Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Promowane odpowiedzi

Na początku tego artykułu pragniemy zaznaczyć, że każde słowo użyte w tym tekście nie pada przypadkowo. Szanujemy nasz jak i Twój czas drogi czytelniku, dlatego umieściliśmy w tym tekście tylko konkretne informacje które powinieneś wiedzieć na temat transmisji wydarzeń sportowych w Internecie.

Przejdźmy do rzeczy:

Jakiś czas temu zrobiliśmy badanie chcąc się dowiedzieć czy problem który nas niesamowicie irytował dotyczył tylko nas, czy może jest znacznie większa grupa ludzi którą dotykają podobne sytuacje. Wyniki jakie zdobyliśmy nie były dla nas zaskakujące, wiedzieliśmy, że ten problem jest globalny ale chcieliśmy się jeszcze upewnić i poznać zdanie innych.

Wszyscy mamy bardzo podobne problemy i sytuacje które chcielibyśmy uniknąć…

Pomyśl sobie przez chwilę jak wygląda dzień w którym Twoja ukochana drużyna gra ważny mecz (może to być Liga Mistrzów) którego niestety nie możesz obejrzeć w telewizji, bo nie masz akurat dostępu do kanału na którym ten mecz jest transmitowany. Wtedy najczęściej zasiadasz przed komputerem i...Klapa. Nie ma, to znaczy jest, ale jakość tej transmisji mówiąc delikatnie nie zadowala. Jest słaba, aby nie mówić bardzo słaba. Dodatkowo miliony reklam do pokonania. Jest to irytujące, wiemy, ponieważ też przez to przechodziliśmy. Zawsze, obojętnie na jaką stronę wchodziliśmy pojawiały się…

PROBLEMY

Najpierw znajdujemy stronę, co czasami również nie jest aż takie proste. Kiedy już ją znajdziemy wtedy się zaczyna. Co, Gdzie, Jak kliknąć. Miliony problemów już na wstępie np.:

• Jakieś rebusy do wypełnienia
  • pojawiające się i znikające krzyżyki (o co tutaj chodzi?)
  • Odesłania do stron do których wcale nie chciałem wchodzić
  • Masa reklam do przebycia
  • Numery telefonów
….. Przecież ja tylko chciałem obejrzeć mecz.:/... Wtedy kiedy już z tym wszystkim się uporamy dobiega końca... pierwsza połowa (w większości przypadków nie ma szans oglądania od początku do końca) a nas emocje miotają po całym mieszkaniu. Co przekłada się na relację z pozostałymi domownikami. Jednym słowem gdy już taki mecz się skończy a my dojdziemy do siebie, nie jest ciekawie :) Pewnie wiecie o czym teraz piszemy.

Nie chcieliśmy siedzieć z założonym rękoma i postanowiliśmy znaleźć…

Rozwiązanie

Wyniki jakie otrzymaliśmy w naszych wielu badaniach są bardzo proste. Wszystkim podczas oglądania wydarzeń sportowych w internecie zależy na:

• Jakości (płynność, zacinanie się)
  • Braku reklam
  • Szerokiej ofercie
  • atrakcyjnej cenie
Cena w naszych badaniach nie padała zbyt często ale uznaliśmy, że jasne jest, że nikt nie chce płacić dużo. Jak pomyśleliśmy tak zrobiliśmy i parę miesięcy temu projekt pod nazwą kipro.pl wystartował. Pracowaliśmy nad tym dosyć długo ale teraz możemy się pochwalić, że nasza platforma dokładnie 3 dni temu ujrzała światło dzienne (wyszła z fazy beta testów). I od paru dni każdy może mieć do niej dostęp.

Teraz parę słów o samej platformie:

Stwierdzenie, że każdy może mieć do niej dostęp może nie do końca jest prawdą, bo niestety nie każdy będzie mógł z niej korzystać. O tym później. Sama platforma spełnia nasze oczekiwania w 100%. Abyśmy nie byli gołosłowni wysyłamy do opinii naszych użytkowników którzy brali udział w beta-testach i pomagali nam abyśmy mogli uporać się ze wszystkimi problemami jak najszybciej Tutaj Opinie .

Klikając tutaj możesz zobaczyć jak to wygląda :)

LIMIT

Platforma musi oczywiście posiadać limit użytkowników jaki może się zarejestrować i w jednym momencie oglądać wydarzenia sportowe. Obecnie jest on ustawiony na 500 z czego już mamy wyprzedanych około 80 miejsc. Oczywiście z biegiem czasu będziemy podnosili limity i wprowadzali nowe funkcje. A zapewniamy, że już mamy plan rozwoju serwisu o naprawdę bardzo przydatne elementy. Wszystko to po to aby utrzymać doskonałą jakość. Wiecie jak wygląda obraz gdy stream ogląda parę tysięcy ludzi? No właśnie.

Jakość

Jakość naszych transmisji to bez wątpienia jeden z głównych naszych atutów. Jest to prawdopodobnie najlepszy stream w polskim internecie. Napisaliśmy prawdopodobnie ponieważ ‘internety” mają to do siebie, że kryją bardzo wiele tajemnic i być może gdzieś tam, bardzo głęboko czeka na zagubionych użytkowników jakiś “rodzynek”. Niestety nam streamu o takiej jakości znaleźć sie nigdy nie udało.

Płatności

To również element którym, (nie będziemy owijać w bawełnę) bijemy konkurencję na głowę. Model płatności jest zupełnie innowacyjny i niespotykany. Czegoś takiego w “internetach” nie znajdziecie. Gwarantujemy to. Nie ma. Jak znajdziecie napiszcie, dostaniecie złoty pakiet za free:) Nasz model dedykowany jest specjalnie dla kibiców sportowych, to Wy drodzy użytkownicy wybieracie co chcecie oglądać i tym samym za co płacić. Nikt z góry niczego Wam narzucać nie będzie, chcecie oglądacie, nie chcecie to nie oglądacie, prosta zasada prawda?

Prosta, ale do tej pory niedostępna. Do tego dochodzi cennik, również najkorzystniejszy na rynku. Znajdziecie taniej z taką jakością to również napiszcie maila, zwrócimy różnicę.

Nagrody

Sporo tych nowości wprowadziliśmy, tutaj macie kolejną. Nagrody za oglądanie wydarzeń! Nagradzał Was ktoś za to, że będziecie oglądać mecz? Czyli za to co przecież w większości lubicie robić, więc nie jest to dla Was żaden problem :) Jeżeli odpowiedź brzmi NIE, no to u nas może się to zmienić a nagrody są bardzo konkretne. Konkursy będą rozliczane tygodniowo i miesięcznie, do tego dochodzi ograniczenie w liczbie rejestracji i szanse na zdobycie takiej nagrody są naprawdę duże. Na żaden cud tutaj liczyć nie musicie. Jakie są nagrody? Są to między innymi oryginalne koszulki klubowe klubu któremu kibicujecie, IPAD Mini, piłki, konsole do gier itp. Zacnie co? Wygrywasz koszulkę (np. Arsenalu Londyn) zgłaszasz to nam, my wykonujemy zamówienie w oficjalnym sklepie Arsenalu i przesyłamy Ci nagrodę :)

A teraz...

Jeżeli to co napisaliśmy powyżej, uważacie, że ma sens i tym samym chcielibyście dołączyć do naszego grona, to serdecznie Was zapraszamy. Wydaje nam się, że powody które przytoczyliśmy powyżej są wystarczające do tego aby skorzystać z tej propozycji właśnie teraz. Tym bardziej, że specjalnie dla użytkowników serwisu Traderzy.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę, a mianowicie. Jesteśmy nową platformą na rynku dlatego dajemy Ci możlwiość wypróbowania nas :) Dokładnie tak! Wpisując ten kod rabatowy:

KOD: userTRADERpROmo

(kod należy wpisać w profilu swojego konta na Kipro.pl)

Otrzymasz dwa bilety dzięki którym będziesz mógł obejrzeć dwa wydarzenia sportowe. Nie wierzysz nam? Wejdź i sprawdź sam.

Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertą

http://kipro.pl/

I jeszcze na sam koniec. BRAK REKLAM. Nie znajdziecie u nas absolutnie żadnych fruwających krzyżyków i rebusów do wypełniania. Nigdy.

Pozdrawiamy z kibicowskiego szlaku i jakości życzymy :)

Kliknij tutaj aby zobaczyć Artykuł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlaśnie oglądam Legię na platformie i pierwsze wrarzenia dobre . Wszysko wygląda ładnie i fajnie . Dobrze ze powstała taka platforma . Szkoda tylko , ze po 15 min meczu miałem cięcia , przegięcia i buforowanie po średnio 2-3 minuty . Troche sie zmartwiłem , ale mam nadzieje ze jest to zwiazane z tym ze jest to pierwszy mecz który oglądam. Kupiłem bilet również na mecz Lyon'u  wiec zobaczymy.  

Tak na gorąco ... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po wczorajszych meczach pozostał pewien niedosyt . Mimo tego jestem zadowolony z wykupionych biletów i juz nie moge sie doczekać KSW w grudniu .  A sobote liga Angielska . 

Mam tylko nadzieje ze platforma bedzie sie rozwijać w tym kierunku i bedzie naprawdę duzo sportu . 

Pozdrawiam i miłego oglądania . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy to kwestia szczęścia czy może Osiek miałeś jakieś problemy z netem, ale u mnie na lidze mistrzów nic a nic nie cięło. Miałem co prawda problemy z dołączniem do transmisji (pokazywało, że kanał jest offline), ale napisałem na czacie do admina (odpowiedział już po kilku sekundach) i problem został prawie natychmiast rozwiązany. Trzeba pamiętać, że serwis dopiero wystartował, nie stoi za nim żadna korporacja więc istnieje pewien margines błędu, który powinien być systematycznie zmniejszany.

Co do samych odczuć z oglądania- miałem duże oczekiwania po przeczytaniu artykułu. Podobno miała być niespotykana nigdzie jakość, zero reklam i super komfort. I zgadza się praktycznie wszystko poza jakością. Nie jest ona niespotykana, wręcz przeciwnie- bardzo powszechna. Ani to HD ani jakieś mini HD. Na moje oko 360, maksymalnie 480p. Ale mi to akurat nie przeszkadza, można komfortowo oglądać na pełnym ekranie laptopa. Reklam ani przerw w transmisji oczywiście żadnych nie było. To co mnie zaskoczyło na plus to bardzo małe opóźnienie. Wg czasomierza z Bet365 wynosiło ono zaledwie sześć sekund. Jest to wynik na tyle dobry, że aż ciężko mi w to uwierzyć, będę musiał sprawdzić na innych meczach, może Bet365 miało nieprecyzyjny zegar. Jakby jednak rzeczywiście tak było, to te streamy doskonale nadawałyby się nawet do gry in-play.

Potestujemy, zobaczymy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja testowałem na LM i muszę powiedzieć że na weeb było szybciej. Ale prawda taka, ze do tradingu te transmisje nie nadają się, zbyt duże opóxnienie, ale dla samego ogladania jak najbardziej juz tak. Brakuje mi tylko tak jak wspomnieli poprzednicy jakości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowałem przez sobote i niedziele . Oglądałem kilka meczów i za wszystkie dostałem zwrot biletów.

Powodów było kilka :

- transmisja stała w miejscu 

- inny mecz niz programowo 

- zawieszanie jak i buforowanie transmisji 

Opisane problemy miała wiekszość uzytkowników i wszyscy dostali zwroty biletów ( mam nadzieje) . Pozostane z platformą do wyczerpania biletów , a dalej zobaczymy. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa jeszcze ta stronka? Mnie za każdym razem jak się loguje ostatnimi czasy pokazuje pustą ramówkę...

Coś mi się rzuciło w oczy u nich, że obecnie trwają pracę nad rozbudową (nowe serwery) i wrócą za jakiś czas, jednoczesnie wszytkie bilety (abonamenty) miały zachować ważność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Jakiś czas temu na forum pojawił się temat o płatnym streamie kipro.pl . Teraz podczas próby otwarcia tematu dostaję odpowiedź od serwera w takiej postaci:

"Fatal error: Call to a member function memberInfoPane() on a non-object in /var/www/sport/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3837) : eval()'d code on line 29", dlatego postanowłiem założyć nowy temat.

Na początku serwis jako tako działał, co prawda nie było meczu bez mniejszych lub większych problemów typu klatkowanie, przerwy w transmisji.

W grudniu serwis przestał nadawać i na stronie pojawił się wpis treści:

"Ze względu na brak dostępnych opcji na rynku zmuszeni jesteśmy zawiesić rejestrację nowych użytkowników. Poczyniliśmy kroki ku zapewnieniu Państwu jak najwyższej jakości transmisji na naszej stronie. Jesteśmy w trakcie budowy własnych rozwiązań. W skrócie:

- Obecnie nie ma możliwości rejetracji na kipro.pl (wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć na specjalne warunki w momencie kiedy wypracujemy już na stałe własne rozwiązania)

- Utrzymujemy ważność wszystkich biletów oraz zdejmujemy czas na ich wykorzystanie

- Transmisje dalej będą utrzymywane tylko dla zarejestrowanych użytkowników posiadających pakiety. (Transmisje będą nadawane najpóźniej od 21 grudnia

- Wypracowanie własnych rozwiąząń i wdrożenie ich w życie zajmie nam około 2 miesiące. O wszystkich czynnościach będziemy informować na bieżąco.

Za Wszelkie Trudności Przepraszamy

Kipro Team

Oczywiście 21 grudnia nic się nie stało, kolejny wpis:

"Wesołych Świąt!

Transmisje na kipro powócą najszybciej jak to tylko możliwe. W styczniu nadawać będziemy jeszcze na starym systemie natomiast za około 2 miesiące zakończone zostaną prace nad zupełnie nowym systemem który jeszcze bardziej poprawi jakość naszych transmisji. Nie przejmujcie się, Wasze bilety nie stracą ważności, zdejmiemy ich okres wykorzystania. Wszyskie osoby które wykupiły u nas pakiety, zostaną sowicie wynagrodzone. Wiemy, że nawaliliśmy ale pamiętajcie, że nigdzie się nie wybieramy, wrócimy jeszcze silniejsi i mocniejsi. Zapewniamy, że nie będziecie tego żałować.

24.12.2013"

Pod koniec stycznia transmisje wróciły i udało sie obejrzeć aż 3 mecze, choć tylko jeden cały, drugi połowę a ostatni był transmitowany jako czarny ekran, wątpię, że z powodu złego oświetlenia stadionu.

https://www.dropbox.com/s/10iqx0kww91sbvi/kipro1.png

Zaufałem serwisowi, ponieważ dowiedziałem się o nim z tego forum. Dzisiaj napisałem do supportu żądanie zwrotu pieniędzy. Jeśli jest takich osób więcej na forum można pokusić się o pozew zbiorowy, jeśli kipro będzie się uchylać od odpowiedzialności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój nick to : osiek .

Jezeli uda sie odzyskać pieniążki to wszystko przekażę na serwis  " Traderzy.pl "   

Edytowane przez osiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj pojawił się nowy wpis:

"Miło jest nam poinformować, że budowa naszego systemu do transmisji wydarzeń sportowych została ukończona! Obecnie trwają testy oprogramowania, pojawianie się transmisja na kipro.pl to już kwestia dni.

Pozdrawiamy"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Login: nobi023

Support nie odpowiedzial mi nic, watpie zeby news z ich strony nie mial zadnego zwiazku z odswiezeniem tematu.

PS: zalozylem nowe konto, poprzedni login wujek_samo_zlo, kazde klikniecie na link po zalgowaniu na tamto konto koczylo sie bledem serwera (moze ma to zwiazek ze zmiana grafiki strony), wiec zalozylem kolejne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu zaczęła działać strona od wczoraj . Bilety w dalszym ciągu mam na koncie wiec sam bedę sie rozliczał z nimi . Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta