Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zgodnie z ustaleniami ze zlotu WTA Paribas Open jako pierwszy zakładam blog. Nie chcę kontynuować poprzedniego swojego bloga, gdyż na tym postanowiłem pograć trochę propozycję z płatnych serwisów + sw

Wczoraj jedno spotkanie in play: Nagoya - Kashiwa   Przed meczem zakupione wyniki: BACK: 3:1 2:2 1:3 3:2 2:3 oraz 1:0 0:0 0:1 W 20 minucie oddałem wyniki 1:0 0:0 0:1 oraz dokupiłem wiecej layów na

W dniu wczorajszym wreszcie udało się znaleźć trochę czasu i zaatakowałem 3 spotkania:   Le Havre v Creteil - 1-1 - Scratch Telstar v Almere City - 3-1 - 620% profit Augsburg v Borussia Dortmund -

Posted Images

wejscia wszystko praktycznie pre, całkowite wyjscie to 80 minuta (w zależności od wyniku, bo jak jest 2-2 to trzymam do końca). Po golu nic nie robie, czekam dalej, a dopiero po drugiej bramce i to w zależności ktora jest minuta zabezpieczam zysk.

Witaj Zicoo

Dlaczego w zadnym spotkaniu nie zabespieczasz sie backiem na wynik any unquoted? Czy wczoraj po 2 szybkich bramkach dla BVB moglbys zamknac rynek na plus. Oraz jakie rynki zakupiles na mecz dortmundu?

@Kido jakbym miał zabezpieczać wszystko to nic bym nie zarobił. Taktyka jest prosta - muszą paść dwie bramki - wszystko więcej jest już zyskiem, więc nie potrzebuje AU

Czy wczoraj po 2 szybkich bramkach dla BVB moglbys zamknac rynek na plus

Tak, mogłem z zyskiem sprzedać wynik 1-3 oraz 2-3, ale nie robiłem tego bo po co?

jakie rynki zakupiles na mecz dortmundu

3-1 1-3 2-2 2-3 3-2 0-0 1-0 0-1 i HT CS  2-0 0-2 i lay 0-0 po @2

Podsumowania pojawaić się będą na koniec dnia, ewentualnie w dniu nastepnym, dlatego nie będę opisywał pojedynczych spotkań

Napisales ze

Tak, mogłem z zyskiem sprzedać wynik 1-3 oraz 2-3, ale nie robiłem tego bo po co?

No ale przy 4 bramce BVB i AU mialbys minus prawda

Edited by Kido

Tam wyżej napisał, że po szybkim 2-0 dokupił AU za ileś tam.

@zicoo, patrz, jeden lepszy green i temat nabrał rozmachu :D Powodzenia 

nie, w najgorszym przypadku scratch trade, nie pamiętam dokładnie jak to tam wyglądało teraz 

Każdy mecz jest inny, każda sytuacja wymaga innego podejścia

Tam wyżej napisał, że po szybkim 2-0 dokupił AU za ileś tam.

@zicoo, patrz, jeden lepszy green i temat nabrał rozmachu :D Powodzenia 

Sikorrr dokupil Lay na AU nie back.

A pytam o Back AU.Ja tez gram ruznego ordzaje CS i czasem jest tak ze przy 2-0 czy 3-0 szybko AU leci w dol

Dziś w planie jeszcze mecze:

674.pngVS 661.png

CHELSEA LONDYN - Everton FC
Rozgrywki: Premiership
Data: 30 sierpień 2014
Kolejka: 3
Start:18:30

1547.pngVS 1514.png

Rozgrywki: Eredivisie

Kolejka: 4

Start: 18:30

1595.png  VS  1588.png

Rozgrywki: Tippeligaen

Kolejka: 22

Start: 20:00

---

Ktoś chętny do wspólnego pogrania? Choć nie wiem czy dotrzymam do końca ;)

Zicoo od czego uzalezniasz wysokosc stawki powiedzmy ze na 1 mecz przeznaczasz £100.

Wyliczasz tak by mniej wiecej wychodzilo po rowno % na dany wynik czy raczej wrzucasz gdzies wiecej a gdzies mniej % banku?

NO troche chyba sie nie zroumielismy

Mam na mysl to czy wyliczasz tak aby kazdy wynik mial taka sama wysokosc wygranej czyli np masz 2-0 za 15 i grasz za 2 czyli daje ci to 30 a np 3-1 masz za 30 i grasz za 1 go daje te sama sume wygrana adekwatnie dla wszystkich ewentualnych mozliwosci cs ktore bakujesz

Nagoya v Kawasaki - 1-1 - 200% straty

Everton v Chelsea - 3-6 - 140% profit

Cambuur v ADO Den Haag - 3-2 - 140% profit

Dzień zakończony z 80% profitu

post-84-0-17845100-1409465003_thumb.jpg

Nagoya dość szybko objęła prowadzenie, bo już w 2'. Natychmiast po bramce wziąłem LAY AU, w celu późniejszej odsprzedaży. W 30 minucie pada bramka wyrównująca. Na początku przerwy oddałem mój lay AU i w tym momencie moje zobowiązania wynosiły 9e. W około 70 minucie kupiłem lay 1-1 za 9e po @2 gdyż liczyłem na bramkę. Teraz miałem zobowiązanie 18 euro na wyniku 1-1 i scratch na każdym innym wyniku. niestety mimo kilku znakomitych sytuacji bramki juz nie padły.

Everton - Chelsea - co tu dużo pisać. Po szybkim prowadzeniu 2-0 Chelsea mecz się troche uspokoił - przynajmniej do przerwy :) Co się potem działo to jednym słowy masakra. Po bramce na 1-2 postanowiłem oddać backi zamykając rynek zyskiem 14e - co się później okazało było strzałem w 10.

Cambur - Ado - troszkę się tutaj zawiodłem, gdyż w momencie jak zabezpieczałem zysk na poziomie 35e (odpsrzedając moje 2-2 w 80 minucie) padła bramka na 3-2.

post-84-0-01970900-1409464744_thumb.jpg

Już zaczynało skubać @1,70 ...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.