Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
zicoo

Skrill - zmiana opłat i prowizji

Promowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym dotarła do nas wiadomość e-mail, w której Skrill informuje o planowanych zmianach w tabelach opłat i prowizji.

Wprowadzamy pewne zmiany do naszego systemu pobierania opłat. W zależności od rodzaju usług Skrill, z których korzystasz – zmiany te mogą dotknąć również Ciebie.

W 60 dni od dnia otrzymania tej wiadomości zmienią się nasze opłaty za wysłanie pieniędzy, przewalutowanie oraz pobranie środków przelewem bankowym.

Zgodnie ze stroną skrill:

• Wysyłanie pieniędzy

Cena: 1.0 % (maks. PLN 41.96)

Wyślij 100 € za 1 €, wyślij 500 € za 5 €. Nigdy nie zapłacisz więcej niż 10 €.

• Otrzymywanie pieniędzy

Cena: PLN 0.00

Pieniądze otrzymane z kont Skrill nie są objęte prowizją

• Zasilenie konta

• ​​Bank Transfer

Skrill Direct

• Przelewy24

Cena: 0.90 %

• Swift

• karty płatnicze

Cena: 1.90 %

• Wypłata środków

• ​Bank

Cena: PLN 12.38 (EUR 2.95)

• Cheque

Cena: PLN 14.69 (EUR 3.50)

• VISA

• swift

• Przewalutowanie

Przy transakcjach wymagających przewalutowania Skrill stosuje opłatę w wysokości od 2,99% do 4,99%** od sumy całkowitej.

• Aktywne użytkowanie konta

Użytkownicy indywidualni mogą korzystać z konta Skrill nieodpłatnie, o ile zalogowali się oni do niego lub dokonali za jego pomocą transakcji w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W przeciwnym razie konto będzie co miesiąc obciążane prowizją w wysokości 1 euro (lub równowartością tej kwoty), aż do wyczerpania zgromadzonych na nim środków.

Kliknij tutaj aby zobaczyć Artykuł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostałem to samo kilka dni temu na maila i miałem właśnie o tym napisać na forum. Jakiś wielkich zmian nie ma, oprócz...

Wysyłanie pieniędzy Cena: 1.0 % (maks. PLN 41.96)

Jak dla mnie sporo przesadzili i dla wielu użtkowników teraz to właśnie Neteller będzie bardziej korzystny w codziennym użytkowaniu.

Edytowane przez mazitbg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tylko o jakie wysylanie pieniedzy tu chodzi? ze skrill na skrill ?

no tak. I wydaje mi sie, ze przed zmianami tez byl ten 1%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no tak. I wydaje mi sie, ze przed zmianami tez byl ten 1%

Napewno nie było to 1 % od kwoty, bo pamiętam, że jak dla przykładu przesyłałem na innego konto skrill ze swojego dajmy na to 500 pln to pobierało mi coś lekko ponad 2 pln, a teraz to każdy sam widzi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna podwyżka, skrill rozsyła maile:

Zmiany w strukturze opłat za kartę Skrill Prepaid MasterCard®

Witaj,

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony(-a) z karty przedpłaconej Skrill MasterCard.

Niedawno przeanalizowaliśmy naszą strukturę płatności i kontaktujemy się, aby poinformować o planowanych zmianach dotyczących opłaty za wypłatę gotówki.

Opłata za wypłate gotówki kartą przedpłaconą Skrill MasterCard zostanie zmieniona na 1,75%. Uwaga: opłata ta naliczana jest od wypłacanej kwoty, która może obejmować opłatę za korzystanie z bankomatu pobieraną przez operatora bankomatu.

Opłata ta dotyczy osób, które wypłacają gotówkę kartą przedpłaconą Skrill MasterCard. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony dotyczącej opłat na której można znaleźć szczegółowe informacje.

Zmiana ta zostanie wprowadzona 17 marca 2016 roku.

Użytkownicy, którzy nie akceptują tej zmiany, mogą bezpłatnie anulować kartę przed terminem wprowadzenia zmiany. Na naszej stronie dotyczącej opłat można znaleźć informacje o innych metodach wypłaty. W każdej chwili można zamknąć konto, kontaktując się z zespołem Obsługi Klienta.

Dziękujemy za korzystanie z serwisu Skrill.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko samo 1,8 euro za wypłatę.

Dotychczasowa stała od wysokości kwoty opłata wynosząca PLN 7.70 (EUR 1.80) została zastąpiona wartością procentową 1,75% od wyciąganych pieniędzy. Przy maksymalnej obecnie wypłacie w kwocie 1050 PLN opłata pobierana przez Skrill wyniesie aż 18,375 PLN czyli prawie 3 razy więcej niż dotychczas.

Read more: http://spryciarz.com/aktualnosci-sportowe/skrill-podnosi-oplate-za-wyplaty-z-bankomatu,347#ixzz43Cxljxtw

Edytowane przez biedak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To samo dostałem od Nettellera. Teraz przy wypłacie 3000zł zapłacimy 52,50zł! a nie 16-17zł jak dotychczas. Za dobrze mają chyba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy zarabia jak tylko może.

Na szczęście, zmian w programie VIP nie zauważyłem, tak więc opłaty za wypłatę gotówki z ATM wynoszą nadal:

- w VIP Bronze : 1,80 Euro

- od poziomu VIP Silver = brak opłat.

Warto więc mieć konto z tego typu możliwością. Status taki dość łatwo uzyskać, nawet jeśli nie operuje się zbyt dużym budżetem w związku z tradingiem bądź bukmacherstwem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
48 minut temu, KaeS napisał:

Każdy zarabia jak tylko może.

Na szczęście, zmian w programie VIP nie zauważyłem, tak więc opłaty za wypłatę gotówki z ATM wynoszą nadal:

- w VIP Bronze : 1,80 Euro

- od poziomu VIP Silver = brak opłat.

Warto więc mieć konto z tego typu możliwością. Status taki dość łatwo uzyskać, nawet jeśli nie operuje się zbyt dużym budżetem w związku z tradingiem bądź bukmacherstwem.

Czy mógłby ktoś krok po kroku wyjaśnić jak wyrobić limit aby uzyskać status VIP? Najlepiej w nowym temacie. Myślę, że będzie to przydatny poradnik dla osób które dotychczas używały skrilla tylko do wypłat z bankomatów i nie mają zielonego pojęcia o VIP :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poradnik w trakcie tworzenia - myślę, że pod koniec dnia założę nowy temat, gdzie wyjaśnię krok po kroku możliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Wspomniana opłata zostanie wprowadzona 17 maja 2016 tylko dla regularnych klientów i klientów VIP Bronze. Dla Silver, Gold i Diamond wypłaty pozostaną darmowe."

Z poważaniem,
Liliya
Еkipa Skrill VIP"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

E-mail od Skrill:

"Z przyjemnością potwierdzamy otrzymanie Twojej  wpłaty zwykłym przelewem bankowym.   Wygląda jednak na to, że ta transakcja została zrealizowana przy użyciu rachunku bankowego należącego do innej osoby. Oto jej szczegóły:

Kwota: PLN 1000

Aby ta płatność zasiliła Twoje konto, potrzebujemy Twojej pomocy.  Zaloguj się do swojego konta, wejdź w zakładkę „Ustawienia” i wybierz jedną z poniższych opcji widniejących w zakładce „Weryfikacja”:

1.      Zweryfikuj kartę kredytową / debetową
2.      Zweryfikuj konto bankowe

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zostaną wyświetlone, jak tylko wybierzesz preferowaną formę weryfikacji swojego konta.

Jeżeli dokonałeś już takiej weryfikacji, a ta transakcja – zrealizowana z rachunku bankowego należącego do innej osoby – ma charakter cykliczny, pobierzemy stosowną prowizję administracyjną w wysokości 10  EUR za przetworzenie tej wpłaty.

Przy kolejnych przelewach tego typu zachęcamy do korzystania z własnego rachunku bankowego.  Więcej informacji o depozytach gotówkowych oraz wpłatach dokonywanych przez podmioty trzecie – możesz znaleźć w naszej sekcji Pomoc. (https://help.skrill.com/pkb_sc_article_FAQ?id=kA0D0000000Ci5p&l=pl&t=s) "

Zaczynają mnie mocno drażnić takie ukryte opłaty.

Znalazł ktoś na ich stronce info o tej opłacie? Jeśli tak proszę o wstawienie linka.

Gryzie mi się to z tym wpisem: https://www.skrill.com/pl/support#/path/PŁATNOŚCI/Wpłaty/906663102/Czy-można-dodać-środki-do-swojego-konta-Skrill-z-karty-kredytowej-lub-rachunku-bankowego-należącego-do-kogoś-innego.htm

Oczywiście 10 euro z konta wyparowało.

W momencie wpłaty środków widnieje taki komunikat na stronie Skrill:

" Przelewy muszą pochodzić z rachunku bankowego na nazwisko ..... Wpłaty w gotówce nie mogą być akceptowane ze względu na przepisy przeciwdziałające praniu pieniędzy. W przypadku przelewów od osób trzecich lub wpłat w gotówce użytkownik zostanie obciążony kosztami bankowymi i administracyjnymi ich zwrotu. "

I tutaj znowu mi się to gryzie z tym, że taka wpłata powinna zostać zwrócona a mi ją zaksięgowano na koncie Skrill oczywiście z pomniejszeniem o ponad 40 zł. WTF???

Edytowane przez SiwasMordas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta