Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
FOREX 366

www.matchbook.com

Promowane odpowiedzi

Matchbook to chyba jakaś nowa giełda zakładów, nie wiem kiedy wystartowała. Ale po kolei, w koszykach przewijają się całkiem niezłe kwoty, na oko lepsze niż w np. Smarkets, niestety nie ma możliwości zobaczenia obrotu, pytałem ich na czacie mówią że będzie taka opcja w przyszłości. Rejestracja bezproblemowo wpłacone pieniążki w 5 minut, obsługiwane multum krajów. Nie wiem co z tego będzie, zapraszam do dyskusji jeśli ktoś coś wie.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja korzystam z ich usług od prawie roku i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o uprawianie tam samego tradingu to będzie ciężko, ponieważ jak wspomnieli poprzednicy nie widać ile było przehandlowane po jakich kursach itd. Nie znam też żadnej aplikacji do matchbook wspomagającej trading. Natomiast wpłaty/wypłaty bezproblemowe, weryfikacja też jakaś standardowa bez kombinowania z ich strony. Support pomocny i to, co chyba najważniejsze prowizje: na piłkę, krykiet, hokej, koszykówkę  i wszystkie "standardowe" dyscypliny 1%. Robią też często promocje, np teraz jest 0,5 na rynki handicap w piłce nożnej i 0% na rynki live też w kopanej. Kiedyś (początek roku) mieli w ogóle 0% prowizji na wszystkie rynki piłki nożnej, co jak zauważyłem znacznie poprawiło im płynność, a z ta jeszcze bywa różnie. Na topowych rynkach jest full, ale mniejsze wydarzenia to raczej tylko niedługo przed startem koszyki się zapełniają, tak to duże luki, także jak pisałem do handlu nie bardzo. Nie ma też do tej pory rynków wyścigów konnych. Podsumowując, jeśli wykorzystujemy serwis do innych celów niż czysty trading to jak najbardziej można polecić i ja osobiście widzę tutaj przyszłą alternatywę do betunfair.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja korzystam z ich usług od prawie roku i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o uprawianie tam samego tradingu to będzie ciężko, ponieważ jak wspomnieli poprzednicy nie widać ile było przehandlowane po jakich kursach itd. Nie znam też żadnej aplikacji do matchbook wspomagającej trading. Natomiast wpłaty/wypłaty bezproblemowe, weryfikacja też jakaś standardowa bez kombinowania z ich strony. Support pomocny i to, co chyba najważniejsze prowizje: na piłkę, krykiet, hokej, koszykówkę  i wszystkie "standardowe" dyscypliny 1%. Robią też często promocje, np teraz jest 0,5 na rynki handicap w piłce nożnej i 0% na rynki live też w kopanej. Kiedyś (początek roku) mieli w ogóle 0% prowizji na wszystkie rynki piłki nożnej, co jak zauważyłem znacznie poprawiło im płynność, a z ta jeszcze bywa różnie. Na topowych rynkach jest full, ale mniejsze wydarzenia to raczej tylko niedługo przed startem koszyki się zapełniają, tak to duże luki, także jak pisałem do handlu nie bardzo. Nie ma też do tej pory rynków wyścigów konnych. Podsumowując, jeśli wykorzystujemy serwis do innych celów niż czysty trading to jak najbardziej można polecić i ja osobiście widzę tutaj przyszłą alternatywę do betunfair.

Nadaje się do np. do surebetów czy po prostu sobie stawiasz bety/przelewasz kase ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadaje się do np. do surebetów czy po prostu sobie stawiasz bety/przelewasz kase ? :)

Do surebetów jak najbardziej się nadaje, ale z racji płynności i ogranicznoje liczby rynków nie ma tego dużo. Robię też inne rzeczy związane z szeroko pojętą bukmacherką ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę że prawie rok nie było tutaj posta w tym temacie - wg mnie oni mocno poszli do przodu z liqudity i coraz bardziej warto tam grać. Zgadzacie się?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę że prawie rok nie było tutaj posta w tym temacie - wg mnie oni mocno poszli do przodu z liqudity i coraz bardziej warto tam grać. Zgadzacie się?

Korzystam z ich usług regularnie i rzeczywiście idą do przodu w wielu aspektach i oby tak dalej ! Wiadomo, że do poziomu bf pod względem ilości zdarzeń, dostępnych rynków, płynności itp jeszcze daleka droga, ale jeśli dalej będą podążali taka drogą jak dotychczas, to za 2/3 lata może być to już poważny konkurent dla betunfair i za to mocno trzymam kciuki, bo jednak 1% to nie 6,5% .... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaką walute polecacie? ponieważ mam głównie środki w euro. ale widzę $ na grze live bez rejestracji?? 

Mam też konto skrill niestety w pl.

Więc co polecacie? Jaką walutę wybrać??

Dziękuje z góry za info. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak masz konto skrill w pln, a gielde w obcej walucie, to przy wplacie przewalutuje ci po aktualnym kursie. nie wiem jak jest na matchbooku, ale na bf tak to dziala.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak obecnie wygląda u nich płynność? Da się tam coś potradować? Nie mówię o surebetach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta