Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

24.04.2013 Dortmund - Real Madrid

Recommended Posts

Rynek: MO
Moja propozycja: Back Real Madryt
Obecny kurs: 2,66-2,68
Link do rynku na stronie betfair: http://www.betfair.com/exchange/football/market?id=1.108997229&exp=e
Uzasadnienie:
Aktualny kurs na Real w swietle wszystkiego co wiem do momentu pisania tego postu, jest bezwzglednie atrakcyjnym kursem i powinien spasc. 

Wiecej na temat tego meczu bede mogl napisac jutro, ewentualnie w dniu meczu.

post-4254-0-47605600-1366623928_thumb.pn

post-4254-0-26115200-1366623940_thumb.pn

Powinieneś wziąć pod uwagę kilka rzeczy: 1. Real gra na wyjeździe  2. Kilka miesięcy temu przegrał na tym stadionie z Borussią.  3. Kontuzje Modricia i Marcelo, które eliminują ich z tego spotkania. 4. Żadnych innych przesłanek u buków, które pozwalałyby sądzić, że kurs spadnie.  Ja byłbym ostrożny z tym rynkiem.

Powinieneś wziąć pod uwagę kilka rzeczy: 1. Real gra na wyjeździe  2. Kilka miesięcy temu przegrał na tym stadionie z Borussią.  3. Kontuzje Modricia i Marcelo, które eliminują ich z tego spotkania. 4. Żadnych innych przesłanek u buków, które pozwalałyby sądzić, że kurs spadnie.  Ja byłbym ostrożny z tym rynkiem.

Na rynku, na ktorym bedzie 7-10 milionow jest dopiero 15 tysiecy. Na tym etapie nie patrze w ogole na bukow. 

Licze VALUE i jedyna informacje od bukow, ktora traktuje powaznie, to kursy otwarcia w Pinnacle z 12 kwietnia / 2,41 /.

Nawiazujac do meczow Realu na wyjezdzie i ......dokladnie na tym samym stadionie,....... to zdjecie wyzej przedstawia jak wygladaly kursy 

przed takimi meczami. 

Chetnie chcialbym poznac sklady, bo to rzeczywiscie bardzo istotna sprawa.

Musze tez sprawdzic kartki w Dortmundzie,...... cos mi sie tam nie podoba.

Edited by norek5

Zaledwie 80 tys. kosztowalo wyciagniecie kursu na Real do poziomu 2,86. Mozna sie bylo tego spodziewac, na rynku bylo wtedy niecale 70 tys. Latwe do zrobienia i raczej logiczne, ze nalezalo to zrobic dzisiaj, bo jutro to zawyzenie kosztowaloby duzo, duzo wiecej, a wszystko po to,.............by jutro Real byl drozszy i dal  wiecej zarobic.

Sytuacja ta bardziej mnie ucieszyla, niz zmartwila i dokupilem troche po atrakcyjniejszych cenach.

Dzisiaj na rynku Bajern-Barca, tylko przed meczem przehandlowano prawie 9 milionow. Pisze o tym celowo, by podkreslic jak niewielkie znaczenie ma to 80 tys, ktore przemeblowalo rynek Dortmund-Real i jaka moze miec trwalosc?

post-4254-0-41724700-1366748048_thumb.pn

post-4254-0-00362200-1366748058_thumb.pn

post-4254-0-70770500-1366748064_thumb.pn

2.86 biorac pod uwage zamieszanie jakie wywolal goetze i plotki o mozliwej nieobecnosci lewandowskiego? kurs jutro musi spasc

edit:

lewy jednak nie wplynie na kurs. mimo to zdanie podtrzymuje.

9ok3wx.jpg

Edited by Stoyan

Zadziwia mnie Twoja pewnosc siebie i zachecanie do kupowania, mozna podawac propozycje, ale naprawde tylko pojedyncze jednostki tak mocno zachecaja do podazania za wlasnymi pogladami. Nawet tutaj wielu doswiadczonych traderów nie praktykuje czegos takiego. Rynek Chelsea nie wpłynął jak widze na Twoja ostroznosc. Od razu wyjasniam ze ani tam ani tu nie obróciłem nawet jednym euro. Dla mnie wieksze znaczenie ma kurs otwarcia z meczu grupowego 2.16 i zamkniecia 2.27 w pinku. BVB ten mecz wygrało, kurs wtedy rósł wiec dlaczego teraz mialoby byc inaczej. Nasz gwiazdorek zagra. Na Gotze co, koledzy sie obraza i nie beda mu podawac, pewnie pogorszył troche atmosfere, ale w momencie rozpoczecia meczu piłkarze przynajmniej na 90 minut o tym zapomna. Gdybym musiał to aktualnie wziąłbym lay, nie z przekory tylko blizej mi do tego w tym momencie, ale ze nie musze to do tej pory tego nie ruszyłem.

Naturalnie to jest forum i kazdy moze wyrazic swoja opinie, ale Ty jestes tendencyjny. Oczekuje w komentarzach maximum obiektywnosci i konstruktywnosci.

Piszesz co sie dzialo z kursami na Real,..........napisz tez co sie dzialo z kursami na Dortmund, zdjecie to pokazuje,

ROWNIEZ ROSLY..........ALE TO PRZECIEZ WYNIKA Z CZEGOS INNEGO,  A MY ROZMAWIAMY O CZYMS INNYM.

post-4254-0-89638300-1366803846_thumb.pn

post-4254-0-81594200-1366803857_thumb.pn

Edited by norek5

Przyjąłes zalozenie ze wpadlem tutaj zeby Ci dolozyc. No jak sobie chcesz. Ja na tym rynku nie siedze, wiec czemu mialbym byc tendencyjny, sam chciałbym znaleźć moment w ktorym wejde w rynek, wiec chyba normalne ze tez mam jakies przemyslenia. Moim zdaniem tym bardziej obiektywne ze mnie na nim nie ma. Czemu nie bierzesz pod uwage ze to BVB nie przegrało jako jedyna druzyna w lidzee mistrzow w tym sezonie jezeli sie nie myle. Wiec czemu  ktos ma zakladac ze stanie sie to wlasnie teraz.

Poza tym nie wiem skad ten caps, czym sie oburzyłes, piszecie niby o czym innym, tzn o czym , bo moze ja jestem z innej planety. Odpisałes jak rasowy polityk, zero konkretu i czepiasz sie ze moj post nie jest niby merytoryczny ?

Mam to w ten sposob.............????????????

Moze ktos to jeszcze sprawdzic, bo nie rozumiem tego ?

...juz mam, niestety ,,,,,,,,Odds Portal i BetExplorer wyswiatlaja  sprzecznie ta sama informacje.

post-4254-0-49782600-1366807250_thumb.pn

Edited by norek5