Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

reklama czy blog?

swoją drogą super strategie, betowania underów za 500 :)

odpowiedz na moje poprzednie pytanie, lub temat wędruje do kosza

reklama czy blog?

swoją drogą super strategie, betowania underów za 500 :)

odpowiedz na moje poprzednie pytanie, lub temat wędruje do kosza

juz rozumeim dlaczego moje poprzedni temat nie wszedl ...:)...odpowiedz - BLOG 

wszystko fajnie jak wchodzi :) ja kiedyś grałem na lay 0-0 weszło pod rząd 53 razy :) najgorsze jak wskoczy red to zerujesz bank i jestes w d.....

...wszystko sie zgadza panowie i dlatego też trzeba wiedziec kogo, kiedy i jak obstawiamy zakład :)

... codziennie startam sie wrzucic kilka meczy na : https://twitter.com/Bet_and_Play

To nie ma znaczenia, bo przy  53 razach jak bakar wspomniał był do przodu i tylko jedna mini pomyłka (pech?) powoduje utrate kapitału. Myślisz ze potrafisz się mylić w swoich osądach i mieć 100% skuteczności? No way..

Darek, jest taki jeden moj dobry znajomy ktory gral back 0-0 . udupil tym sposobem kilka tysiecy euro.

Ja tu widze analogie gdzie twoja=jego.

on sobie doskonale poradzil na innych rynkach ale u ciebie to "Janas w finale nie widze" jak powiedzial kedys szkolenioweic polskiej druzyny futbolowej

ale jakby nie patrzec, jestes na forum, zainwestowales kase, masz jakies wyniki - dlatego zycze ci wszystkiego naj! tylko nie wyzeruj sie please:)

...rozumiem!!.... brak zaufania ....ale lubię krytykę od profesjonalistów... także w najblizsze kilka tygodni powklejam kilka obrazków .....a w miedzy czasie .....

post-7411-0-28179600-1370102139_thumb.jp

P.S. zicoo przeslij mi swoj adres to wyśle kilka kulek ....dzis dzien dziecka :)

Darek, jest taki jeden moj dobry znajomy ktory gral back 0-0 . udupil tym sposobem kilka tysiecy euro.

Ja tu widze analogie gdzie twoja=jego.

on sobie doskonale poradzil na innych rynkach ale u ciebie to "Janas w finale nie widze" jak powiedzial kedys szkolenioweic polskiej druzyny futbolowej

ale jakby nie patrzec, jestes na forum, zainwestowales kase, masz jakies wyniki - dlatego zycze ci wszystkiego naj! tylko nie wyzeruj sie please:)

...mile slowa ...dziekuje 

Witam . Ciekawi   mnie   jaka   analize  Masz   do  tych   meczy ,  chyba   jedziesz   jakas   analiza   statystyczna ,Bo   matematcznie   grajac   wszystko  za   automatu   grajac     under 1.5   gola   od   obecnego  wyniku   miedzy   80  a  85   minuta ,  jest  sie   w plecy  ,  doskonale   wiedza   to  traderzy  , ktorzy      utrzymuja  te  kursy  z  tak  duzymi   kwotami w  koncowkach  na  tym  rynku.

Na   twitterze   obczailem  screeny  z  meczy   jakie   grales , czym  sie   kierujesz  przy   wyborze   spotkan ?

Wiekszosc   meczy  to  ligi  overowe ,  skandynawia ,  niemcy,   ciezki  orzech  do  zgryzienia.

Jak  bedziesz  chcial  mi  odpowiedziec  , ale   nie  publicznie  to  napisz  na  PW.

.

A   dopiero  teraz    zobaczylem  , ze  zasady  maja  kosztowac  100 euro  ,  jak  chcesz  cos   sprzedac , lepiej  zamiast  wygranych  zakladow   wstawiaj  zestawienia  zyskow  i  strat ,  z  okresow   miesiecznych  i  3  miesiecznych  ,   statystycznie   wychodzi przegrana   jedna   na   10-20  spotkan   wiec   screenow  mozna   wstawiac   wiele.

Witam Cie Darku .

Myślę , ze wybrałeś złe forum do swoich strategii . Równiez myśle , ze jeszcze szybciej znikniesz z tego forum niz sie pojawiłeś . Przypomnę , ze ludzie tutaj zajmują sie Tradingiem Sportowym Zawodowo i to My powinniśmy sie uczyć od nich .Osobiscie nie widzę tu zadej strategii oprócz wyzerowania banku . 

Zyczę powodzenia w betach ! . 

p.s. Do Administracji  -> robi sie śmietnik !!! 

• Create New...