Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
WojtekKazik

pre play i forum

Recommended Posts

Witam, otóż mam 2 pytania, jak oceniacie jak wejść na rynek pre play w meczach piłki nożnej, chodzi mi o o/u? rozumiem że chodzi tu o to jak zachowują się inni bukmecherzy, jak u innych kurs idzie w górę to wtedy gramy lay, a jak spada to back? czy może jeszcze jakąś analizę przeprowadzacie? bo palnuję pograć pre play i chcę się coś więcej dowiedzieć.

Drugie pytanie to obrazki na forum, przeglądałem blig Esco, gdzie właśnie On gra tą strategią, ale pod postami nie widzę screenow, czym to może byc spowodowane? (np. na 4 stronie nie widzę żadnego screena) no a jednak dzięki screenom miał bym jakiś ogląd sytuacji.

z Esca jest tak ze chłopak się starał prowadził blog i w nagrodę został rangą zdegradowany to się zdenerwował i już obrazków nie ma

Na kursy preplay na BF może mieć wpływ wzrost lub spadek kursów u innych liczących się buków, ale nie jest to regułą, bo również może tak być że impuls do wzrostu lub spadku najpierw pojawi się na giełdzie BF a dopiero poźniej u bukmacherów. NIe mniej warto mieć podgląd poprzez porównywarkę bukmacherów co się u nich dzieje z kursem.

Na rynki o/u będzie też mogło mieć wpływ ogłoszenie składów. Niech np w drużynie faworyta nie wystąpi najlepszy napastnik to wtedy  jest już większa szansa na wynik underowy, itp itd.

w ostatnich 24h przed meczem nastepuje duzy naplyw pieniedzy na rynek, co czesto przynosi duze ruchy na kursach szczegolnie  w ostaniej godiznie kiedy znane sa juz sklady, pare dni przed meczem tez jednak idzie złapać dobra okazje

wszytsko zalezy od rynku, dobrej zasady tu nie ma

Edited by samuel10veb

Z doświadczenia staram się nie wchodzić wcześniej niż 1-2h przed meczem na rynek u/o. Kilka razy naciąłem się na grubasków którzy wypchnęli rynek w przecwiną stronę niż można było się tego spodziewać po kursach buków