Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Support Betfair

Recommended Posts

Witam,

Z gory napisze nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale nie moge znalezc dzialu pomoc etc.,

Mam taki problem dzisiaj zagralem Back undera2.5 po 2.26 borussi zostawilem to na live zeby zeszlo po 2.14 idac do sklepu sprawdzilem na komie czy sie wzielo okazalo sie ze nie a nie wiem czemu a oczywiscie keep byl zaznaczony. Moje szczescie ze w przerwie bylo 0-2 loguje sie na kompie zaden zaklad moj nie wisi. Nastepnie wystawiam laya po 2.24 patrze czeka w kolejce ok. sprawdzam wszystko ok. odchodze patrze gol w 80min mowie to ladnie wzielo sprawdzam kursy i co widze ze nie wystawione!! nie wiem co sie stalo? jak to mozliwe? Wystawialem sporo nigdy takiej sytuacji nie mialem nagle zniknal moj zaklad? Macie jakies rady co zrobic bo zdaje sobie sprawe nie odzyskam juz kasy a to boli bo wiem ze nic zrobilem. Moze miec wplyw sytuacje ze bylem zalogowany na komorce i komputerze? Jesli ktos mial podobna sytuacje niech da znac. dzieki za pomoc z gory.

• 2 months later...

Witam mam problem z rejstracją na Betfair wszystkie pola prawidłowo wypełnione ale wyskakuje komunikat 

Sorry, we are unable to create your account.

According to our records you already have an account with Betfair. We only allow one account per customer.

If you can remember your username and password, you can log into the Betfair site using the following link:

If you have forgotten your username or password, you can retrieve the details using the following links:

Witam mam problem z rejstracją na Betfair wszystkie pola prawidłowo wypełnione ale wyskakuje komunikat 

Sorry, we are unable to create your account.

According to our records you already have an account with Betfair. We only allow one account per customer.

If you can remember your username and password, you can log into the Betfair site using the following link:

If you have forgotten your username or password, you can retrieve the details using the following links:

Może ktoś ma takie samo imie i nazwisko.Automat pewnie to sprawdza i porównuje z tym co ma w bazie.

Musisz napisać do nich

ale to troche dziwne,bo przecie z można mieć więcej jak jedno konto...chyba że się coś zmieniło

Edited by caciavita

Witam uzytkownika CACIAVITA wyskakuje mi rowniez This email address is already registered with us. Try recovering your password and then signing in.

Or register using a different email address. 

Korzystam z funkcji forgot password/username ale nic na maila nieprzychodzi pisalem 1h temu czat ciagle sie laduje..domniemam ze jakims cudem musialo mnie zarejstrowac ale nic na maila nieprzychodzi,jakies rady?

Witam uzytkownika CACIAVITA wyskakuje mi rowniez This email address is already registered with us. Try recovering your password and then signing in.

Or register using a different email address. 

Korzystam z funkcji forgot password/username ale nic na maila nieprzychodzi pisalem 1h temu czat ciagle sie laduje..domniemam ze jakims cudem musialo mnie zarejstrowac ale nic na maila nieprzychodzi,jakies rady?

Sprawdz folder spam