Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nie wiem od czego zaczać...   wstyd mi za niektore slowa, za tą dume... arogancje itd...   sprostuje od razu, ze nie ...nieudalo sie...  nawet do 150e nie doszedlem...   :/ jest mi głupio najba

To ja ThePoints - trader gonitw INPLAY (niecierpie preplay:)))     Doświadczenie: ponad 3 lata.   Rozegrane gonitwy: ponad 20000 (20 tysięcy)   Czas spędzony na gonitwach: ponad 5000 godzin  

Jaka presja? Moim zdaniem zakładasz sobie zwyczajnie nierealne cele (25% banku w jedną gonitwę, można zacząć odkładać kasę na zakup wysepki). Sam piszesz, że Twoje stawkowanie jest ryzykowne. In play

Posted Images

Tenis mi troche dziś zabrał :<<< 

nie mam nastroju na podsumowanie.

Wkleje tylko to, rekord greena od momentu założenia bloga (stawka: 142e.) W końcu sie udało wygrać (mimo zwiększenia stawki!!!!! :lol:) czyżby "zła passa" przełamana?

post-1329-0-78060400-1402428442_thumb.jp

Za parę dni coś skrobnę.

joł!

PS.

Do końca "challenge II" pozostało: 21 dni, 23 godzin i 38 minut.

Chłopie, wpłać sobie ostatni raz max. 100 EUR i handluj tylko to na czym czujesz się najlepiej z odpowiednimi założeniami money managment i wszystko powinno iść w odpowiednią stronę... Gdyby nie twoje kasyna i głupie zarządzanie stawkami już dawno osiągnąłbyś zamierzony próg! 

Wcale nie trzeba wpłacać aż tyle - wystarczy poszukać challengów Keeftera z forum geeksa, który parę razy startował ze śmiesznie niskich stawek i dość szybko miał pokaźny bankroll (z 5 do 1k w 4 dni, z 40 do 1.2k w 4 dni, potem z 100 do 5k itd, nawet wchodząc na wyższy poziom jego stawki in rzadko przekraczały 25 funtów). Najważniejsze jednak że był powtarzalny w dłuższym (rok+) okresie.

- I think it's fairly easy to do if you stay focussed... Grow a small bank
  Just don't go overboard with your stake size and keep focussing, especially InRunning.

- But it's much much easier to shrink your bank.
  You can start with 560 and shrink it to 25 in less than 4 minutes. And you don't even have to stay focused.

- Ah, the old "How do you make £1 million on the stock market?" joke... "Start with £2 million." 

który parę razy startował ze śmiesznie niskich stawek i dość szybko miał pokaźny bankroll (z 5 do 1k w 4 dni, z 40 do 1.2k w 4 dni, potem z 100 do 5k itd, nawet wchodząc na wyższy poziom jego stawki in rzadko przekraczały 25 funtów)

To on chyba też nie umial stawkować :D przynajmniej na początku :P

który parę razy startował ze śmiesznie niskich stawek i dość szybko miał pokaźny bankroll (z 5 do 1k w 4 dni, z 40 do 1.2k w 4 dni, potem z 100 do 5k itd, nawet wchodząc na wyższy poziom jego stawki in rzadko przekraczały 25 funtów)

Ciekaw tez jestem jak bardzo mial drastyczne spadki ^_^

Edited by ThePoints

Dobra, podsumujmy co nieco.

PODSMOWANIE: 

od 16 dnia do 26 dzien ( 10 dni) 
(od 2014-06-06 16:14 do 2014-06-18 17:54)

GŁÓWNY:
Basketball: -€66.17 | Cricket: -€66.41 | Darts: €57.26 | Football: €131.65 | Greyhound Racing: €0.34 | Horse Racing: -€218.48 | Tennis: -€99.06 Total P&L: -€260.87

AUS:
Horse Racing: -€56.48 Total P&L: -€56.48

SUMA: - 317.35 euro.

ups

startowy bankarrow-10x10.png (dnia 23.05.2014r) = 90e
Aktualny bank = 149.84 EURO

średnio dziennie: +2,3e

hmm poki co średnio dziennie zarabiam na polskie 11zł heh no szału niema.

Mozna powiedzieć, że taki zasiłek z tego miesiecznie wychodzi :P
Musze cos pomysleć. Bo kurde średnia mi spadła, a średnią dzienną uważam za najważniejszy wyznacznik.
Przynajmniej ciagle na plus :lol:

SCREENY:
post-1329-0-15292900-1403107218_thumb.jp

post-1329-0-38588100-1403107225_thumb.jp
Edited by ThePoints
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobra to moje ostatnie podejście, jak się nie uda, zmywam się z tego tematu na dłuższy czas lub na zawsze.

CHALLENGE number III

aktualny BANK 8.32 euro! 

cel: dobić do 50e, a następnie wypłacać dniówki codziennie tak by pozostawić na koniec dnia bank 50e.

Raporty systyematycznie skrobnę! 

Niech się dzieje wola nieba! :D

Dziękuje wszystkim za rady, wskazówki a nawet pouczenia. Wszystko przeanalizowałem i będę z tego korzystać.

post-1329-0-27478400-1405191289_thumb.jp

Motywacją to są zrobione greeny a nie mały bank  B) Jak się wchodzi w P/L i sprawdza ostatnie tygodnie a tam dodatnie bilanse, w dodatku sumy które przekraczają te z "normalnej" pracy, wtedy ma się motywację by tradować. 

Twoje wyniki to raczej demotywują aczkolwiek życzę Ci powodzenia, do 3 razy sztuka, obyś teraz piął się systematycznie do góry.

Edited by kejsok
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.