Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
FOREX 366

Gdy backiem nie idzie...

Recommended Posts

Jest dobrze, ale nie tak dobrze jak bym chciał! Ostatni tydzień na bardzo małym plusie, warto dodać że to trzeci tydzień na plusie z rzędu co mnie bardzo cieszy, smuci mnie zaś brak zdyscyplinowania, nie w samym handlu a w przygotowaniu do handlu, dobre przygotowanie do handlu to też bardzo ważny czynnik systemu o czym pisałem w poprzednim poście, co bardzo dobrze ilustrują krzywe P/L, na pierwszej widać ewidentną obsuwę spowodowaną przesiadywaniem 9-10h przy kompie, to ta z ubiegłego tygodnia, w tym tygodniu nie było takiego potencjału w rynkach co w ubiegłym, widzimy ewidentne oscylowanie w okolicach zera, było w prawdzie parę rynków którymi mogłem podkręcić profit, no ale gra na wyrywki nie pozwoliła. Na koniec jeszcze wykresik od początku blogowania, kosmetyczne zmiany w strategi gry widać pomagają, po 8 miesiącach wzlotów i upadków moja strategia zaczyna działać tak jak bym chciał, zbliżający USO będzie wielkim sprawdzianem, jak mój kapitał przetrwa bez żadnej obsuwy szlema będzie sukces. :)

post-1001-0-48938400-1408359520_thumb.jp

post-1001-0-97298900-1408359490_thumb.jp

post-1001-0-51932700-1408359869_thumb.jp

post-1001-0-95337500-1408359483_thumb.jp

Idąc tropem statystyk przeniesionych na wykres zrobiłem średnią po P/L z całego tygodnia, gdy spojrzę na wykresy wszystkich rynków widać jak bym się kręcił w kółko, tu zaś jestem na fali wznoszącej, czerwona kreska to koniec wimbledonu, czyli czas kiedy zacząłem selektywnie dobierać rynki i ograniczać ich ilość, zmiany ewidentnie na plus, dobrze że to zrobiłem bo zacząłem szczerze mówiąc powątpiewać w swój system. Napiszę do betfajerów o P/L od początku grania layami, będzie się działo.  :lol:

post-1001-0-51120300-1408633476_thumb.jp

Betfair to zło, powinni go jak najszybciej zakazać :P okrada biednych ludzi którzy zamiast ciężko pracować i odkładać składki na państwo siedzą i obijają się :P. Dobrze wróćmy już do handlu, otrzymałem statement od początku istnienia konta czyli od stycznia tego roku, czyli od początku grania layów, wyniki są ciut inne bo zawierają jakieś -200€ z piłki nożnej i kosza, czyli od początku istnienia konta zarobiłem jakieś ponad 300€ na czystko + to co mi piłka i kosz zabrały, ale gdy podliczyłem ile mi bf zajumał za prowizje to ku.... w d... ja p.......  h..., czytaj 1400€ bez prowizji 5%, było, minęło, nie ma, nawet po udoskonaleniu strategii na chwile obecną wychodzi jakieś 20% więc do przebolenia, ale przy jakiś dużym PC nie ma mowy o graniu. Na koniec wykresiki oczywiście, ten pierwszy zawiera prowizję, drugi jej zaś nie zawiera.

post-1001-0-08774100-1408789417_thumb.jp

post-1001-0-89971700-1408789407_thumb.jp

Jupii!!! Wreszcie rzutem na taśmę udało mi się zamknąć tydzień na plusie, mimo ledwie trzech greenow, lay polaco zawsze w modzie ;), jj się sprężył i dał zarobić, co prawda były rynki na których dało się zarobić dużo więcej ale nie będę się już nad tym rozczulał bo nie w tym rzecz, wpierw nie stracić a później dopiero zarobić ;), ponadto zaliczyłem czwarty tydzień na plusie z rzędu co mnie bardzo cieszy, idę jak burza :D, i o dziwo nie mam sobie nic do zarzucenia, może jeden rynek kiedy sfixowałem i za szybko pociąłem reszta to wina tych odbijających rakietami ;), ogólnie turki były bardzo słabe, mało trzysetówek, kiepskie godziny do tradingu itp. Teraz czas na USO, tylko spokojnie -_- bo redy znów będą szły taśmowo.

post-1001-0-15029300-1408875347_thumb.jp

post-1001-0-42051200-1408876173_thumb.jp

post-1001-0-93824400-1408875365_thumb.jp

Edited by FOREX 366

Teraz pokrótce objaśnienia mojej decyzji, nie mam sił ani ochoty żeby grać tenisa z taką intensywnością jak dotychczas a tym bardziej regularnie prowadzić bloga, ponadto nigdy się jeszcze nie spotkałem z tak wnerwiającym, degenerującym i niszczącym organizm zarabianiem pieniędzy jak trading in play na tenisie :P, co nie oznacza że całkowicie odpuszczam temat, odpocznę sobie troszkę i pewnie od nowego roku machina ruszy znowu, o ile nie znajdę lepiej zarobkowego zajęcia :P, coś tam w tym sezonie się jeszcze popyka ale nie będzie to takie zawodowstwo jak dotychczas :P także jakieś greeny na blogu pojawić się mogą, salam alejkum traderzy, nie dajcie się ogolić. :P

Dzięki cocojambo bardzo fajny filmik, ale panowie zapomnieliście do kogo piszecie, u mnie porażka nie wchodzi w grę, to tak na marginesie, po prostu chciałem trochę odpuścić i przemyśleć parę spraw.

A tak przy okazji tego filmiku to ja już dawno znalazłem mój milimetr który mnie dzieli od celu nie tyle milimetr co procent a dokładniej 6% prowizji dla betfair która zabrała mi 70% uzysku, dziękuję dobranoc. :P

• Create New...