Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
andybil

Alternatywny punkt widzenia

Recommended Posts

gargamej co masz na mysli piszac o zleceniach oczekujacych? Chodzi Ci o kase ktora czeka sobie w koszykach w momencie awarii? Jak dotad na kazdej awarii ktorej bylem swiadkiem pieniadze to nie byly przyjmowane a po naprawieniu awarii cala kasa z koszykow wracala na konto.

tak dokladnie jest. zostaje "kasa w grze" tylko ta przyjeta i nie oddana na kontrze. przyjeta kontra, jak i nie przyjeta stawka nie jest zalezna od wyniku zdarzenia.

Hej Panowie ! U mnie z czasem jest srednio wiec zeby nie przeciagac tematu w nieskonczonosc proponuje zeby sie yavor wzial za napisanie z 1 strony jakiego pisemka. Zawsze ktos moze cos pozniej dodac a ja juz sie tym zajme sie tak jak trzeba. Zrobmy to do konca kwietnia - chyba w takim czasie cos uda sie splodzic :)) Pozdro i zielonosci

Awaria może być po naszej stronie-Windows,prąd,internet i wtedy lepiej ,żeby wycofali te nasze zakłady niezrealizowane a jeśli już zrealizowane to zlecenie przeciwne o tej samej wartości mogą za nas wykonać! U nich też mogą mogą być różne awarie np.ich.internet siada na 30 sekund i pojawia się co 30 sekund wtedy łatwo wpadamy w live i też nie wiemy gdzie trafia nasze zlecenie!Typowa awaria to łatwo zdefiniować swoje oczekiwania a co jeśli z konta nam sciągneli cena też odpowiedna pojawiła się a nigdzie nie widzmy zakładu???Wykonujemy drugie i to samo... w końcu tracimy na na dwóch na raz!Co by nie powiedzieć i tak wszystkich przypadków nie  wyeliminujemy!Próbować to zawsze należy coś sklecić niech się tak dobrze nie czują!Chociażby anulowanie już przyjętego zakładu jeśli klient chce unikać awarii- to taka typowa awaria!Dlaczego nie możemy wystawiać sobie limitów na zakłady np 10 i wtedy nie pomylimy się i przypadkowo nie klikniemy 100!Zawsze jakieś okienko może wyskoczyć z innego programu i nam cos przestawi!

Hej,

O awarie po stronie klienta i anulacje nie ma szans bo to byloby niedobre dla rynku. Jedyne o co mozna walczyc to awarie po stronie betfair. Czyli jesli cos takiego nsie zdarzy zajete pozycje w okresier np 5 min lub inny czasookres w tym bylyby anulowane. Yavor juz klecisz cos tam na boku ? Czy czekasz na kolejna awarie w weekend ?

Panowie czytam wasze posty z nocy i powiem wam tylko jedno ani gambling ani trading nie jest najlepsza strategia do osiągnięcia sukcesu czy to na forex czy betfair czy gdziekolwiek indziej. Dam wam przykład: mam kumpla Chińczyka który napierdala w bakarata cały czas na ostro min bank 10k£. W zeszly piatek tak stoje z nim I on w 15 min wygral 25.000£ I gra dalej. A ja qurwa do niego żeby spierdalal z kasyna z kasa (zaczynał z 5.000£) i przyszedł za kilka dni. A on mi na to ze on chce wyjść z 100.000£. Pomyślałem młody jebniety- i co się stało po godzinie . Upierdolil 35.000£ czyli był -10.000£ ładny redzik. Więc powtórzę wam tylko jedno i wbić sobie to do końca życia wielkość kasy jaka się gra nie ma znaczenia. Ważny jest tylko CZAS. Czas kiedy zakończyć ponoszenie strat oraz czas kiedy osiągamy maksymalne zyski. Jeżeli chodziliscie do szkoły średniej w ostatniej klasie były funkcje . Trzeba tylko wyliczyć ekstermum lokalne ( min i max) proste jak budowa cepa. Jak znacie równanie funkcji jest to proste. Nawet wyliczenie całki pod funkcja (czyli pola) to już poziom uniwersytecki ale przy obecnej technologii jest to tez proste

• Create New...