Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
zicoo

FairBot - Nowa wersja - 3.31

Recommended Posts

Już od kilku dni cieszyć możemy się zaktualizowaną wersją popularnego programu FairBot. Wersja ta została oznaczona numerem 3.31 i dostępna jest do pobrania za darmo dla wszystkich użytkowników, którzy mają wykupioną licencję na ten program.

Przypominam, że każdy może bezpłatnie wypróbować FairBot'a. Okres darmowej subskrypcji wynosi 14 dni.

Zmiany jakie wprowadzono w wersji 3.31 względem wersji 3.3:

• Naprawiono problem z wykresem WoM w oknie wyświetlającym szczegóły selekcji (Selection Details Dialog)
  • Naprawiono problem z wyświetlaniem nazw dżokejów w okienku pop up w interfejsie Gird.
  • Naprawiono problem z niewłaściwym wyświetlaniem daty rozpoczęcia zdarzenia, gdy to przeszło w in-play.
  • Inne drobne poprawki i ulepszenia.
Zmiany jakie wprowadzono w wersji 3.31 względem wersji 3.2:
  • Multi Market. Teraz można stale obserwować kilka rynków poprzez dodanie ich do listy rynków obserwowanych (Market Watch List).
  • Szybkie przełączanie rynku. Teraz możesz przełączać rynki o wiele szybciej niż w poprzednich wersjach.
  • Dodano możliwość pokazania Virtual Bets zarówno w interfejsie Gird jak i Ladder.
  • Średnie kursy. Opcja ta umożliwia wyświetlania średniego zakupionego kursu dla zdarzeń danej selekcji.
  • Skróty do zmiany opcji zamykania pozycji (Greening Up Price). Od tej pory jest możliwa zmiana ceny po jakiej zamykamy pozycję z "Użyj dostępnej ceny (Use Available Price)" na "Użyj najkorzytniejszej ceny (Use the most profitable price)" za pomocą skrótów.
  • Różne drobne poprawki i ulepszenia.
Dotychczasowi użytkownicy poprzednich wersji FairBot'a mają prawo do bezpłatnego uaktualnienia do nowej wersji.

Aby bezpłatnie wypróbować FairBot'a kliknij tutaj (14 dniowy okres testowy)

Kliknij tutaj aby zobaczyć Artykuł

Guest Łukasz

Czy da się w tym programie zrobić następującą rzecz. Załóżmy, że na danym zdarzeniu przed jego rozpoczęciem mamy kurs Back 3,5. Czy jest taka opcja w tym programie, która pozwoli mi ustawić ten kurs np. na 1,5 i gdy on spadnie to go po mojej stawce złapie? A jak wzrośnie to oczywiście nikt nie przyjmie tego zakładu i jest anulowany. Jak tak robię teraz to mimo, że ustawiam sobie swój kurs to on i tak mi łapie ten, który jest teraz aktualny.

Guest Łukasz

Czy ktoś byłby na tyle miły i odpowiedział na moje pytanie? Dzięki.

Guest Łukasz

Dzięki za info, a czy z kursem lay da się tak zrobić?

layowac wyzej niz jest aktualnie? tez nie. podobnie jak nie dasz backa nizej niz aktualny kurs. mozesz natomiast wystawic backa wyzej, a laya nizej od aktualnego kursu. wtedy po wzroscie lub spadku kursu do danego poziomu zostanie pobrana twoja stawka.

Czy da się w tym programie zrobić następującą rzecz. Załóżmy, że na danym zdarzeniu przed jego rozpoczęciem mamy kurs Back 3,5. Czy jest taka opcja w tym programie, która pozwoli mi ustawić ten kurs np. na 1,5 i gdy on spadnie to go po mojej stawce złapie? A jak wzrośnie to oczywiście nikt nie przyjmie tego zakładu i jest anulowany. Jak tak robię teraz to mimo, że ustawiam sobie swój kurs to on i tak mi łapie ten, który jest teraz aktualny.

Można w Geeksie

post-148-0-06694000-1363783123_thumb.jpg

Guest Mati

Czy zlecenie stop loss zostanie wysłane po wyłączeniu programu i komputera czy program działa tylko przy włączonym komputerze?

Wszelkie stop loss-y i inne temu podobne na kazdej aplikacji do betfair działają tylko z włączonym softem, ponieważ betfair nie zapisuje tego na swoich serwerach.