Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Nie mogę wypłacić pieniędzy - pomocy!

Recommended Posts

przez przegladarke sprobuj ze strony bf. zaloguj sie - my account - withdrawn founds. jak wyskoczy to dziwne okno z bledem, to wtedy kliknij "refresh".

klikanie "refresh" przez geeks toya nie pomaga.

też miałem ten problem przy próbie wypłaty (Neteller) - myślę że komunikat ten występuje gdy wpłacało się różnymi procesorami płatniczymi.

od początku założenia konta betfair korzystałem ze skrilla a później przerzuciłem się na netka i myślę że system miał zapamiętaną tą pierwszą metodę i wywalał ten błąd.

W moim przypadku pomogło pierw wybranie metody skrill przy wyłacie a później dopiero tej metody którą faktycznie chciałem wypłacić - dalej wszystko było już OK.

• 1 month later...

Witam,

mam od samego początku ten sam problem...

wypłaciłem na kartę kredytową tyle co wpłaciłem, więcej teraz nie mogę bo taką mają zasadę. Pojawia się nawet komunikat, że mogę wypłacić tylko via MB, a kiedy próbuję to mam taki sam błąd jak Matteo.

Wykluczam problem z komputerem/przeglądarką bo sprawdzałem na różnych sprzętach z różnymi przeglądarkami, systemami, isp itd.

Kiedy zgłosiłem przez chat, to niejaki Matt, przyjął i zapewnił że sprawę przekaże i odpowiedzą mi na maila... miesiąc temu.

Jeśli ktoś zna rozwiązanie to będę wdzięczny - obecnie szykuje obszernego maila ze skrinami, może tym razem ktoś mnie oświeci.

Tracę wrażenie, że to jakaś pierdoła.

Witam,

po kontakcie z help deskiem nieco się wyjaśniło. A więc problem jest po ich stronie i pracują nad jego rozwiązaniem. Nie wiem co jest jego przyczyną, a naprawią to "tak szybko jak to tylko możliwe", czyli nigdy? (ja mam to od kilku miesięcy).

Jedyne co polecił mi David (betfair help desk), to napisanie maila na paymentinfo (małpa) betfair.com, "tam być może, zepół ds. płatności znajdzie dla mnie rozwiązanie".

Co jak co ale tego jeszcze nie było, żeby mieć kasę i nie móc jej w żaden sposób wypłacić!

Nawet jeśli mail do działu płatności spowoduje wypłatę za 2 tygodnie, toż to średniowiecze...

ps. tak wiem, nie piszę sie postów pod postem ale nerwy zjadły mi dobre wychowanie

Edited by Clarenz

u mnie rozwiązaniem okazało potwierdzenie tożsamości... jak się okazało po kilkunastu mailach, miałem "częściowo" ograniczony dostęp, bo adres podany przy rejestracji nie był identyczny z tym z przelewu bankowego (tak na prawdę był, różnica polegała na tym że na betfair było ul. Imię Nazwisko + numer a na przelewie ul. Nazwisko + numer :blink: (co dziwne na wyspach też często się używa skróconych nazw ulic do samego nazwiska)

Po wyjaśnieniu przelewy na skrill działają poprawnie.