Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
zicoo

Od zera do milionera vol. 2

Recommended Posts

jakimi surebatami? Program pokazuje jakie kursy powinny być, nie jakie są

Jeżeli przykładowo to mają być prawidłowe kursy meczu Fortuny Dusseldorf:  3.57 - 2.32 - 3.56, to tworzą one surebeta, czyli są zawyżone. Do tego kurs 2.32 pre na remis?

jak to dziala i na jakiej podstawie twierdzi ze kurs powinien byc inny niz jest ?

Jeżeli przykładowo to mają być prawidłowe kursy meczu Fortuny Dusseldorf:  3.57 - 2.32 - 3.56, to tworzą one surebeta, czyli są zawyżone. Do tego kurs 2.32 pre na remis?

Ok zgodzę się, ale to nie tak działa. Automat korzysta z bazy wyników z przeciągu 10 lat. Wylicza kursy na podstawie wyników. To, że pokazuje np tak niskie kursy na remis to jeszcze nic nie oznacza. Samo wskazanie value nic nam nie daje. Zgodnie z ich manualem należy sprawdzić jeszczkilka innych czynników, by ostatecznie zdecydować się na zagranie danego value.

Wczorajszy dzień zamykamy z minusem.

Union Berlin - Karlsruher 2-0 (1:0 2'; 2-0 72')

Mimo szybko strzelonej bramki, która była idealna dla kogoś, kto siedział na overze, nie udało się ostatecznie zarobić ani złotówki. Po bramce na 1-0 od razu zakupiłem laje wyników 1-0, 1-1 oraz HAU, tak by zniwelować swoje zobowiązania. 1-0 dlatego, że liczyłem na kolejne bramki, 1-1, dlatego, że gdyby padł taki wynik mogłbym oddać część zysku z wyników 3-1 i 1-3, a HAU by zniwelować zobowiązania. Bramka w 72 minucie dała mi scratch trade. Każda kolejna bramka wypracowałaby już ładny zysk, jednak tak się nie stało.

Koln - Mainz 0:0

Zakupione backi 2-1 i 1-2 za łączna sumę 10j. Bramki nie padły. Strata 10j

Bayern - Freiburg 2-0 (1:0 41'; 2-0 48')
W 35 minucie zakupiłem lay Bayernu po kursie 1.10 za zobowiązania wynoszące 10j. Zdecydowałem się na taki ruch, gdyż mino 35 minuty kurs na gospodarzy był taki sam jak PRE. Planowałem oddać w przerwie, jednak bramka w 41 minucie pokrzyżowała moje plany. Strata 10j.

Greuther Furth - Bochum 0-0

Liczyłem tutaj na bramki, jednak jak widać po wyniku nie doczekałem się ich. W 30 minucie zagrałem back O1,5 HT za 5j po kursie @6. Zero bramek i strata 5j

Dzień zakończony na minusie: -25j

Ok zgodzę się, ale to nie tak działa. Automat korzysta z bazy wyników z przeciągu 10 lat. Wylicza kursy na podstawie wyników. To, że pokazuje np tak niskie kursy na remis to jeszcze nic nie oznacza. Samo wskazanie value nic nam nie daje. Zgodnie z ich manualem należy sprawdzić jeszczkilka innych czynników, by ostatecznie zdecydować się na zagranie danego value.

Ok, już wiem o co chodzi. Myślałem że Twoja propozycja odnosi się do gry pre play, a program to coś takiego: 

. Tak czy inaczej, z wielkim zaciekawieniem będę się przyglądał temu tematowi, bo bardzo kręci mnie piłka IN :) Powodzenia

• Create New...