Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Zawyżone kursy

Recommended Posts

W tym temacie podajemy zawyzone kursy an giełdzie względem bukmacherów

Zauważyłem juz dość wysoki kurs na polaków w towarzyskim meczu. Wydaje mi się, że warto skupić uwagę na tym meczu choćby ze względu, iż buki na polaków dają 12, 13 natomiast na giełdzie mamy w okolicy 20. Ale głównie chodzi o to, że Hiszpanie na pewno nie zagrają tego meczu najlepiej, nie wiem czy w ogóle będzie to ostateczny sprawdzian całą 11 stką, mogą obawiać się o kontuzję. Zobaczymy, jednak uważam, że w takich meczach jakieś szanse polacy mają ale też nie chodzi o to, po prostu kurs powinien spaść przed meczem...

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno typ warty uwagi, a widzę, że masz nosa do takich perełek. To jak będą grać i czy będą starali się unikać kontuzji to już sprawa wtórna, bo nas nie interesuje przebieg meczu tylko nastroje przedmeczowe.

Kurs 1,2 na ESP zakłada, że wyjdą pierwszym składem, a jestem przekonany, że nie wyjdą, bo po tą mecze towarzyskie, żeby ocenić przydatnośc rezerwowoych (czytałem opinie, że Torres zacznie od 2 połowy). Brak kluczowego gracza to już kilka ticków w dół na Polske. Po drugie Hiszpania nie zachwyca w spraringach, a handlujący mają w pamięci męczarnie z arabami i koreancami. Po trzecie przed meczem z Koreą kurs poszedł w górę na Hiszpanów, więc teraz może być podobnie. Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie co mogłoby popchnąć kurs na Polske jeszcze wyżej...

Ponadto, jutro, gdy ustabilizuje sie kurs na 0-0 będzie można zagrać under, bo obecna cena jest jeszcze mało atrakcyjna :-P

Ja także jestem za tym aby dać BACK'a na Naszych. Co jak co z takimi zespołami mobilizacja jest 200%. Uważam, że ESP nie zagra w podstawowym składzie z obawy o kontuzje. Xavi, Puyol, Pique, Casillas, Torres, Villa zapowiada się ławka tak jak w ostatnim spotkaniu. Bardzo możliwe że kurs spadnie.

Czy to jest potencjał na mistrza świata? Ostatni test jutro w Murcji z Polakami. Zaniepokojeni plagą kontuzji w meczach towarzyskich swoich rywali gracze Vicente del Bosque na pewno będą grali ostrożnie. Ostatnio nie katowali zresztą przeciwników: z Arabią Saudyjską wygrali z trudem 3-2, a Koreańczykom wbili tylko jedną bramkę (rezerwowy Jesus Navas).

Mecz w Maladze jest sprawdzianem dla Polaków. Selekcjoner Hiszpanów wie już o swoich graczach wszystko, co trzeba. Będzie ściskał kciuki nie za kolejne gole, ale za zakończenie gry bez urazów. Zaraz potem Hiszpanie wsiadają w samolot do RPA, a gracze Franciszka Smudy wracają do kraju, by największe święto piłki śledzić w telewizji.

Polacy nie wygrali z Hiszpanami od 30 lat. Paradoksalnie jutro jest bardzo dobra okazja.

Jak narazie kursy nie zachowują się wg przewidywań, mimo to, sądzę, że kurs na polaków zacznie spadać niedługo przed pierwszym gwizdkiem, może w coniektórych odezwie się patriotyczny obowiązek obstawienia orłow.

Pamiętajcie że to jest betfair :P

Powiem tak, ja bym tu nie liczył na spadek kursu, ba gdyby kurs był na poziomie 20 nawet zaryzykował bym leya. Kurs będzie spadał tylko w takim wypadku kiedy ludzie zaczną obstawiać Polaków, bądź leyować Hiszpanów. Pytanie kto o zdrowych zmysłach by tak zagrał?

Znajdzie się pewnie paru szaleńców których skusi dobry kurs, ale nie wpłyną oni na spadek kursu. Ludzie pewnie będą grać na Hiszpanów puki kurs nie spadnie do granic 1.10/

Nie będę już wspominał o składach. Polska w eksperymentalnym składzie bez 5 kontuzjowanych podstawowych zawodników.

No ale zobaczymy aż sam jestem Ciekaw.

Moim zdaniem kurs na Hiszpanie nie spadnie poniżej 1,17.

Natomiast zawyżony wydaje się być kurs na Portugalia-Mozambik na under/over 2,5

kurs 2,8 na under 2,5 biorąc pod uwagę ostatnie wyniki Portugalii to za dużo myślę że poniżej 2,7 powinien zejść.

Oczywiście nie biorę tych wycen z głowy tylko wzoruje się na kursach u innych bukmacherów, wrzuciłbym screeny ale nie wiem jak :-(

co o tym myślicie

wrzuciłbym screeny ale nie wiem jak :-(

ScreenShooter 4.01

Niewielki program ScreenShooter służy do wykonywania screenów całości ekranu bądź wybranego fragmentu w formacie JPG lub PNG. Po wykonaniu zrzutu ekranu program może automatycznie wysłać go na serwer i uzyskujemy gotowy link URL który wystarczy skopiować i wysłać znajomemu. W nowej wersji programu mamy także możliwość niewielkiej edycji screena.

Link do pobrania

no baciki ładne 0:6 :P

kurs przed meczem miał wahania i kto backował i miał uruchomiony automat na kontre to się uratował, ale przed samym meczem tak jak się spodziewałem kurs skoczył na 21 lub 22 teraz już nie pamiętam :P

Sam wlasnie gralem tylko na 1 tick. Dzieki czemu udalo sie wypracowac niezly zysk, inaczej pewnie bylby spory minus. Kurs w pewnym momencie powedrowal nawet na 23 ale na 30 min przed rozpoczeciem meczu mozna bylo zauwazyc wzrost kursu na hiszpanie i po chwili spadek na polske do granic 21, 20

20:45 Torino - Brescia

Aktualnie backa można kupić 2,12 - 2,14. Według mnie kurs na gospodarzy jeszcze spadnie do rozpoczęcia meczu.

edit: Nic z tego, kurs poszedł aktualnie w drugą stronę jest 2,20-2,22. Trend się nie sprawdził.

Ktoś wie dlaczego kurs Chile z Hondurasem idzie do góry jeszcze niedawno było 1,59 a juz jest 1,67. Widać we wzrostach przodują azjatyckie buki a BF idzie za nimi i pewnie europejskie też pójdą. Pytanie tylko czy będzie korekta?