Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

...spaced nawet jezeli uda ci sie sprawdzic i DOKLADNIE ustalic czas zakladu to i tak nie polecam próbować tej metody, jeżeli dokładnie nie zapoznasz się z pozostalymi zasadami Bet & Play Rules na www.betandplay.info pozdro!! D.

Darek jaką masz skuteczność tego typowania?Ile czasu poświęcasz na selekcje typów? Ile na tym zarabiasz setki,tysiące,dziesiątki tysięcy w mocnej walucie?

... i na koniec rada kto zasmakował tradingu nie wróci do hazardu ,także rzuć typowanie i zacznij tradować.

Cos  mi tu w tych 2 ostatnich meczach nie pasuje tak jak i w pierwszym a tym bardziej w drugim obydwa mecze sa puszczane 20m przed rozpoczeciem spotkania wedlug screenow ktore tu wklejasz.W drugim meczu masz under 4,5 kurs startowy z bet 365 1,2 ty masz na screenie 1,07 a bramki padaja w 4 i 28 minucie wiec ten kurs mowiac delikatnie wzroslo i to bardzo duzo wiec nie wiem jak to sie stalo ze ty masz 1,07 jeszce przed meczem.No chyba ze ja cos pokrecilem ale jestem jz zmeczony to moze przez to,ale wydaje mi sie ze cos tu smierdzi

Cos  mi tu w tych 2 ostatnich meczach nie pasuje tak jak i w pierwszym a tym bardziej w drugim obydwa mecze sa puszczane 20m przed rozpoczeciem spotkania wedlug screenow ktore tu wklejasz.

Raczej mieszkacie w różnych strefach czasowych ;) Dla Ciebie jest 20-ta dla niego 18-ta.

Cos  mi tu w tych 2 ostatnich meczach nie pasuje tak jak i w pierwszym a tym bardziej w drugim obydwa mecze sa puszczane 20m przed rozpoczeciem spotkania wedlug screenow ktore tu wklejasz.W drugim meczu masz under 4,5 kurs startowy z bet 365 1,2 ty masz na screenie 1,07 a bramki padaja w 4 i 28 minucie wiec ten kurs mowiac delikatnie wzroslo i to bardzo duzo wiec nie wiem jak to sie stalo ze ty masz 1,07 jeszce przed meczem.No chyba ze ja cos pokrecilem ale jestem jz zmeczony to moze przez to,ale wydaje mi sie ze cos tu smierdzi

.....zibol76 ....dzieki za komentarz ......jednak jak poczytasz kilka moich postow wczesniej to moze dojdziesz do tego ze nie jest to czas z Polski ....no i wtedy moze przestanie smierdzic ... :)

Edited by Darek_G

Darek jaką masz skuteczność tego typowania?Ile czasu poświęcasz na selekcje typów? Ile na tym zarabiasz setki,tysiące,dziesiątki tysięcy w mocnej walucie?

... i na koniec rada kto zasmakował tradingu nie wróci do hazardu ,także rzuć typowanie i zacznij tradować.

...sorki sebo2255.... ale za duzo nie moge zdradzac ....czesc mojej strategii jest opisana na www.betandplay.info takze zapraszam  

Słyszałem już wcześniej o systemie na Betfair tak zwany "greenbook", ale to wszystko do mnie nie przemawiało. Szukałem czegoś innego, czegoś lepszego.

Mi się wydaje, że tak na prawdę autor nie wie do końca co to trading, bo jak szuka czegoś lepszego od greenbook'a to ja już chyba czegoś nie rozumiem ;)

Mi się wydaje, że tak na prawdę autor nie wie do końca co to trading, bo jak szuka czegoś lepszego od greenbook'a to ja już chyba czegoś nie rozumiem ;)

...w zyciu dla kazdego cos innego zicoo ....jest piekna pododa takze czas na weekend  ...do nastepnego :)

Już bardziej zawile i na odczepnego nie potrafisz odpowiadać? Sprzedawanie strategii, której się dokładnie nie przetestowało zakrawa o pomstę do nieba... Czym jest 20 meczy, przy 5% stopie zwrotu z jednego spotkania,- jeszcze nie zdążyłeś się sparzyć (bądź nie checsz tego pokazać). 20/20 to całkiem niezła skuteczność ale dla kursów choćby 1,5<- i taką strategię testowałbym w ciemno.

ps. Może wszyscy zrzucimy się po kilka funtów i wrzucimy tą strategię w ogólnodostępnym temacie? Autor strony dostanie odpowiedniego bankboostera by móc zdeponować i przegrać kolejne środki a my będziemy mieć pewność, że nikogo już nie oszuka. Któż zapłaciłby za coś, co jest darmowe?

Edited by Scorpi

Darek piszę jeszcze raz, chcesz zabłysnąć to pokaż statystyki z miesiąca i 3 miesięcy...ale statystyki a nie pojedyncze screeny z wygranych. Udowodnij że masz cudowny sposób na zarabianie pieniędzy i że jesteś niesamowitym filantropem który chce się podzielić za marne grosze super hiper taktyką zamiast kosić kasę i leżeć właśnie na plaży w innej strefie czasowej ;) pozdro

• Create New...