Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zgodnie z ustaleniami ze zlotu WTA Paribas Open jako pierwszy zakładam blog. Nie chcę kontynuować poprzedniego swojego bloga, gdyż na tym postanowiłem pograć trochę propozycję z płatnych serwisów + sw

Wczoraj jedno spotkanie in play: Nagoya - Kashiwa   Przed meczem zakupione wyniki: BACK: 3:1 2:2 1:3 3:2 2:3 oraz 1:0 0:0 0:1 W 20 minucie oddałem wyniki 1:0 0:0 0:1 oraz dokupiłem wiecej layów na

W dniu wczorajszym wreszcie udało się znaleźć trochę czasu i zaatakowałem 3 spotkania:   Le Havre v Creteil - 1-1 - Scratch Telstar v Almere City - 3-1 - 620% profit Augsburg v Borussia Dortmund -

Posted Images

• 3 weeks later...

Powiem to tak . 
Niech mnie ktoś nakieruje na temat od samego początku zilustrowany na czym polega ta giełda ....
Rozumiem, że kupujecie te kursy później odsprzedajecie ale co one live się zmieniają czy jak ?
Mam bardzo dobre wyniki w zwykłej bukmacherce gram tylko under over po kursach 2-5 I są to dość dobre profity 1-2k Euro zależnie od miesiąca .

Niech mnie ktoś nauczy tej giełdy w przypadku Twojego tematu na dzień mogę Ci podać 8,9-10 spotkań wygranych gdzie wyniki będą w przedziale 3-4 bramek . Tylko zastanawia mnie jedno po co ta cała giełda do Twojego sposobu skoro możesz grać w bet365 przykładowo 0-1 bramka 2-3 4+ nie lepiej obstawiać 2-3 do 4 ? 

Powiem to tak . 

Niech mnie ktoś nakieruje na temat od samego początku zilustrowany na czym polega ta giełda ....

Rozumiem, że kupujecie te kursy później odsprzedajecie ale co one live się zmieniają czy jak ?

Mam bardzo dobre wyniki w zwykłej bukmacherce gram tylko under over po kursach 2-5 I są to dość dobre profity 1-2k Euro zależnie od miesiąca .

Niech mnie ktoś nauczy tej giełdy w przypadku Twojego tematu na dzień mogę Ci podać 8,9-10 spotkań wygranych gdzie wyniki będą w przedziale 3-4 bramek . Tylko zastanawia mnie jedno po co ta cała giełda do Twojego sposobu skoro możesz grać w bet365 przykładowo 0-1 bramka 2-3 4+ nie lepiej obstawiać 2-3 do 4 ? 

1. Na BetFair masz większe kursy

2. Odnośnie strategii Zico,przy dwóch bramkach do przerwy możesz juz wygenerować zysk bezwzględnu na to co się będzie działo w drugiej połowie, obstawiając u normalnego bukmachera musisz czekać do końca i twój typ musi się zgodzić z wynikiem końcowym.

3. Biorąc powyższe pod uwagę w trakcie meczy możesz odgrywać (layować) swoje typy czego zwykły buk nie oferuje.

4. zapytanie trochę off topic więc przejrzyj sobie zawartość tego forum to zrozumiesz na czym polega giełda.

Ok nie chce tu już więcej śmiecić .
Czytałem całą noc i musze przyznać robi wrażenie gra na giełdzie zakładów I ta strategia jest dość interesująca .

Choć nie do końca się z Tobą zgodzę .

Biorąc pod lupe mecz  na dzisiaj

Bukmacher B E T 3 6 5 ( Możliwość cash-in-back)

Korona - Piast  

2 Lub 3 gole Kurs 1.95  Powyżej 3 Goli 3.75

Płaska stawka 100 zł na każdą z możliwości daje nam

Przy trafieniu 2 bramek  w 1 wariancie możliwość zamknięcia będzie za 180-90 zł
Zamykamy zakład i czekamy na rozwój , jeśli padnie 3 bramka nasz zakład powyżej 3 goli ma już kwotę do zamknięcia 160 zł I tu pada decyzja jeśli chcemy zamykamy jeśli nie czekamy na rozwój

Czy to nie większy zysk w tym przypadku ? 

Nie chce abyście traktowali jako śmiecenie tematu lecz pytanie moim zdaniem jak najbardziej w dobrym kierunku czy opcja bet365 nie sprawdza się tutaj lepiej od betfair ?

Miejmy na uwadze, że w każdej chwili jest możliwość zamknięcia zakładu w przypadku 1:0 gdy widzimy, że będzie ciężko z golami . 
Wiem , że to dość duże ryzyko .

Kolejna sprawa czy opieracie się na wykresach i analizie ruchu kursów czy także bierzecie pod uwagę aspekty wiążące sie z typowo sportowego punktu widzenia ???

Edited by hightype
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ok. Po kilkunastu dniach przerwy wracamy do grania. Dzis tradujemy:

20:45 Scotland Premiership - Ross County v Aberdeen

Jak ktos chetny do wspolnego grania to zglaszac sie. Uruchomimy jakis czat :)

• 4 weeks later...

Dziś jedziemy in play na polskiej ekstraklasie! 

18:00 Ekstraklasa - Zawisza Bydgoszcz vs Slask Wroclaw

Ktoś chętny do wspólnego grania?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.