Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

jakimi surebatami? Program pokazuje jakie kursy powinny być, nie jakie są

Jeżeli przykładowo to mają być prawidłowe kursy meczu Fortuny Dusseldorf:  3.57 - 2.32 - 3.56, to tworzą one surebeta, czyli są zawyżone. Do tego kurs 2.32 pre na remis?

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zgodnie z ustaleniami ze zlotu WTA Paribas Open jako pierwszy zakładam blog. Nie chcę kontynuować poprzedniego swojego bloga, gdyż na tym postanowiłem pograć trochę propozycję z płatnych serwisów + sw

Wczoraj jedno spotkanie in play: Nagoya - Kashiwa   Przed meczem zakupione wyniki: BACK: 3:1 2:2 1:3 3:2 2:3 oraz 1:0 0:0 0:1 W 20 minucie oddałem wyniki 1:0 0:0 0:1 oraz dokupiłem wiecej layów na

W dniu wczorajszym wreszcie udało się znaleźć trochę czasu i zaatakowałem 3 spotkania:   Le Havre v Creteil - 1-1 - Scratch Telstar v Almere City - 3-1 - 620% profit Augsburg v Borussia Dortmund -

Posted Images

jak to dziala i na jakiej podstawie twierdzi ze kurs powinien byc inny niz jest ?

Jeżeli przykładowo to mają być prawidłowe kursy meczu Fortuny Dusseldorf:  3.57 - 2.32 - 3.56, to tworzą one surebeta, czyli są zawyżone. Do tego kurs 2.32 pre na remis?

Ok zgodzę się, ale to nie tak działa. Automat korzysta z bazy wyników z przeciągu 10 lat. Wylicza kursy na podstawie wyników. To, że pokazuje np tak niskie kursy na remis to jeszcze nic nie oznacza. Samo wskazanie value nic nam nie daje. Zgodnie z ich manualem należy sprawdzić jeszczkilka innych czynników, by ostatecznie zdecydować się na zagranie danego value.

Wczorajszy dzień zamykamy z minusem.

Union Berlin - Karlsruher 2-0 (1:0 2'; 2-0 72')

Mimo szybko strzelonej bramki, która była idealna dla kogoś, kto siedział na overze, nie udało się ostatecznie zarobić ani złotówki. Po bramce na 1-0 od razu zakupiłem laje wyników 1-0, 1-1 oraz HAU, tak by zniwelować swoje zobowiązania. 1-0 dlatego, że liczyłem na kolejne bramki, 1-1, dlatego, że gdyby padł taki wynik mogłbym oddać część zysku z wyników 3-1 i 1-3, a HAU by zniwelować zobowiązania. Bramka w 72 minucie dała mi scratch trade. Każda kolejna bramka wypracowałaby już ładny zysk, jednak tak się nie stało.

Koln - Mainz 0:0

Zakupione backi 2-1 i 1-2 za łączna sumę 10j. Bramki nie padły. Strata 10j

Bayern - Freiburg 2-0 (1:0 41'; 2-0 48')
W 35 minucie zakupiłem lay Bayernu po kursie 1.10 za zobowiązania wynoszące 10j. Zdecydowałem się na taki ruch, gdyż mino 35 minuty kurs na gospodarzy był taki sam jak PRE. Planowałem oddać w przerwie, jednak bramka w 41 minucie pokrzyżowała moje plany. Strata 10j.

Greuther Furth - Bochum 0-0

Liczyłem tutaj na bramki, jednak jak widać po wyniku nie doczekałem się ich. W 30 minucie zagrałem back O1,5 HT za 5j po kursie @6. Zero bramek i strata 5j

Dzień zakończony na minusie: -25j

Ok zgodzę się, ale to nie tak działa. Automat korzysta z bazy wyników z przeciągu 10 lat. Wylicza kursy na podstawie wyników. To, że pokazuje np tak niskie kursy na remis to jeszcze nic nie oznacza. Samo wskazanie value nic nam nie daje. Zgodnie z ich manualem należy sprawdzić jeszczkilka innych czynników, by ostatecznie zdecydować się na zagranie danego value.

Ok, już wiem o co chodzi. Myślałem że Twoja propozycja odnosi się do gry pre play, a program to coś takiego: 

. Tak czy inaczej, z wielkim zaciekawieniem będę się przyglądał temu tematowi, bo bardzo kręci mnie piłka IN :) Powodzenia
  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.