Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
ozon

Obstawianie Tenisa

Recommended Posts

Ostatnio   wyjechal   blog   na  temat   gry   niskich    kursow   na  pilce ,  ale   nikt   nie  widzial   efektow   zyskowych  tej gry.

Ja  jakis czas  temu widzialem   calkiem   niezle   udokumentowanie   strategie  na   tenisa.

Dowiedzialem  sie   o  niej , przez  przypadek  , w   jeszcze  dziwniejszym   miejscu   jakim   jest  forum  o  ruletce .

Koleszka   pisal mi  o  tym  na  privie , zapytalem  sie i nie  robil  jakis  problemow   , zeby  sie  podzielic.

Jezeli   w   pelni   gra   to   co   mowil ,   to   wyniki  mial  zadowalajace  , widzielm  screeny  z  zarobkiem  z  okresu  i strone  z  meczami  , moglem   sobie  porownac ,czy  gra   takie  kursy.

Strategia   jest  banalnie   prosta   gra  wszystko  jak  leci pre backiem   ponizej dokladnie kursu  1.22    Tutaj  niema   filozofii

Wazniejsza   kwestia   jakiej   uzywa  jest   stawkowanie  ,  jest  to  tak zwane  stawkowanie  cykliczne.

Gra   wszystkie mecze po  kursie   calego   dnia , jesli  wychodzi   na   jaki  kolwiek  plus ,stawka  zostaje    taka   sama  .

Jezeli  dzien  wychodzi   na  minus  ,  nastepnego  dnia gra   stawke  2 u ,   jak  3  dzien    to  3u  ,  tak   jak   d,lambert   tylko  dniami , po  wygranym   schodzimy  o  1u  w  dol  lub  do  poczatku.

Pewnymi   niedopowiedzeniami ,  o  czym   mi  nie  pisal  to  ile   wynosi  stawka  poczatkowa   ,czy  1%  , czy  w  jego  wypadku  moglo  byc  wiecej.Pisal   mi  , ze   dluzsze   serie  przegranych   dni  nie   wystepuja .

Niegralem   tego  ,  wiec  nie  zabijajcie poslanca  ,  jak   to  dostalem  ,  przesledzilem  po   kursach   ores 2  tygodni  i  wygladalo  to  calkiem  niezle.

Od   siebie  bym   dodal   , ze   sam  pewnie   gralbym  to  w   cyklach  po  10  zakladow  ,  lub czyms  podobmny  ,  bo  czasmi  grac   kilka  na  dzien   , a  na  drugi   jeden   mecz  to   raczej  moze  nie   przyniesc  korzysci.

Chcecie  , grajcie   i  testujcie    , jakies  to  napewno  urozmaicenie gry  ,  w   najblizszym  czasie   tez   sie  popszygladam   i zobacze,  jak   to  sie   sprawdza.

Czytając to, przypomina mi się zajczyk jak grał backi na "pewniaczki" w nożnej. Początkowo fajnie to szło, ale potem pojawiały się dni minusowe i nie wiem po ilu próbach zaprzestał ;)

Matias  ,   tak   dokladnie   tak   jak  piszesz   grajac  caly  czas  stala  stawka   to  raczej   niema  , najmniejszego   sensu  bo  w  jakims  czasie  komisja   nas  dopadnie   i  wyjdzie minus.

Zeby   oszukac   prawdobodobienstwo  kursow  bez  jakiejs  selekcji  trzeba   wyborzystac  stawkowanie   i  tu   dochodzimy  do   progresji  i  wiadomo   jak  to  zwykle  sie  konczy , zwlaszcza na   niskie  kursy  to  zwykle   chory  pomysl.

Po to   jest  ten  temat ,  tutaj   uzywamy  czegos  co  jest   lagodne .   jakies   serie   nas   nie   zabija  , a  niskie   kursy  potrafia   wchodzic   bardzo  dlugimi  seriamii ,  to  odrabia   straty  z   nawiazka.

Speced  ,koles  gral  wszystkie  mecze z   calego  dnia,   jakie   byly   ponizej  1.22  backiem  Wta  i Atp.

Ciekawe  czy   juz   z  komisja  ,czy   bez.

Ale   to   i  tak  dobrze ,   niema   jakiejs  przepasci.  Niestety   tego  typu  gra   na  kazdego fava  raczej   sie  by  nie  sprawdzala  , bo  czasami  cale   dni grania   faworytow   moga   byc  tragiczne ,  a  tych  po  niskich   kursach   sa dlugie  serie   wygranych i  to  daje   sile   temu  stawkowaniu.

Granie   ta   metoda  wszystkich favorytow   po   kazdym   kursie     przypominaloby  normalnego   dlamberta  , ale   moze   tez  by  sie   sprawdzalo , kto  to  wie.

Zrobiłem analizę tego od początku miesiąca do wczoraj. Kursy brałem z bet365. Jeśli dzień był na minus, to zwiększałem stawkę o jeden, jeśli na plus to zmniejszałem o jeden(lub w przypadku początkowej zostawiałem.  Kto chce może zobaczyć jak to wygląda w Excelu. 

Jak będę miał więcej czasu, to zrobię od początku maja- może na jutro nawet

Tenis test.xlsx

Tylko jeszcze pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć strony(albo na stronie) z poprzednich miesięcy wyników. Na oddsportal znalazłem, ale tam jest to dzielone na turnieje. Czy można to jakoś inaczej wyszukać?

mozesz wrzucic plik w *.xls ?

Jak ktoś mi jeszcze znajdzie stronę gdzie mogę widzieć jednocześnie wynik meczu i kursy to chętnie też zrobię więcej tej statystyki, bo ja znaleźć nie mogę. A jeśli się nie uda, to na bieżąco będę uzupełniał ten arkusz. (jakoś go zmienię bo jest nieczytelny mocno)

Tenis test..xls

Edited by Sikorrrr

Lepiej  sie  sugerowac  kursami  z   bf  ,  on  mi  pisal  , ze zasada  kursu  1.22   na   bf   jest  wazna  ,  duzo tych  kursow  po1.2  u  buka   sie  nie  zalicza.

Ale   ja  tez  tak   sprawdzalem  np .  biorac  u  buka   kurs  max 1.18.

Tutaj  sa  kursy  z  bf   jak  Ci   sie  chce  grzebac.

http://data.betfair.com/#null

Z tym, że na bf nie ma tylu zdarzeń w tenisie. Masz coś podobnego ale właśnie od buka?

No i pamiętajmy, że to jest tylko gamblerka- ale pobawić się można. Trading nie ma z tym nic wspólnego.

Edited by Sikorrrr

buk ma challengery co nas nie interesuje bo nie ma ich na bf. nic poza bf nie ma w sumie wiekszego znaczenia.

znaczy sie atp/wta w tenisie mam na mysli.

Edited by spaced

Spaced ,  wlasnie  mialem  taki  post   do  wyslania .

Ale   jeszcze  dopisze  , ze   wlasnie  ten  margines  kilku  tikow  miedzy  bf  ,  bukiem   moze   decydowac   o  naszych  dniach   dodatnich.

Jak wogole   rozmawialem ,  z  nim  i   mowil  o  graniu   dniami  ,  to  tego   tez  niema brac   doslownie  ,  rozmawialismy   wogole  o  stawkowaniu   cyklicznym ,  czyli   sie   domyslam  , ze  trzeba   grupowac   zaklady .   Jak   jednego  dnia    jest  wiele  spotkan   to   je  gramy   ,   a   jak  w  dwa  nastepne   dni  bardzo  malo  to  grupujemy  je   pod   stawke  jak  byc powinna  np.  po 10 meczy.

Ja   narazie  traktuje  to  jako  ciekawostke  , czy  bedzie  sie  sprawdzac , czas pokarze.

Obstawianie kazdego konnego faworyta -robilem osobno dla backa i osobno dla lay faworyt!Bralem kurs okolo pol minuty przed rozpoczęciem.Bylem pewny ze faworyt bedzie na mnusie.Gówno prawda mial okolo +4 a lay faworyt -10-11 %.Nie wiem skad ta różnica!Później zachcialo mi sie dopisywac obstawianie dwu ,3 pewniakow....tak obstawianie 50-60 %...i juz bylo bez rewelacji...kręcilo sie okolo zera!Moze ktos ma cierpliwośc do tych koni i to wybróbuje i przeszacuje zyski i straty??Typowan <faworyt tak do 6> mialem okolo 3-4 tys.Aha obstawianie jak leci -bez jakichkolwiek sugestii!

Edited by gargamej

Witam.

Odkopując temat zarzucam propozycję:

A co by było jakby zamiast tych back 1.22 grać typ na DW 2:0 ?

Jak ktoś ma ochotę to niech to przeliczy bo na sucho to ładnie wygląda.

Edited by Dalik