Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
FOREX 366

www.matchbook.com

Promowane odpowiedzi

na Matchbooku jest lipa totalna,jezeli juz to Betdaq jest albo  przynajmniej byl o wiele lepszy,ale gralo sie z jednym botem i kilkoma osobami ktore i tak szybciutko uciekaly zanim cokolwiek sie stalo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak gracie na Machbooku albo Betdaq? Ja tam wchodziłem kilka razy i to nie na jakieś niszowe rynki, i nic kompletnie się tam nie dzieje według mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ponownie po dłuższej przerwie ;-)

Obserwuję  od  kilku  dni  rynki  Matchbooka  , głównie tenis , NBA  i  nawet  są  obroty. Nie  jest  to samo co na betfair. Scalping raczej odpada  ale  kursy podczas  meczu tenisowego ATP lub  WTA są cały czas. Oczywiście są  luki  ale  nie  jest najgorzej. Nawet były rynki meczów kwalifikacji do turniejów WTA. Są  też  mecze  z  chalengerów  ATP. Także  nie  jest  źle. Na  futbolu  chyba  są  jeszcze  większe  obroty.

Miło  jest  że jest  niska  prowizja  w  porównaniu  z  Betfair.

Edytowane przez marjasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, marjasz napisał:

Witam ponownie po dłuższej przerwie ;-)

Obserwuję  od  kilku  dni  rynki  Matchbooka  , głównie tenis , NBA  i  nawet  są  obroty. Nie  jest  to samo co na Betfair. Scalping raczej odpada  ale  kursy podczas  meczu tenisowego ATP lub  WTA są cały czas. Oczywiście są  luki  ale  nie  jest najgorzej. Nawet były rynki meczów kwalifikacji do turniejów WTA. Są  też  mecze  z  chalengerów  ATP. Także  nie  jest  źle. Na  futbolu  chyba  są  jeszcze  większe  obroty.

Miło  jest  że jest  niska  prowizja  w  porównaniu  z  Betfair.

Posiedzisz kilka dni i dasz spokój, dziury i słabe rynki, zero obrotów!! Spróbuj sam się przekonasz!! Lepszy jest easysportbet, tylko bez oprogramowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prowizja wynosi 1.5 % od wygranego lub 1 % procent od przegranego.

0.75 % jeżeli wystawiłeś kurs i został wzięty. Jeżeli  zawsze zamykasz pozycję to prowizja wynosi 1,5 %  od  greena.

W Betfair wyjściowa prowizja wynosi 6,5 %  lub  5 %  od  zysku. 0 % od  straty. Różnica  zauważalna.

Obroty na Matchbooku  nie są  duże  i  dla  kogoś  kto  traduje  dużymi  stawkami  to  jest  na pewno  problem.

Edytowane przez marjasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
On 05/04/2017 at 0:18 AM, marjasz said:

Jeżeli  zawsze zamykasz pozycję to prowizja wynosi 1,5 %  od  greena.

Jednak % nie jest  od  greena  i  wychodzi trochę wyższa  prowizja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, marjasz napisał:

Wczoraj było na czacie , odnośnie tradingu na mb

https://twitter.com/psychofftrading/status/853192034680754180/photo/1

C9clGp_XUAANGz6.jpg:large

Nie wiem w jaki sposób mu to wyszło. https://www.matchbook.com/page/getting_started/howcommissionischarged/

Inna prowizja obowiązuje dla graczy zarejestrowanych w UK i Irlandii: https://www.matchbook.com/page/faqs/consumptiontax/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualnie jakby ktoś chciał grać na MB to trochę się rynki ustabilizowały rynki się robią bardziej nasycone i na paru wyścigach konnych pojawiła się możliwość gry in-play

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich.
  Chciałbym zwrócić uwagę na pewne dziwne zasady handlu na Matchbooku.
A więc tak : scalping na tick , dwa.
Zrobiłem dwa handle :
1. back 3.30 ----> lay 3.26
2. back 3.20 ----> lay 3.16
Green wyniósl 0.93. I na tym postanowiłem zakończyć handel. Widać to na screenie z geeksa

Jakież moje zdziwienie, gdy na stronie Matchbooka okazuję się, że jestem 0.20 w plecy ( mam reda ). Kilka rachunków i okazuje się, że marża 0.75 % jest naliczana nie od wygranej sumy ( greena ) lecz od postawionej kwoty na zakład. To też widać na screenie z Matchbooka :

Na back postawiłem w sumie 75 $ ,  laya miałem w sumie 75.93 $ zobowiązania. Daje to razem 150.93 $ postawionych kwot. Z tego marża : 150.93  x 0.0075 = 1.13 $ ( po zaokrągleniu ). 

0.93 $ ( mojego zysku  ) - 1.13 $  ( marży ) = - 0.20 ( na czysto , czyli red )

Nie chcę dalej rozwijać wątku, ale po krótce : wynika z tego, że aby być na plusie trzeba grać dłuższe trady. Skalpowanie odpada.

Co na to powiecie ? Czy to jest normalne ? Czy tak działa giełda ?

Albo czegoś nie rozumiem.

Pozdr.

geeks.png

match.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta