Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
ozon

Budowanie kapitału pod handel

Recommended Posts

Wiele osób zaczynających trading, szybko się zniechęca, gdyż mając kilka ojro jego zyski są niezbyt imponujące, a budowa kapitału czasami trwa wieczność. Bezzprzecznym argumentem jest teza, że na początku powinno się grać za minimalną stawkę, z czasem gdy czujemy już rynek powiększamy stawkę. No właśnie,-o ile mamy powiększyć, jeżeli nie mamy praktycznie nic?

BONUSY! Od samych polskojęzycznych bukmacherów wyciągniemy conajmniej 1,5 tys. zł Jeszcze jest masa zagranicznych serwisów. Ameryki w tym momencie nie odkryłem, lecz dla coniektórych obrót bonusem chyba kojarzy się z jakąś bardzo skomplikowaną operacją. W rzeczywistości tak nie jest.

Na starcie wystarczy nam 300zł. Wpłacamy do bukmacherów podobne kwoty, otrzymujemy bonus100% 300zł i obstawiamy zdarzenia 3 drożne tak by uzyskać 90% surebeta (licząc prowizję bukmacherską). Zysk 180~zł wypłacamy, u jednego buka zostanie nam bonus ( 100zł~80zl który trzeba obrócić) 180zł wpłacamy do następnych dwóch buków i tak w kółko. Gdy już kapitał będzie większy atakujemy większe bonusy.

Reasumując idealna metoda do zbudowania naszego banku. W rzeczywistości jednak nie jest tak różowo. Częśc chytrych bukmacherów ma tak zawiły regulamin, że np by otrzymać bonus musimy najpierw obrócić kasę xx razy, bądź tworzą dwa konta - 'bonusowe' i 'standardowe', gdzie praktycznie tego bonusu nie możemy tknąć jak i często wygranych obstawianych za pomocą tego bonusa. Temat założyłem po to by wymienić się doświadczeniami w obracaniu bonusem u bukmacherów i zminimalizować ryzyko wtopienia kpitału bądź zamrożenia go na dłuższy okres.

Także jeżeli wiecie o 'bonusach na papierze' bądź wszelakich kruczkach komplikujących zdobycie danej premii,- proszę piszcie.

Dokładnie, bonusy od buków to świetny środek na zdobycie jakiegoś kapitału na trading.

Ja robiłem podobnie, tyle że na zdarzeniach dwudrogowych, tak aby strata była najmniejsza. Czyli kursy: 1,9 i 1,9 są gorsze od 3,0 i 1,45. Później tylko trzeba ustawić stawki i po sprawie.

A z tym że trzeba obracać bonus x razy, to bardzo łatwo to obejść. Po prostu, lepiej postawić 10 kuponów dziennie po 20-30 zł niż 1 za 200zł. Gdy postawimy tyle kuponów, jakaś część wejdzie nam u jednego, a pozostała część u drugiego buka. Strata powinna wynieść 5-8 % kapitału na jedną taką kolejkę. Czyli uda nam się wyciągnąć około 80% bonusu z buka(jeżeli obrót 3x). Czyli wpłacając 200zł do 2 buków, po obrocie zostanie nam 360zł. Później robimy to to samo w innych bukach, itd.

Jeżeli już tak wyciągniecie 1000zł od buka, to radze nie wpłacać całego tysiąca na raz. Wpłaćcie 100-200zł i zobaczcie jak wam idzie. Jeżeli dojdziecie do 400zł bez żadnej wpadki, i bez farta(mogliście wszystko przegrać ale mecz okazał się zwycięski i zarobiliście na tym rynku) to można wpłacać resztę, a jeśli nie to radzę jeszcze trochę poczekać. Oczywiście jeśli już nic nie zostanie wam na koncie. To musicie podjąć decyzję, czy "znowu wpłacać czy to jednak nie dla mnie".

Niektóre buki jak np Betsafe są bardzo cwane i zanim wypłacą bonus 100% do 100zł,- kwotę pierwszego depozytu należy obrócić 1x krotnie na kuponie z 2oma zdarzeniami. Co juz praktycznie dyskfalifikuje tego buka. Chyba, że macie jakieś pomysły jak to obejść by spełniać watunki?

Mam jeszcze pytanie,- Wpłacam 100zł do buka A oraz 100zł do buka B, otrzymuje po 100zł bonusu. Czy u większości buków mogę wypłacić środki, które wpłaciłem i grać wyłącznie bonusem? Dlaczego grać tylko bonusem? Ponieważ grając tylko 200zł, prowizja wyniesie jakieś 20zł, natomiast od całej kwoty 400zł - 40zł.

Taki wymóg jaki ma betsafe, nie jest aż taki zły. Po prostu robisz tak jak napisałem w poprzednim poście. A gdy bonus zostanie aktywowany, kontynuujesz.

Niestety musisz grać całą kwotą, tj. pieniądze wpłacone+bonus. Buki też muszą zarabiać. A wypłacając od razu kasę grał byś tylko pieniędzmi z bonusu i buk nic by nie zarobił.

W większości buki zarabiają na zwykłych gamblerach, bo to oni stawiają. Ty stawiasz przeciwstane, prawie surebety. Jedyna sytuacja, która spowoduje, że stracisz kasę to taka, że buk zbanuje Ci konto. Ale jeśli nic nie kręciłeś(dwa konta na jedno ip. itp.) to normalnie uda Ci się wypłacić i cieszyć się z nowej kaski:)

Tak jak wyżej pisał Scorpi, są buki dość cwane. Betsafe to jeszcze pryszcz.. W polsce najbardziej znanymi firmami to pewnie BAH, Expekt, Sportingbet, Bwin teraz BetClick dołączył. Są również Bet365 i Unibet- do tych wszystich wyżej wymienionych spokojnie mam zaufanie. Ale co z resztą? Aby zrobić konkretnego surebeta potrzebujemy jeszcze inne firmy:

10bet, 12bet, Betgun, Betsafe, Betway, CanBet, Centrebet, MyBet, PasrtyBet, William Hill... i inne. I ja miałem do czynienia z niektórymi z tej drugiej grupy. Po pierwszej wygranej jeszcze "nic". Dopiero po kolejnych kiedy chciałem obrócić bonus, zaczęły mi się dziwne blokady, pisałem maile, na które nie otrzymywałem długo odpowiedzi a jak już dostałem to twierdzili, że wszystko jest moją winą (przeglądarka, wirusy?) U niektórych słyszałem o blokadzie max. stawki kapitału. Także nie wszystko jest takie piękne. Dużo roboty z surebetami, a wiele osób zasmakowała grę u bukmacherów i pochwalcie się rezultatami :lol:

Po to wybraliśmy trading aby osiągać sukcesy, a żeby nazbierało się więcej gotówki to nadal nie wszystko załawtimy z bukami- tam zawsze najwięcej przegraywamy.

Ja osobiście polecam granie surebetów na sprawdzonych bukach i na znanych nam ligach. Grając surebety możemy trafić na wiele haczyków, które wyeliminują nam zakład.

Jest kilka niemiłych sytuacji, które należy przewidziec przed potwierdzeniem zakładu.

Pierwszy: grając tenisa musimy liczyć się z kreczem, który u każdego buka w regulaminie jest inaczej rozliczany. Na Betfair po pierwszym secie zakład w tenisie pomimo kreczu jest rozliczany, u innych buków moga anulować.. Także mamy wielką szansę na stratę gotówki w takich przypadkach.

Kolejną sytuacją, która trochę odsuwa surebety na bok są błędu oddsmakerów, czasem zdaża się, że trafiliśmy na naprawdę dobra ofertę, z dużym procentem surebeta natomiast w najgoszej sytuacji bukmacher anuluje wcześniejszy kurs do 1.00 a my juz wtedy możemy tylko rozpaczać. Tak nas traktują bukmacherzy- dla mnie jest to oszustwo bo my musimy płacić za błędy pracowników buka (ale mają to wszystko w regulaminach, więc co możemy zrobić?)

Także grając na surebetach trzeba brać pod uwagę te wszystkie "niespodzianki". Ja sam nie polecam tej metody dla początlujących graczy mało znających się na ligach. Możecie trafić na egzotyczne ligi, gdzie czasem "niespodzianka" goni "niespodziankę" a gra surebetami nie jest raczej za małe kwoty- mówimy tylko o obrotach bonusów.

Innym bardziej zaawanswoanym graczom doradzam tą grę nawet na pseudosurebetach, w których możemy pozwolić sobie na małe straty, ale wykorzystując bonusy i tak jesteśmy na plusie. Tylko tak jak wspominałem wcześniej tylko u sprawdzonych buków z w miarę "normalnymi" regulaminami.

Witam. Postanowiłem opisać budowę mojego kapitału pod tradowanie :) Może komuś się przyda. Moja zabawa z bukmacherką trwa od ok. 5 lat i przechodziłem wiele etapów jak pewnie większość z nas ( supersystemy, progresje, surebety itp.itd)

Budowa kapitału zaczyna się od bonusów. Założyłem więc konta u wielu, wielu bukmacherów. Z tego co pamiętam to najbardziej wyróżniły się :

BetGun - duży bonus i koszmarne warunki obrotu - zakłady kombinowane z kursem co najmniej 1,4 na jedno zdarzenie. Z tego powodu ograniczone jest korzystanie z surebetów - nie muszę chyba mówić co czujemy kiedy Surebet wchodzi na BG a drugi kurs 1,01 nie siada..... Katastrofa. Z bonusem poradziłem sobie w ten sposób, że robiłem kupony systemowe( kursy 2-5 każdy kurs - łączny powyżej 10 - systemy 2 z 3 i 2 z 4), po kilka dziennie na sumki po 10-20 zł. Ważne było aby jeden na kilka- kilkanaście "siadł" czasami połowicznie i byłem na 0 lub mały plus. Powolutku obróciłem całością bez strat z małym nawet plusem. I TERAZ WAŻNE - jeśli wypłacicie obrócony bonus to na waszym koncie w BetGun pojawi się ZYSK - obsługa konta oznacza takie konto i już nie ma co liczyć na kolejne bonusy. Ja obrócony bonus przegrałem w Surebetach do innego konta. Efekt : przez kolejne lata - raz w roku otrzymywałem bonus w wysokości 500 zł !!!! Dokładnie taki. Otrzymałem go dwukrotnie oprócz startowego. Ogólnie BatGun - duży bonus, niskie kursy, trudny obrót.

BETWAY : Podczas obrotu bonusem ok. Potem nagle zamknęli mi konto z całym kapitałem i nigdy go nie odzyskałem. Powód - granie arbitrage betting... Warto zaznaczyć , że punkt w regulaminie na podstawie jakiego zamknęli mi konto pojawił się po pewnym czasie a support całkowicie mnie zlewał. Ogólnie - nie polecam tego buka.

BetAt Home - dobre wysokie bonusy, niezłe konkursy itp. jednak kursy marne.

Unibet, Expekt, BWIN- ok. Często pojawiają się dobre , drobne bonusy (50-100) lub freebety bez określonego powodu. (np. unibet - 50 zł po wpłacie na puste od około roku konto - bez wyjaśnienia ;)

Kto realnie myśli o gromadzeniu bonusów - powinien mieć konto w Pinnacle - od niedawna także w języku PL. Znakomite kursy, bez limitów - same plusy.

Z żadnym bukiem prócz Betway nie miałem problemów z wypłatami. Zdarzało się nakładanie limitów itp. ale wszystko do zaakceptowania. Surebety uzyskiwałem głównie z opłaconego BetBrain-a oraz innych stron. Wymagane konto Monebookers co chyba jest oczywiste.

Po latach granie doszedłem do wniosku, że nie ma pewnego zysku, nie ma stałych dochodów z bukmacherki. Najczęściej wygląda to jak sinusoida... Chwile szczęścia i chwile porażek.. Dlatego od około dwóch lat skupiłem się na tradingu - najpierw inplay a teraz prawie WYŁĄCZNIE Pre-play. Ogólnie osiągam już stałe zyski, jednak nie są satysfakcjonujące i pracować muszę nadal :)

Co do bonusow to wklejam sympatyczna wiadomosc z BetClic :

Witaj Marcinie,

Dziękujemy za email i uprzejmie informujemy, iż na Twoim koncie są oczekujące 2 bonusy od depozytu w wysokości 40 i 100PLN. W przypadku dokonania wpłat, Twój depozyt zostanie kolejno podwojony do 40 PLN, a następnie do 100 PLN.

Warunki obrotu bonusem, aby móc go wypłacić to:

- trzykrotny obrót wartością bonusu,

- kurs zdarzeń minimalnie 1,20 ,

- zakład, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np. 1 lub X lub 2),

- dowolny zakład wielokrotny

-zakłady muszą zostać zawarte na różne wydarzenia.

Muszę przyznać, że bardzo mile mnie zaskakują : Szybkie wypłaty, kolejne bonusy, dobre kursy, ładna szata graficzna. Nigdy żadnych problemów.

Polecam.

Jest takie forum które zajmuje sie tym"profesjonalnie" jasli komuś to potrzebne to moge podać link.Mamy tam podany opis wiekszości popularnych bukmacherów oraz wyjaśnione (przetłumaczone)warunki obrotu,które są czasami dośc zawiłe.

Do 'łowców bonusów,- jak najoptymalniej obracać bonusami? Buk-bf, by wyprowadzic troche kasy z PC, czy to samo zdarzenie u2-3 buków? Jakich buków unikać?

Edited by Scorpi

BONUS 50% do 40 ZŁ!

Szanowny Kliencie!

W Betclic mamy dla Ciebie bonus, który możesz wykorzystać, stawiając zakłady na mecze Ligi Mistrzów. Czy Lyon zremisuje z Realem?

Zaloguj się do Betclic i wpłać środki. My dodamy do Twojego konta 50% wpłaty aż do 40 zł. Aby odebrać pełny bonus 40 zł, wpłać 80 zł. Oferta jest ważna do 3.11.2011.

bonusnr2.jpg

Żeby otrzymać te 4 dyszki musiałem wpłacić 8 dyszek z własnych środków. Znalazłem surebeta i postawiłem typ w betclic (starałem się szukać tam dużego kursu, żeby wygrana poszła do buka gdzie kontruję, bo wtedy już nie będę musiał tej kwoty obracać). Skontrowałem w pinnym i tyle. Teraz czekamy.

Nie chce mi się pisać od początku, więc wrzuciłem swój post z mojego forum. Tutaj opisałem jak wyjąc od buka mały zwykły bonus, ale z tymi rejestracyjnymi jest podobnie. Różnica jest taka, że są większe. Jak widać powyżej bonus wyjmujemy grając surebety. Metoda o tyle lepsza od opisywanej powyżej, że nic z danej nam od buka kasy nie tracimy. Po rozliczeniu zdarzeń albo mamy całą kwotę wyjętą od buka, który dał nam bonus lub też czynność powtarzamy. W najgorszym wypadku w końcu obrócimy ten bonus. Warto mie oczywiście dostęp do dobrego programu surebetowego. Znam taki program, więc jeżeli będzie taka wola administracji to mogę udostępnić.

Czy dobrze policzyłem, to co jest poniżej?

W Bat-at-home dają 50% bonus od wielkości pierwszej wpłaty (do kwoty 350zł).

Przeliczę zł na funty po kursie 5 (zaokrąglam do 5 żeby było prościej liczyć)

Wpłacam £140 (700zł) i dostaję bonus £70 (350zł), więc mam kapitał £210(1050zł).

Żeby pozbyć się zbędnego obrotu, który należy wykonać w przypadku wygranej, tj. 4200zł x kurs minimum 1.7 (by móc wypłacić sianko), zagram po wysokim kursie by nie wygrać tego zdarzenia, czyli nie wygrać u BAH, a wygrać na Betfair.

Wygląda to tak:

BAH kurs 7.0 Back za stawkę £210

Betfair kurs 7.2 Lay za stawkę £ 214 Lay Liability (£1326,8)

W zależności od tego czy będzie Back czy Lay w danym zdarzeniu, profit prezentuję się następująco:

BAH

BACK

7 x £210 = £1470, £1470 - £140(nasz wkład) = £1330

LAY

-£140 (nasz wkład)

Betfair

BACK

-£1320,6 (nasze liability)

LAY

£214

SUMA

BACK £ 9,4

LAY £ 74

Czyli gdy zdarzenie z kursem 7.0 wejdzie to mamy zysk £ 9,4 (pieniądze będą u BAH i żeby je wypłacić będziemy musieli dokonać obrotu £840 (4200zł) przy minimalnym kursie 1.7, więc ja to bym odpuścił, a gdy zdarzenie te nie wygra, to mamy zysk na betfair £74.

Edited by harlesden

Zamiast edytować, kliknąłem przez przypadek "odpisz"

W przypadku gdy wygramy w BAH, wystarczy zagrać za kwotę £650 (3150zł - bo tyle brakuje do obrotu , by móc go wypłacić) i wtedy można ponownie zrobić jak powyżej przy jakimś wyższym kursie (back bah, lay betfair)

Edited by harlesden