Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
taurus

krykiet

Recommended Posts

Witam.

Prosiłbym o informacje odnośnie zakładów na betfair dotyczących krykieta. W necie niestety nic nie znalazłem.

  1. Chyba dobrze rozumiem, że na rynku MO zakład "DRAW" dotyczy rozstrzygnięcia / nierozstrzygnięcia meczu , a nie jak można by przypuszczać remisu ?  Czytałem w necie, że ktoś miał już jakieś problemy z tym zakładem, ponieważ regulamin u jakiegoś bukmachera w języku angielskim stanowił inaczej, niż w języku polskim. Po jakiś "przebojach" odzyskał kasę. Ale z tego wynika, że interpretacja jest różna, chociaż z drugiej strony jest osobny zakład "TIE", oznaczający w krykiecie remis. Niby jasne, ale jeśli ktoś wie na pewno jak to jest na betfair - proszę  o potwierdzenie.
  2. Ciężko u mnie z angielskim ; pisałem do betfair po polsku i odpowiedzieli mi też po polsku, że niestety na razie nie mają .... polskiego supportu.Jakie są czynniki, które wpływają na decyzję o nierozstrzygnięciu meczu ? Na pewno są to warunki atmosferyczne i przypadki losowe ( np. czytałem, że helikopter wylądował na boisku, bądź też zmarł uderzony piłeczką sędzia ). Ale chyba jest jeszcze coś, bo nie rozumiem wysokości kursu na to zdarzenie np. back 3,6 - lay 3,65 , a na jedną z drużyn : back 7,6 - lay 7,8 ? Bardziej spodziewać się można nierozstrzygnięcia meczu, niż jego rozstrzygnięcia ?
  3. Jeśli na betfair rynki na mecz testowy ( 5 dniowy )  nie będą dostępne w trakcie meczu, to miedzy poszczególnymi dniami ( gdy zawodnicy już nie grają ) będą odwieszane, czy też nie ?

Od dwóch dni szukam tych informacji w internecie, ale bez skutku. Może ktoś gra na krykiecie i coś podpowie ?

Pozdrawiam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam jak jest z ODI ale Draw na pewno jest w Meczach typu TEST, w ODI chyba też.

 

Natomiast Tie dotyczy meczów typu Twenty20, gdzie każda drużyna na po 20 overów, czyli 120 rzutów i jeśli obie drużyny zgromadzą taki sam bilans punktowy na koniec 20 overa to jest wtedy Tie. Na bf wtedy pozycje na gospodarza i na gościa są przegrane. Osobiście raz miałem z taką sytuacją doczynienia. Ogólnie to dość rzadki przypadek ale możliwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remisy są rzadko spotykane, a w Test Series to już w ogóle....

TIE jest też w meczach testowych. Popatrz na dzisiaj rozpoczynający się mecz typu TEST : o 22.30 rozpoczyna się mecz Nowa Zelandia - Anglia.

Jest zakład DRAW na rynku MO i na liście zakładów po lewej stronie zakład na TIE.

 No i tego właśnie nie pojmuję , dlaczego jest  back:

N. Zelandia ... 7,2

Anglia ..........1.68

DRAW..........3,75

TIE .............brak kursu na back

 

Jakie czynniki już teraz determinują DRAW na poziomie 3,75 ? Dlaczego obstawiający już teraz bardziej wierzą w to, że mecz będzie nierozstrzygnięty, niż wygrją to "Kiwi" ?. Przecież aby mecz był nierozstrzygnięty muszą zajść zdarzenia losowe ( za wyjątkiem spodziewanego pogorszenia pogody, ale wtedy Anglia też nie wygrałaby, a kurs jest na nią niższy ). O co tu chodzi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...