Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Tak   jak     juz   jestesmy  przy  tych  koncowkach  ,  to   selekcja  i  dobor  jest   bardzo   ciekawy   poniewaz  ,  dobra   selekcja    moze   dac  jakis  value,

Wogole   tymi  rynkami  zajmuje   sie   przewaznie    koleszka   znany    jako  Investor2   na   forum  bf.

Stara  sie  on  regulowac  wlasnie  zwlaszcza  ten rynek  ,  zwroccie   uwage   wlasnie   w  koncowkach   jak   od   1.15  w  dol  wchodza   tam  konkretne   kwoty i  powoli   krocza  one  w   dol   zostajac  powoli   skupione   lub  znikaja   bez   sprzedazy ,   ten  koleszka   przez   ogromny  kapital , ktory  kumolowal  kilka  lat  i  soft z modeluje   rynek  ,  do  tego  przez   wielkie  obroty  placi   minimalna  prowizje ,  dale   mu  to  jak  sam  powiedzial   0.3  % przewagi   w  kazda   strone .  Wiec   czasami   jest  postronie   under  , a  czasami  over   , zalezy  jak   kto  go  skupi.  Obrot   ma  ogromne   ,a   greeny   do  30 K  dziennie ,  czasami  tam   wrzucal.  Taka  ciekawostka.

Wogole  znalezienie  jakielkolwiek  przewagi  kursowej  na  pilce   jest  prawie   niemozliwe   do  znalezienia  , w  dzisiejszych  czasach  ,  poniewasz  przeciwstawiamy  sie  osoba   z   bardzo  zawansowana  technika modelujaca  rynek   i  ogromnym  kapitalem.Wiekszosc   automatycznych   strategii   jest  skazana   na  porazke

Jedyna   droga   jest  wiedza  i  doswiadczenie ,  co   wiarze  sie  troche   bardziej  z  hazardowym   podejmowaniem   decyzji.

Edited by ozon

...widze ze wiekszosc rozebrala by mnie na czesci pierwsze..co za przywitanie kolegi z poza kraju :) ...P&L ...zrobie scr shot tez bedzie zfabrykowany ...po co ?!! ...chcialem poprostu przekazac ze jest mozliwosc wygrania zakladow na Betfair w inny ciekawy sposob... ryzyko jest ...zgadza sie ale sa techiczne uklady na meczach ktore mozna wykorzystac...a ze znam firme i wiem troszke na ten temat to tez chcialem sie podzielic....a ze chce zarobic...pewnie kazdy z nas chce ... Moze po jakims czasie sami sie przekonacie ...Tu nikt nikogo do niczego nie zmusza :)

Tutaj  nie ma  przywitan i  zabawy , jezeli  ktos  chce   cos   sprzedac  to  licza   sie  wyniki ,   jakie  ktos   osiaga , a nie  pierdoly .

Nadal  jestem   bardzo  ciekaw   Twojej   startegi i  dobierania   spotkan  i  moze  sam   ja  kupie . Nie traktuj  moich  postow   jako   ataku   ,bo takim  nie   sa.

Wystepuja  tylko  jako   konsekwencja  zapoczatkowanego   tematu.Licza  sie   wyniki  a  nie  screeny.

Apropo   profesjonalizmu   to  dzialalem na  tych  rynkach kiedy  widzilem   zysk ,  ze  stawkami   takimi  jak  ty   tylko plus    dodatkowe   zero    ,  ale   teraz   ciezko   widze  tam  zarobek  ,  wiec   coraz   wieksze   powazanie   , ze   masz   odpowiedni   sposob   selekcji.Ale   licza   sie   miesiace   i  lata  , ale   nie  dni.

Zapraszam  Cie   na   forum,  prowadz   watek  i  udowadniaj   , ze   mozna   zarabiac   na   niskich   kursach ,  napewno   to   wzbogaci   blog  i  moze gre  kilku  osobi. Tylko   , zeby   to   nie   bylo sciema   jak   pewna   strona   , ktora   sugeruje granie  grubo  niskie   kurs na  bet365.

Edited by ozon

...Anglia w oparach ..to bedzie moment jak padnie gol....Brazylia juz sie rozgrzala ...ciekawa gra ....a ja w miedzyczasie  

post-7411-0-85682900-1370201385_thumb.jp

widzę, że zakrywasz minutę wejścia w rynek, czyli to jeden z punktów strategii. Ozon wypowiedzial świete slowa, nie liczy się dzień tylko dłuższy okres czasu. Strategia przynosi ci zyski, jednak ja w taki uklad bym nie wszedł, nie na moje nerwy :)

....zicco musze sie z toba zgodzic we wszsytkim co napisales ... minuty wejscia na rynek to jeden z punktow mojej strategii rowniez to co opisal ozon - duze zyski sa w dluzszym okresie czasu i trzeba byc cierliwym....i tu jescze raz sie z toba zgodze i dobrze ze to napises - poniewaz nerwy trzeba miec pod kotrola i nie mozna dac sie poniesc chciwosci, ale nalezy byc konsekwetnym w przestrzeganiu zasad tej strategii ...dzieki za komentarz

post-7411-153814_thumb.jpg

No nie wierze, że sprzedajesz strategie opierającą się na backowaniu od 1,04 do 1,01 i jeszcze piszesz, że :

"Słyszałem już wcześniej o systemie na Betfair tak zwany "greenbook", ale to wszystko do mnie nie przemawiało. Szukałem czegoś innego, czegoś lepszego"

1) Gdyby to było takie zarąbiste to nie sprzedawałbyś tej strategii gdyż "Im więcej osób zna i gra dana strategią to przestaje ona być dochodowa" to mówi Traderos jeden z największych traderów w Polsce.

2)  Zadajmy sobie pytanie: Dlaczego ludzie wystawiają kursy lay od 1,04 do 1,01? Czyżby byli tacy głupi i nie zauważyli, że to przynosi straty? Otóż nie, wystawiają bo przynosi im to zyski. Co więcej robią to samo bukmacherzy

3) Jak może nie przemawiać coś co w każdej sytuacji daje zarobek a nie tylko w jednym scenariuszu?

Pisze, ten post bo jestem poirytowany sprzedawaniem systemów zwłaszcza takich. Nic więcej tylko pokazanie ludziom "Popatrzcie nawet traderzy stosują ten system". Naiwne i głupie podejście

Mat, moze sek tkwi w i tak wysrubowanych kursach - a wszyscy wiemy ze kursy w pilce (przedewszystkim) sa bardzo starannie wykreowane przez bukow i samych znawcow pilki.

To oznacza ze filozofii tu nie ma zadnej. Można wziac jakakolwiek publikacje o tradingu, zastosowac prosta statystyke, rach. prawdopodobienstwa i w % okreslic z dosc duza trafnoscia to czy dany kurs 'wejdzie' czy wyjdzie bokiem.

nie wiem czy nazwal bym to strategia, na pewno nie zaplacilbym kasy za to bo to wiedza ktora lezy 'na internetowym chodniku' zwanym google.com.

Darek, niemniej jednak dla mnie strategia to pewnien zestaw zasad, czynnosci i psychicznego uporzadkowania i podporzadkowania sie regolom wg ktorych chcemy grac. Rezultatem czego sa udokumnetowane wyniki in plus. Potwierdza to traderzy z tego i zaprzyjaznionego forum.

podobnie jak i traderos zjadlem zeby , stracilem troche wlosow i zdobylem doswiadczenie ktorego nie wyczytasz z ksiazek, czy webinarow.

Dla mnie granie niskich backow czy layow to norma. wszystko zalezy od tego czy widze w tym value. (btw value to ulubione slowo traderow) :)

strategia to pewna procedura  wejscia , przebywania i wyjscia z rynku. nie zaleznie od tego czy konczy sie ten proces na zielono czy czerwono.

Piszesz o greenach.  Napisz o redach. chcialbym zobaczyc jak postepujesz jak sytuacja sie zmienia na niekorzysc, kiedy tniesz, dlaczego, a moze betujesz kursy 1.04 (bo to pewniak...)?

Ozon napisal ze ciezko dzis na rynkach gdzie przeciw tobie staja wysoce specjalizowane algorytmy , business intelligence z najwyzszych polek itp.wiec sprawa jest ciezka

ale moze masz nosa?

zycze udanych tradow, podziel sie redami

pozdrawiam!!!!

spaced

Spaced, skoro wyśrubowane kursy to po co dzielić się tym z innymi. Im więcej osób backuje tym kurs bardziej spada...

Dla mnie tani chwyt na wyciągnięcie od naiwniaków kasy. Gdyby strategia była tak zajebista to z nikim by się nią nie dzielił za przysłowiowe £100 skoro może tyle zarobić w 2 dni. I tekst "Czy jestem w stanie zapłacić komuś £100 za coś co lubie robić i wiem, że mam gwarancję zysku £1 dziennie przez cały rok?" Nic nie jest gwarantowane!

Edited by matematyk

Spaced, skoro wyśrubowane kursy to po co dzielić się tym z innymi. Im więcej osób backuje tym kurs bardziej spada...

Dla mnie tani chwyt na wyciągnięcie od naiwniaków kasy. Gdyby strategia była tak zajebista to z nikim by się nią nie dzielił za przysłowiowe £100 skoro może tyle zarobić w 2 dni. I tekst "Czy jestem w stanie zapłacić komuś £100 za coś co lubie robić i wiem, że mam gwarancję zysku £1 dziennie przez cały rok?" Nic nie jest gwarantowane!

...dzieki za komentarz - skomentuje to starym dobrym przyslowiem 

... "gdyby wszyscy ciągnęli w jedną stronę, świat przewróciłby się do góry nogami"

Edited by Darek_G

Kolego pokaż statystyki z ostatniego miesiąca, pojedyncze greeny które wchodzą nie mają znaczenia, tu wszystkich interesuje zysk w dłuższej perspektywie. Pozdro

• Create New...