Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Sezon, sezon i po sezonie. Podsumowanie (razem z drafem) i zapowiedź nowego sezonu wrzucę, kiedy free agency trochę się uspokoi.

Jakie plany na lato?

• integracja sieci z api pinka i bf (prawie skończone), w nowym sezonie skupię się na u/o i spreadach, moneyline tylko w przypadku dużego value, start styczeń 2016
  • soft do gry pre wykorzystujący machine learning (głównie krykiet, nie wykluczam koni i nożnej) z możliwością botowania (tu mam lekką obsuwę, część w r, część w perlu, szkielet w pythonie, baza danych oddzielnie i dość ciężko złożyć mi to w całość bez straty wydajności, a do tego chciałem to upakować w jakieś ładne gui/nui), pośpiechu nie ma, do IPL2016/Euro powinienem się wyrobić :D
  • test serwisu goalprofits

Updejty pojawią się, jeśli będzie co pokazać ;)

Życzę wszystkim ładnej pogody i dużo zieleni.

Stay tuned!

• Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestem, jestem. To nie NFL, tu preseasonu się nie gra (przynajmniej ja). Do zasadniczego jeszcze trochę czasu.   Peweczkę? Proszę bardzo: all in na Cavs w home openerze z Knicksami 30.10. Krótkie u

Zapowiadałem, zapowiadałem i w końcu jest - temat poświęcony ulubionemu amerykańskiemu sportowi Polaków. Będę tu wrzucał swoje luźne przemyślenia i analizy. Pojawią się też propozycje do gry na zasadz

Dostaję komunikat: Użyto większej ilości grafik niż jest to dozwolone. Dlatego też rozbijam ten olbrzymi post na 3 mniejsze (nie jestem spamerem ). GRUPA B Mamy mieszankę rutyny

Posted Images

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.