Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Wybór portfela internetowego

Recommended Posts

Bylo juz troche tematow o nettelerze skrilu, porownania itp. Korzystajac z okazji ze bede raczej zmienial rodzaj wyplat z bf oraz za zalozenie tematu i posty w nim sa dobrze platne nie pozostalo mi nic innego jak zalozenie ! Dobra do rzeczy.

Prosze konkrety odnosnie nettelera czy cos sie zmienilo przez rok, jak sprawa stoi z karta platnicza bo ona mnie najbardziej interesuje i ogolnie koszta.

Dzieks!

• Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aby wypłacic z Bf na netellera musisz najpierw przelac min. 15 E z netellera na BF, wtedy konto zostanie zweryfikowane.

bankomat wypłaca w euro jesli karta ktorej uzywasz została wydana w Polsce!!!

Z tego co się orientuje wcześniej mieliśmy kartę za darmo, na ten moment musisz wnieść opłatę (chyba 10e). Poza tym wszystkie inne kwestie dalej te same. 

4 Eur za wypłatę w bankomatach (max 750 eur). 

Wydaje mi się, że to najważniejsze rzeczy, które powinieneś wiedzieć na starcie :) 

PS: Tutaj działaj http://sport.traderzy.pl/neteller :)

Skrill ma też 10€ rocznie opłaty, maks. 200€ wypłata i 1,8€ za każdą wypłatę, także jeżeli będziesz robił wypłaty około 500€ jednorazowo to bardziej opłaca Ci się w Netku, jeżeli pokroju do 400€ to Skrill

Z tego co się orientuje wcześniej mieliśmy kartę za darmo

Tak było

na ten moment musisz wnieść opłatę (chyba 10e)

I tak lepsza opcja, gdyż w skrillu musisz taką opłatę wnosić raz do roku

4 Eur za wypłatę w bankomatach (max 750 eur)

Korzystna opłata, pamiętać należy by wypłacać po kursie netka nie banku. Maksymalna wypłata uzależniona jest od statusu konta jakie posiadasz: brązowe, srebrne, zlote, platynowe ...

Wiem, że napisałem lakonicznie, jednak nie ma co tutaj wiele wyjaśniać. Zakładając konto na netellerze będziesz więcej niż zadowolony.

@zicoo - czyli ta opłata w Netku jest jedynie jednorazowa? Nie coroczna?

Tak, opłata jest jednorazowa przy wydaniu karty

Inną super opcją w netku jest możliwość generowanie wirtualnej, jednorazowej karty

Inną super opcją w netku jest możliwość generowanie wirtualnej, jednorazowej karty

Z tego co się orientuję wirtualna karta nie jest jednorazowa tylko służy do zakupów w sieci. :)

Edited by FOREX 366

Każdorazowo musisz ją wygenerować

Być może się myle, bo zajrzalem teraz i widzę, że można wygenerować i trzymać taką akrtę w portfelu. Także so

Na kartę wirtualną nakładasz sobie limity. Każde wygenerowanie nowej karty kosztuje 2 eur. Otrzymujesz nowy numer karty, cvv - z którego możesz korzystać np. tylko do zakupów poprzez allegro. 

Co do opłaty za wirtualną kartę - wygenerowałem ich wiele i ani raz nic mi z konta nie zniknęło. Kolejna rzecz na korzyść netka: karta nie musi być w walucie bazowej, czyli np konto w euro, wirtualna w pln - coś czego skrill nie oferuje. Wpłaty na bf są natychmiastowe, wypłaty nie tak szybkie, ale zamykają się w 24h.

Ogólnie neteller nie ukrywa się ze swoim targetem (pokerzyści i gamblerzy) ;) Dodatkowo masz wiele promocji, a za każdą transakcję dostajesz punkty, które możesz wymienić w ich sklepie na nagrody.

Ok zalozylem przez traderkow netellera ;) wlasnie o taka dyskusje mmichodzilo pany! Teraz kwestia karty. Czy jesli wplace 10e bo wzialem konto w takiej walucie i mi konto zweryfikuja, to z tych 10e pobiora kase za karte tak? ;) 2in1.

I jeszcze jedna kwestia. Co jesli bede placic w sklepie albo markecie ta karta i bd mial do zaplaty 100zl. A na karcie bede mial np. 50e. Jakiesprzewalutowanie oobowiazujeczy jak?

Jeszcze nie spotkałem się z tym by się mnie ktoś pytał o walute :D Pytają wtedy gdy konto jest w innej walucie czy po prostu jak im się widzi ?

edit. 2 pyt.

Czy mogę przelać kasę z bf na nowe konto netellera, czy muszę najpierw przez nie wpłacić na bf ? I analogicznie, czy mogę zweryfikować konto netellera poprzez wpłatę z bfa a nie np. z konta bankowego ;)

Edited by matiaspl