Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zgodnie z ustaleniami ze zlotu WTA Paribas Open jako pierwszy zakładam blog. Nie chcę kontynuować poprzedniego swojego bloga, gdyż na tym postanowiłem pograć trochę propozycję z płatnych serwisów + sw

Wczoraj jedno spotkanie in play: Nagoya - Kashiwa   Przed meczem zakupione wyniki: BACK: 3:1 2:2 1:3 3:2 2:3 oraz 1:0 0:0 0:1 W 20 minucie oddałem wyniki 1:0 0:0 0:1 oraz dokupiłem wiecej layów na

W dniu wczorajszym wreszcie udało się znaleźć trochę czasu i zaatakowałem 3 spotkania:   Le Havre v Creteil - 1-1 - Scratch Telstar v Almere City - 3-1 - 620% profit Augsburg v Borussia Dortmund -

Posted Images

Jedziemy dalej. Na dzisiaj Southampton - Man UTD

Kupujemy pre: 3:1 2-2 1:3 oraz deliaktne backi, które oddamy in play: 0-0 1-0 i 0-1

post-84-0-38386700-1418068106_thumb.png

1-1. Nie zdążyło zgarnoć mojego laya, ldatego zaraz po bramce kupuje lay obecnego wyniku.

post-84-0-76250900-1418070508_thumb.png

W chwili obecnej 70% zysku (90% na CS - 20% straty na HT CS)

Mamy jednak idealna pozycję, dlatego zostajemy z zakładem

1-1. Nie zdążyło zgarnoć mojego laya, ldatego zaraz po bramce kupuje lay obecnego wyniku.

attachicon.gifsou-man-cs-2.PNG

W chwili obecnej 70% zysku (90% na CS - 20% straty na HT CS)

Mamy jednak idealna pozycję, dlatego zostajemy z zakładem

zicoo w którym momencie i w jakim celu kupiłeś back 1:1 ? I w jaki sposób ogólnie doberasz stawki ?

Nie dałoby radę nieco wcześniej informować, że będziesz grał :P ?

@skeleton, 1-1 było kupione w celu późniejszej odsprzedaży, tak by maksymalnie zmniejszyć zobowiązania na innych rynkach. Stawki dobieram tak, by nie przekroczyć maksymalnie 35j zobowiązania na danym CS-ie, a przy tym zniwelować zobowiązania na innych CS-ach

Propozycję będą wrzucane wcześniej w odpowiednim dziale, pracujemy nad tym ale mamy małe problemy techniczne.

Wczorajszy mecz zakończyłem na 120% zysku. Maksymalny pułap jaki można było wyciągnąć to ponad 200%, jednak było jeszcze sporo czasu do zakończenia spotkania a każda golejna bramka czy to na 2-2 czy 1-3 podwoiłaby wygraną. Zakład odsprzedany około 80 minuty.

Pierwsze spotkanie na dzisiaj:

Juventus v Athletico Madryt

Remis urządza każdą ze stron, dlatego poszukamy tradu w tym kierunku.

post-84-0-34110300-1418121742_thumb.jpg

Naszym jackpotem jest wynik 2-2. Zagrożeniem jest późne 2-0 lub 0-2

Wczoraj udało się wypracować ładny zysk. propozycje jak i instrukcje do gry wrzucałem na SB.

Juventus - Atletico Madryt 0-0

Mecz podany w poście powyżej skończyliśmy z zyskiem 12j

Liverpool - FC Basel 1-1 (1-0 25'; 1-1 81')

Drugie spotkanie to Liverpool. Podałem na SB w około 15 minuty spotkania LAY HT 0-0. Ustawiłem się kilkoma stawkami. Skupiło tylko dwie i padła bramka. Zysk 10j

Borussia Dortmund - Anderlecht 1-1 (1-0 58'; 1-1 84')

Trzecie spotkanie to LAY Borussia po @1,31. Do przerwy wynik 0-0, jednak kurs skoczył nieznacznie na około @1,53. Nie sprzedawałem. W momencie gdy osiągnąłem zysk w wysokości 100% zobowiązania chciałem oddać zakład jednak padła bramka. Trzymałem zatem zakład do końca co zaowocowało ładnym greenem w wysokości 25j

Łącznie wypracowany zysk: 47j

Kolejny dzień, kolejne zyski. Propozycje tak jak poprzednio podałem na SB.

Trabzonspor - Rizespor 3-2 (1-0 11'; 1-1 28'; 2-1 57'; 2-2 65'; 3-2 75')

Przed meczem zakupione wyniki CS 3:1 i 2-2. Dodatkowo zakupiony LAY Under 4,5. Na CS kontry, które miały zbić liabity: LAY 0-0, 1-0, 0-1 i AU. Zakład zamknięty tuż po bramce na 2-2. Zysk na poziomie 25j 

Everton - QPR 3-1 (1-0 33'; 2-0 43'; 3-0 53'; 3-1 80')

Przed meczem zakupione wyniki 3-1 i 1-3. W celu minimalizacji liabity zakupione Laje 0-0 1-0 i 0-1. Mecz lepiej ułożyć się nie mógł - już w pierwszej połowie liabity zbite do minimum i wystarczyło czekać na kolejne bramki. Gol na 2-0 dawał juz zysk w wysokości 10j, tak samo bramka na 3-0. W tym momencie zabezpieczyłem trochę zysku z wyniku 3-1. Po bramce na 3-1 zamknąłem trade z wynikiem 50j

Łącznie wypracowany zysk: 75j

Dziś 2, góra 3 spotkania na celowniku. 

Union Berlin, który podałem w "Rynkach tradera" gram backi na 3-1 i 1-3

Koln - Mainz Backi na 2-1 1-2

Dlaczego te mecze? Dostałem dzisiaj do ręki potężne narzędzie, które wyszukuje nam value na rynkach piłkarskich (wspomniałem o tym przy tutaj). Narzędzie prezentuje się tak:

post-84-0-37262000-1418735843_thumb.png

Potestuje je kilka dni, zobacze czy i jakie przełożenie ma na rynki.

Dziś 2, góra 3 spotkania na celowniku. 

Union Berlin, który podałem w "Rynkach tradera" gram backi na 3-1 i 1-3

Koln - Mainz Backi na 2-1 1-2

Dlaczego te mecze? Dostałem dzisiaj do ręki potężne narzędzie, które wyszukuje nam value na rynkach piłkarskich (wspomniałem o tym przy tutaj). Narzędzie prezentuje się tak:

attachicon.gifvalue football betting.PNG

Potestuje je kilka dni, zobacze czy i jakie przełożenie ma na rynki.

Wszystko niby gra, ale kursy podane przez program trzeba dość mocno zaniżać, bo są surebetami.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.