Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
zicoo

Od zera do milionera vol. 2

Recommended Posts

Zgodnie z ustaleniami ze zlotu WTA Paribas Open jako pierwszy zakładam blog. Nie chcę kontynuować poprzedniego swojego bloga, gdyż na tym postanowiłem pograć trochę propozycję z płatnych serwisów + swoje selekcje.

Co ciekawe gram póki co tylko piłkę nożną i tym samym pobawię się w mały challenge - from 100 to 1k. Zobaczymy ile zajmie mi to czasu i oczywiście dowiemy się czy jest to możliwe :) Zachęcam innych do zabawy, oznaczajcie swoje tematy tagiem 100to1000.

post-2-0-07152100-1399217322_thumb.png

Po osiągnięciu targetu zdecyduję czy prowadzę blog dalej czy przestanę pisać, wszystko zależy od Waszej aktywności w tym temacie.

Z tego miejsca czekam na kolejne blogi

Zaczynamy.

Bank: 100

Target: 1000

Za nami pierwsze spotkanie. 

Jong Twente v Jong PSV

Dobry mecz z wieloma sytuacjami do zdobycia bramki dla każdej ze stron (3 słupki). Przed meczem zagrałem następujące zakłady:

post-84-0-76936800-1397587186_thumb.jpg

Popełniłem tutaj mały błąd, bo wziąłem trochę zbyt dużego laya na 0-0, ale na szczęście bramki pojawiły się w końcówce spotkania. W końcówce spotkania przy wyniku 0-0 postawiłem laya na tym wyniku, jednak nie został on przyjęty, gdyż gospodarze otworzyli wynik spotkania. 

Mecz zakończony małym redem, choć do pełni szczęścia, czyli do złapania target score, zabrakło na prawdę niewiele.

Aktualny bank: 96

Zysk/strata z meczu: -4

Seria: -

Na dzisiaj zagrane Grimsby - Halifax Town

Zgodnie z obietnicą wracam do pisania bloga. Na blogu pojawią się praktycznie tylko i wyłącznie rynki piłki nożnej. 

W dzisiejszej rozkładówce 3 mecze do zagrania systemem z Goal Profits. Podsumowanie zamieszczę na koniec dnia.

Wczoraj jedno spotkanie in play: Nagoya - Kashiwa

Przed meczem zakupione wyniki:

BACK: 3:1 2:2 1:3 3:2 2:3 oraz 1:0 0:0 0:1

W 20 minucie oddałem wyniki 1:0 0:0 0:1 oraz dokupiłem wiecej layów na nich, tak, zeby na pozostałych mieć scratch trade.

Część udała się odsprzedać, częsci nie zdązyłem, bo padła bramka na 1-0.

Mój stan wyglądał tak jak na screenie poniżej.

post-84-0-63933700-1408870607_thumb.jpg

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1 a ja zanotwoałem stratę 2e

No dobrze, czyli zakładając, że wynik nie zakończy się wynikiem poniżej 2 bramkowym dla jednej drużyny, masz stratę około 30e. A jaki zysk masz, zakładając że wygrasz w stosunku do całości zobowiązania na danym rynku ? Czyli prościej ujmując, jakie było ryzyko do wygranej , 1:2, 1:3 ?

@matiaspl, sprawa wygląda tak: jedna lub brak bramek w meczu powodują, że wyjdziemy z meczu ze stratą, Dwie bramki to już co najmniej scratch trade. W sprzyjających okolicznościach (odpowiedni wynik) można wyciągnąć około 100e z meczu.

Obserwuj bloga, bedę wrzucał więcej spotkań, a jak wiadomo każde spotkanie ma różny przebieg, dlatego przedstawię kilka możliwości jakie możemy wyciągnąć z każdego rynku

Gra warta świeczki. Statystyk nie mam, bo gram sporadycznie, czyt. z nudów jak nie ma co innego do grania :) Ale blog ten ma być właśnie poświecony tej strategii, dlatego będe tutaj podawał statystyki i wyliczenia.

• Create New...