Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zgodnie z ustaleniami ze zlotu WTA Paribas Open jako pierwszy zakładam blog. Nie chcę kontynuować poprzedniego swojego bloga, gdyż na tym postanowiłem pograć trochę propozycję z płatnych serwisów + sw

Wczoraj jedno spotkanie in play: Nagoya - Kashiwa   Przed meczem zakupione wyniki: BACK: 3:1 2:2 1:3 3:2 2:3 oraz 1:0 0:0 0:1 W 20 minucie oddałem wyniki 1:0 0:0 0:1 oraz dokupiłem wiecej layów na

W dniu wczorajszym wreszcie udało się znaleźć trochę czasu i zaatakowałem 3 spotkania:   Le Havre v Creteil - 1-1 - Scratch Telstar v Almere City - 3-1 - 620% profit Augsburg v Borussia Dortmund -

Posted Images

W dniu wczorajszym wreszcie udało się znaleźć trochę czasu i zaatakowałem 3 spotkania:

Le Havre v Creteil - 1-1 - Scratch

Telstar v Almere City - 3-1 - 620% profit

Augsburg v Borussia Dortmund - 2-3 - 350% profit

Czyli 97 euro ze stawki bazowej 10 euro

post-84-0-85943800-1409383307_thumb.jpg

Kilka szybkich bramek w Le Havre zaraz po moich sklapach na 0-1 0-1 i 0-0 dało mi szybki scratch oraz nadzieję na mój target score. Wynik 1-1 do przerwy otworzył mi dużo możliwości gry w trakcie drugiej połowy, jednak potrzebowałem do tego kolejnych goli, które jednak już nie padły.

Telstar objął prowadzenie w  39' a  kilka minut później Almere otrzymało czerwoną kartkę. Na kilka minut przed przerwą Betfair zawiesił rynek i jak się później okazało nie otworzył juz go do końca spotkania. Potrzebowałem jeszcze jednej bramki by zakończyć ten mecz  jako scratch. Szybka bramka na początku drugiej połowy i mamy już pewny scratch. W 73' mamy wynik 3-1 - czyli perfekcyjny. Nie było jednak możliwości zabezpieczenia profitu, bo jak wspominałem rynek był zawieszony. Na całe szczęście więcej bramek nie padło i dlatego mogłem cieszyć się znakomitym profitem.

post-84-0-72385300-1409383308_thumb.jpg

Bardzo szybkie 2-0 dla Dortmundu postawiło mnie w trudnej sytuacji. Po bramce na 2-0 kupiłem LAY AU po 2,06 za 10j. Wyszedłem z założenia, że Dortmund zadowolony z wyniku cofni się do tyłu i będzie bronił korzystnego wyniku. Wynik 2-0 utrzymał się do przerwy a ja odsprzedałem moje CS-y na HT CS market oraz oddałem AU. Po tym kroku moje zobowiązania wynosiły 4j na wynikach nie backowanych przed meczem oraz 17j na rynku AU. W 79' Dortmund strzela bramke na 3-0 a kilka minut później pada gol na 1-3. Sytuacja perfekcyjna. Postanowiłem wyjść w tym momencie z zyskiem 30j z rynku. Kilka chwil potem pada bramka na 3-2 (co także dałoby mi profit)

post-84-0-79111800-1409383305_thumb.jpg

wszystko kupujesz pre?

Tak

I jak np. reagujesz, gdy do przerwy bramek brak

Czekam na drugą połowę. Jak do przerwy jest 0-0 to kursy na 1-0 i 0-1 i 0-0 spadają, a je mam także kupione pre. Oddaje okoo 20 minuty, przez co zobowiązanie na 0-0 1-0 i 0-1 wynosi około 25e

Oddajesz np. back 0-0 i resztę trzymasz

0-0 1-0 i 0-1 oddaje najpóźniej w 20 minucie

Ew. dokupujesz

Czasami tak, wszystko zależy od rynku

A nie lepiej byłoby poczekać chwile in play aby kupić wyższe/niższe kursy ?

Może i lepiej, ale jak padnie szybka bramka, to co wtedy. Można tutaj dowolnie kombinować, każdy wg swojego uznania 

W dniu wczorajszym wreszcie udało się znaleźć trochę czasu i zaatakowałem 3 spotkania:

Le Havre v Creteil - 1-1 - Scratch

Telstar v Almere City - 3-1 - 620% profit

Augsburg v Borussia Dortmund - 2-3 - 350% profit

Czyli 97 euro ze stawki bazowej 10 euro

attachicon.gifoverall.jpg

Kilka szybkich bramek w Le Havre zaraz po moich sklapach na 0-1 0-1 i 0-0 dało mi szybki scratch oraz nadzieję na mój target score. Wynik 1-1 do przerwy otworzył mi dużo możliwości gry w trakcie drugiej połowy, jednak potrzebowałem do tego kolejnych goli, które jednak już nie padły.

Telstar objął prowadzenie w  39' a  kilka minut później Almere otrzymało czerwoną kartkę. Na kilka minut przed przerwą Betfair zawiesił rynek i jak się później okazało nie otworzył juz go do końca spotkania. Potrzebowałem jeszcze jednej bramki by zakończyć ten mecz  jako scratch. Szybka bramka na początku drugiej połowy i mamy już pewny scratch. W 73' mamy wynik 3-1 - czyli perfekcyjny. Nie było jednak możliwości zabezpieczenia profitu, bo jak wspominałem rynek był zawieszony. Na całe szczęście więcej bramek nie padło i dlatego mogłem cieszyć się znakomitym profitem.

attachicon.giftelstar.jpg

Bardzo szybkie 2-0 dla Dortmundu postawiło mnie w trudnej sytuacji. Po bramce na 2-0 kupiłem LAY AU po 2,06 za 10j. Wyszedłem z założenia, że Dortmund zadowolony z wyniku cofni się do tyłu i będzie bronił korzystnego wyniku. Wynik 2-0 utrzymał się do przerwy a ja odsprzedałem moje CS-y na HT CS market oraz oddałem AU. Po tym kroku moje zobowiązania wynosiły 4j na wynikach nie backowanych przed meczem oraz 17j na rynku AU. W 79' Dortmund strzela bramke na 3-0 a kilka minut później pada gol na 1-3. Sytuacja perfekcyjna. Postanowiłem wyjść w tym momencie z zyskiem 30j z rynku. Kilka chwil potem pada bramka na 3-2 (co także dałoby mi profit)

attachicon.gifdortmund.jpg

Przy wynikach 0-0, 0-1,1-0 ile byś miał straty ?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.