Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Gra na różowe przeciw remisom

Recommended Posts

Witam 

Prwada jest taka że traduje próbnie od kilku dni i wpłaciłem dopiero 20 euro na betfair. Postanowiłem jednak sam tworzyć własne strategie i chciałem zapytać co myślicie o jednej z nich. Narazie jest w fazie testów ale na 9 otwartych pozycji próbnie za 2 euro wszystkie 9 skończyłem na zielono z zyskiem 33%

Strategia moja polega na grze z pozycji buka (różowe) przeciwko remisowi w piłce nożnej (mecze dobieram  tak by były kursowo w miare równe minimum 1.9 na faworyta).Na piłce trochę się znam więc szukam meczów gdzie drużyny lubią ofensywną grę. Przy pierwszym golu w meczu dla dowolnej ze stron zamykam pozycję z zyskiem około 30% .

Wiem że minusem jest przy wyniku 0-0 że loyality jest dość wysokie, ale 0-0 pada naprawdę niezbyt często.

przykład bundesligi gdzie 1 mecz na 14 kończy się bezbramkowo.

Generalnie chciałem się dowiedzieć co myslicie o takim sposobie na dłuższą metę ? Narazie 9 pozycji bezbłędnie zobaczymy jak będzie po 50

Moim zdanie ryzyko jest jeśli czeka się do końca meczu ale zamykam pozycję przy dowolnym pierwszym golu. Mówisz stara strategia przegrywania to znaczy że kiedyś na niej topiłeś więc może podaj jej minusy do wiadomości żebym sobie przeananlizował a nie tylko oceniasz

Gralem jakiś czas temu  LTD. Ogólnie na tym sposobie wyszedłem na  plus,jednak taka gra jest monnotona,nudna.

Odkąd zacząłem grać inplay tenis to całkowicie zrezygnowałem z piłki.

Wogóle z rynków kopanej wyszdłem na minus,dlatego to co napisałem to z przymrużeniem oka.

• 1 year later...

to co grasz to sie nazywa fachowo LTD . Lay the Draw  .stara strategia przegrywania

Lay the Draw jest strategią przegrywania jedynie dla tych, którzy nie umieją jej stosować. Tak naprawdę to wciąż wielu profesjonalnych traderów czerpie z niej regularne zyski, a dla wielu z nich jest to podstawowy  system gry.  

Oczywiście obecnie gra lay the draw jest o wiele trudniejsza niż jak to miało miejsce w przeszłości. Rynki remisów są coraz bardziej wydajne. Kursy już nie szybują tak pięknie po bramce. Jednak powstało wiele ciekawych modyfikacji tej strategii, które pozwalają maksymalizować zysk przy zachowaniu tego samego poziomu ryzyka co w pierwotnej wersji lay the draw.

Podsumowując, przy odpowiednim stawkowaniu i ścisłych kryteriach doboru meczów lay the draw  może przynosić całkiem niezłe profity nawet w dzisiejszych, coraz cięższych dla traderów czasach:)