualnie

A która strategia wygląda brzydko przy greenach? :D

Zamykamy Barcelone - Real Madryt @ 7.8

Reszta IN - PLAY

edyta później

Coventry zostawiamy!

Edited by jivoha

Witam zasady masz naprawdę super kiedy zamykamy kiedy otwieramy ale brakuje mi wiesz czego jak jest remis 0-0 dokladnie . Wiem że selekcja typów jest ale co jak do przerwy 0-0 bo tego nie napisałeś . Grałem kiedyś LTD małymi stawkami wchodziłem za 10€ i pamiętam że zysk po golu jak strzelił zespół z mniejszym kursem wynosil ok 33% stawki nie zobowiązania. Złapało mnie 0-0 i pamietam zrobiłem test np: mecz sobotni real-barca ltd za 100€ w przypadku bramki powinnismy zarobic ok 30€ do tego gramy za 15€ back 0-0 kurs 22 co daje nam ok 285€ profitu . Mniejszy zarobek ale mniej nerwów , potem handlowałem jeszcze tak ltd i do tego za 15% stawki back 0-0 i za 30% stawki 1-1 takie czary :D ale to sam musisz zobaczyc , padała bramka zysk z ltd ok 30% stawki a na CS w sumie na 0 red z 0-0 green na 1-1. Czasami zostawiałem dokupywałem LTD po bramce jak strzelil dog i dokupywałem 1-1 ale to takie ciężko opisać bez przykładu , pozdro i powodzenia.

GYc95gk9-SS0vPPF3.png Bolton - Peterborough zsOKqKSc-xrCel1kQ.png

LAY 1$@4.3

WIN 1$

Opis:

Bramka dla faworytów w 5 minucie. Według zasad trzymamy beta otwartego do końca meczu.

Ewktd19K-voJJWKYL.png Bournemouth - Coventry 6whO35WE-88axsP1g.png

LAY 1$@3.8

WIN 1$

Opis:

Bramka w 47' - zakład otwarty. Druga bramka w 84'. I tutaj w zasadzie powinno być zamknięcie po kursie ~75 ALE z racji tego, że zasugerowałem się czerowną kartką z livesport.pl (której faktycznie nie było dla Coventry) zostawiłem zakład ponieważ uważałem, że stać się temu betowić już nic nie może. BŁĄD! widze w tym taki, że potrzebuję lepszego live score'a... może livescorehunter?

hxEqh383-p05hG58g.png Barcelona - Real Madrid E99TZ05n-ltK0Xogb.png

LAY 1$@4.5

WIN 0.42$

Opis:

0-1 w 13' zostawiamy. 0-2 w 57' greenujemy. Tutaj zamknięcie jest według zasad. Co ciekawe kursy dość nisko bo 7.8 a mamy 0-2!! 33' pozostają do końca. Nie mam pojęcia jak dlugo rynek był w stanie trzymać tak nisko DRAWa, ale chyba niezbyt długo bo jednak Real to nie ogórki w obronie ;)

mietek90

Jeżeli jest 0-0 do HT to dalej mamy bet otwarty, aż do momentu gdy w 2 połowie nie dojdzie do strzelenia bramki ALBO gdy kursy na lay spadną poniżej połowy LAYa z jakiego zagraliśmy.

Rozumiem, że brakuję Tobie zabezpieczenia. MI też dlatego napisałem w temacie zbiorczym propozycję gry na granie kontry gdy bramkę strzeli underdog. Liczę, że w zamian dostanę jakieś propozycję na grę 0-0 czy inną, która w praktyce się sprawdza i nie wymaga sekundowych doświadczeń na rynku in-play.

Widziałem prozycję gry IN-PLAY scalpowania LAYa 0-0 w polączeniu z LTD, ale to wydaje mi się chore bo wkońcu zostaniemy z otwartym backiem SUSPENDED i po zabawie ;)

Tak czy inaczej jutro najprawdopodobniej coś się znowu znajdzie do gry.

Postaram się odpisywać szybciej choć mam dostawcę internetu jakiego mam. Dzisiaj dostałem zapewnienia co do poprawności działania internetu w najbliższym czasie, ale rzeczywistość pokaże :)

Pozdrawiam

Edited by jivoha

Witam,

t2Ko4XBK-KxfpqbXR.png Anderlecht - Waregem hnbGRboh-8OBa62y0.png

LAY DRAW 1$ @ 5.0

6ZKvLiPt-lQuu5vSR.png Rapid Vienna - Sturm xCKNH6Pt-dphY2y1p.png

LAY DRAW 1$ @ 3.8

Oczywiście jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jestem tego świadomy, ale jestem również przekonany, że tragicznie też nie będzie w dłuższym czasie bo nie tylko ja testowałem według tego sposobu :)

Powodzenia dzisiaj!

Edited by jivoha

Jesteśmy IN - PLAY cały czas!  :)

ps. czemu nie moge edyty zrobić w poście wyżej?

Backujemy Anderlecht po 2.5 ze stratą... później rozliczenie.

Edited by jivoha

t2Ko4XBK-KxfpqbXR.png Anderlecht - Waregem hnbGRboh-8OBa62y0.png

LAY DRAW 1$ @ 5.0

LOST 1$

Opis:

Wyszedłem w 67' po 2.5. Ostatecznie 0-1.

6ZKvLiPt-lQuu5vSR.png Rapid Vienna - Sturm xCKNH6Pt-dphY2y1p.png

LAY DRAW 1$ @ 3.8

LOST 1$

Opis:

Wyszedłem w 68' po 1.91.

Co do edycji to niestety, ale mniej niż 2h.

Dzisiaj przyszła korekta z lig, których wcześniej nie testowałem, ALE są w ligachm, które mam zamiar grać.

Zobaczymy co nam jutro przyniesie ;)

Sign in to follow this  

• Create New...