Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
matiaspl

Wybór portfela internetowego

Recommended Posts

Czy mogę przelać kasę z bf na nowe konto netellera, czy muszę najpierw przez nie wpłacić na bf ? I analogicznie, czy mogę zweryfikować konto netellera poprzez wpłatę z bfa a nie np. z konta bankowego ;)

Chciałbym dokładnie o to samo zapytać, może ktoś coś się orientuje?

Jeszcze nie spotkałem się z tym by się mnie ktoś pytał o walute :D Pytają wtedy gdy konto jest w innej walucie czy po prostu jak im się widzi ?

edit. 2 pyt.

Czy mogę przelać kasę z bf na nowe konto netellera, czy muszę najpierw przez nie wpłacić na bf ? I analogicznie, czy mogę zweryfikować konto netellera poprzez wpłatę z bfa a nie np. z konta bankowego ;)

Aby wypłacic z Bf na netellera musisz najpierw przelac min. 15 E z netellera na BF, wtedy konto zostanie zweryfikowane.

Aby wypłacic z Bf na netellera musisz najpierw przelac min. 15 E z netellera na BF, wtedy konto zostanie zweryfikowane.

Chodzi tutaj o weryfikację konta neteller? Bo jeżeli tak, to konto mam zweryfikowane, wysyłałem skany dowodu do nich

A co z weryfikacja? Wystarczy wyslac skany czy tez trzeba przelac kase z konta bankowego na net? Wolalbym ograniczyc calkowicie kontakt realnego konta bankowego z netellerem.

Ps. To kto pozyczy 15e ? ; p

za przewalutowanie w skrill licza sobie 2,99%

jest mozliwosc tego obejscia, poprzez zalozenie konta na skrill w pl i karte w pl?

konta w obcej walucie nie oplaca sie miec bedac w pl?

jak jestes w polsce to  nikt nie chce placic za przewalutowanie

yavor zle mnie zrozumieales chodzi o walute jaka wybrac

konto na skrill (polska waluta) i karta (polska waluta) i tego by nie bylo?

to gdzie zakladasz nie pytalem

Edited by piontek

Po wypłacie z BF, majac skrill w polskiej walucie odrazu przewalutuje Ci z prowizja 2.99%.

Bankomat (Mastercard) daje bardzo dobry kurs, praktycznie prowizja jest niezauwazalna.

Oczywiscie skrill i karta w takiej samej walucie jak BF.

Dodatkowo zależy jeszcze gdzie mieszkasz, ale np. we Wrocławiu masz bankomaty Euronet, możesz kasę wypłacać w € i sam sobie idziesz do kantoru kiedy chcesz