Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Promowane odpowiedzi

Dziś o 23:00 Superpuchar Hiszpanii.

Póki co kurs na FCB wybilo z poziomu ok @1,68 na @1,86

Jakie są Wasze przewidywania odnośnie tego meczu.

MO

100.4% BackAll LayAll 99.3%    
Market Activity Atl Madrid

Market Activity Barcelona

Market Activity The Draw

O/U 2,5

100.5% BackAll LayAll 99.8%    
Market Activity Under 2.5 Goals

Market Activity Over 2.5 Goals

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kadra Barcelony na mecz z Atletico Madryt:

Valdés, Pinto, Montoya, Piqué, Fàbregas, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Dos Santos, Mascherano, Bartra, Sergio, Jordi Alba, Tello, Dani Alves, Song 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Barcelona powinna polecieć w dół, dużo większa baza fanów + pogrom 7:0 w ostatnim meczu ligowym. Atletico niby wygrało ostatnio 3:1, ale to Sevilla rozegrała dużo lepsze spotkanie. Ich najdroższy zawodnik, Arda Turan, podobno ma przejść do Galatasaray; nie mają typowego egzekutora - Falcao jest w Monaco, Villa raczej się skończył.

Powiedzmy sobie szczerze, tak wysoki kurs na Barcelonę to rzadkość. Nie wiem, co spowodowało wybicie, ale jest to typowy mecz do obstawienia "żeby lepiej się oglądało". Ludzie przeważnie gamblują na "pewniakach", więc chętnych zbijających kurs Barcy powinno się trochę znaleźć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tamten rynek był łatwy do manipulacji, Barcelona już po 1.83/1.84, trochę więcej kasy tu jest, na 1.80 i 1.82 leży po 10k. Gała pre nie jest moją specjalnością, może taki rynek nadaje się do scalpowania z tick offsetem? Tak czy siak mamy value.

To nie moja logika, tylko trochę psychologii tłumu. Bf coraz częściej wykorzystywane jest jak zwykły bukmacher.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta