Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Betfair + oddsportal + staty z Bet365

Recommended Posts

Nie trac czasu na pilke. Zajmij sie tenisem, albo kobylami. Osobicie mam odruchy wymiotne, jak sobie uswiadomie ile lat poswiecilem na handel na rynkach pilkarskich,.......zreszta dalej sie tym troche zajmuje. Aktualnie i na przyszlosc jezeli chodzi o systematyczny przyplyw gotowki, to pilka nozna plasuje sie od 4-go, 5-go miejsca w dol.

Na kobyłach się nie znam. Piłka nożna nie jest zła ale nawet po wynikach widać że tenis to jest to ;) Teraz mistrzostwa plus wimbledon i sam się zastanawiam nad jakimś urlopem.

Generalnie idzie coraz lepiej. Zdarzają się redy jak każdemu, ale przewaga greenów. Na kilku rynkach otwierałem i zamykałem pozycje kilkunastokrotnie i przynosilo to wymierne efekty. Aktualny stan konta 360 euro (stan początkowy 100)

Więc 260 Euro zysku w niecałe dwa tygodnie.

Obecnie aż do osiągnięcia budżetu 388 euro traduje za 35, a gdy osiągnę 388 to przejdę na stawki 38 a następnie przy stanie konta 426 - stawkuję za 42 ;) Może do końca tygodnia się uda ten poziomy przejść

post-8333-0-03993200-1402077412_thumb.pn

a jesteś zly jak przegrywasz?

Zły ? Zły jestem jak mi się pizza w piekarniku spali ;)

Oczywiście się wkurzam ale porażki są z mojej winy i raczej analizuje dlaczego tak wszedłem w dany rynek i czy nie można bylo coś innego zrobić. Zły bylem raz - jak wziąłem Muguruzę z Maryśką i po 1 secie postanowiłem poczekać 

Ale generalnie zawsze w porażkach szukam czegoś pozytywnego idąc myślą że każda porażka jest zaczątkiem sukcesu

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.