Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
taurus

krykiet

Recommended Posts

Witam.

Prosiłbym o informacje odnośnie zakładów na betfair dotyczących krykieta. W necie niestety nic nie znalazłem.

1. Chyba dobrze rozumiem, że na rynku MO zakład "DRAW" dotyczy rozstrzygnięcia / nierozstrzygnięcia meczu , a nie jak można by przypuszczać remisu ?  Czytałem w necie, że ktoś miał już jakieś problemy z tym zakładem, ponieważ regulamin u jakiegoś bukmachera w języku angielskim stanowił inaczej, niż w języku polskim. Po jakiś "przebojach" odzyskał kasę. Ale z tego wynika, że interpretacja jest różna, chociaż z drugiej strony jest osobny zakład "TIE", oznaczający w krykiecie remis. Niby jasne, ale jeśli ktoś wie na pewno jak to jest na betfair - proszę  o potwierdzenie.
  2. Ciężko u mnie z angielskim ; pisałem do betfair po polsku i odpowiedzieli mi też po polsku, że niestety na razie nie mają .... polskiego supportu.Jakie są czynniki, które wpływają na decyzję o nierozstrzygnięciu meczu ? Na pewno są to warunki atmosferyczne i przypadki losowe ( np. czytałem, że helikopter wylądował na boisku, bądź też zmarł uderzony piłeczką sędzia ). Ale chyba jest jeszcze coś, bo nie rozumiem wysokości kursu na to zdarzenie np. back 3,6 - lay 3,65 , a na jedną z drużyn : back 7,6 - lay 7,8 ? Bardziej spodziewać się można nierozstrzygnięcia meczu, niż jego rozstrzygnięcia ?
  3. Jeśli na betfair rynki na mecz testowy ( 5 dniowy )  nie będą dostępne w trakcie meczu, to miedzy poszczególnymi dniami ( gdy zawodnicy już nie grają ) będą odwieszane, czy też nie ?

Od dwóch dni szukam tych informacji w internecie, ale bez skutku. Może ktoś gra na krykiecie i coś podpowie ?

Pozdrawiam. 

Nie pamiętam jak jest z ODI ale Draw na pewno jest w Meczach typu TEST, w ODI chyba też.

Natomiast Tie dotyczy meczów typu Twenty20, gdzie każda drużyna na po 20 overów, czyli 120 rzutów i jeśli obie drużyny zgromadzą taki sam bilans punktowy na koniec 20 overa to jest wtedy Tie. Na bf wtedy pozycje na gospodarza i na gościa są przegrane. Osobiście raz miałem z taką sytuacją doczynienia. Ogólnie to dość rzadki przypadek ale możliwy.

Remisy są rzadko spotykane, a w Test Series to już w ogóle....

TIE jest też w meczach testowych. Popatrz na dzisiaj rozpoczynający się mecz typu TEST : o 22.30 rozpoczyna się mecz Nowa Zelandia - Anglia.

Jest zakład DRAW na rynku MO i na liście zakładów po lewej stronie zakład na TIE.

No i tego właśnie nie pojmuję , dlaczego jest  back:

N. Zelandia ... 7,2

Anglia ..........1.68

DRAW..........3,75

TIE .............brak kursu na back

Jakie czynniki już teraz determinują DRAW na poziomie 3,75 ? Dlaczego obstawiający już teraz bardziej wierzą w to, że mecz będzie nierozstrzygnięty, niż wygrją to "Kiwi" ?. Przecież aby mecz był nierozstrzygnięty muszą zajść zdarzenia losowe ( za wyjątkiem spodziewanego pogorszenia pogody, ale wtedy Anglia też nie wygrałaby, a kurs jest na nią niższy ). O co tu chodzi ?