Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Witam , własnie dzisiaj dostałem info , ze stronka znowu zaczyna działać . Oczywiście biletów nie zwrócono mi na konto . Zaczołem oglądać mecz Man Utd - Swansea  i wszystko oglądałem w rozdzielczości 1080 p . Trochę cieło , ale ogólnie jestem zadowolony . Dodam , ze prędkość mego łącza to 74 MB/s .  Zobaczymy jak będą wyglądały kolejne mecze . 

Pozdrawiam . 

Niestety miałem nieprzyjemnośc korzystać z usług tej śmieciowej firmy. Zakupilem usługę transmisji gali wojak boxing night. Prawdzimwy dramat, pierwsze walki jeszcze jakoś szły, ale caly czas przy komputerze i co chwila odświeżanie. przed walką wieczoru jak zerwało to już do konca nie dalo się nic zrobić. Na 2 sekundy udało mi się odpalić walkę po to żeby ujrzeć ciemność. Jak nie bledy ze skryptem, to problemy z plikami. Syf straszny zdecydowanie odradzam. Napisałem o zwrot kasy, chociaz to strata czasu jest tu najcenniejsza. Po takich łajzach nie spodziewam się nawet odpowiedzi...

Również i ja postanowiłem  zrezygnowac z usług tej firemki " krzak " . Pisze do nich już od tygodnia i nie ma żadnj odpowiedz. Dzisiaj również wykupiłem dostęp do transmisji i zobaczyłem czarny ekran. Oni sobie jaja robią z ludzi.  Oczywiście napisałem o zwrot kasy za Abo , ale pewnie zaraz będą coś kombinować . Ciągle tylko jest " Aktualnie jesteśmy nieobecni. Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą . "  Jestem z tą firemką ponad  rok , ale -> nie polecam tego syfu !!! . To Ostateczna decyzja . Pozdrawiam . 

Edited by osiek