Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czas leci bardzo szybko. Nawet nie zauważyłem że to już ponad miesiąc mojej przygody z tradingiem Kilka ostatnich dni standardowo grałem pre, jak również testowałem trzy, moim zdaniem dość bezpieczn

Regularność - to słowo opisuje mój dzisiejszy dzień, z czego jestem bardzo zadowolony bo to ważna składowa udanego tradingu. Zaczęło się dość słabo, niewykorzystanymi szansami głównie na Utrechcie i R

Aaa... walnę posta mimo braku godnych opisania sytuacji. Cały czas skalpuję ticka w poszukiwaniu szczęścia. Wejścia z tygodnia na tydzień coraz trafniejsze, czym chciałem się pochwalić Wykorzystuję c

Posted Images

Kolejny, bardzo ciekawy dzień za mną. Trading zacząłem dość wcześnie, zdziwiony niezłymi obrotami w Serbii. Pierwsze wejście bardzo dobre, backiem w 1.9. Trend wyraźnie spadkowy i podpora w postaci 19k (łączne obroty rynku jakieś 100k Oo). Szybki green na 1.7E. Kurs, jakieś 1.8. To jest moment w którym pewnie większość z Was z bananem na twarzy zamknęłaby pozycję. Ale że mi mało... Pomyślałem "spadać do 1.01 nie może" ciskając laya. Równie szybkie wyzerowanie greena. Następnie walka o "moje" pieniądze i red na 1E. Fartem w ostatnich pięciu minutach udało się zamknąć na plus. Stanęło około 1.65. Zasada: cyt. "Gdy dostaniesz coś od życia, żeby Ci nie było mało." 

Z braku meczów i większej ilości czasu pograłem trochę na kobyłach... Patologia. Odpalam fajkę... 0.50 reda :P Nie wiem jakim cudem na plus, biorąc pod uwagę wysoką stawkę w stosunku do umiejętności (2E). 

Salzburg spadek remisu przy 0-0, reszta meczy podobnie, schematami. Najciekawsze spotkanie dziś to zdecydowanie Nicea - Metz. Faworyzowani gospodarze przegrywali po 20min 0-3. Do przerwy strzelili jednak dwie kontaktowe bramki. Starałem się wejść backiem na Nice, niestety zanim zdążyłem pomyśleć i kliknąć, kurs spadł o 12 ticków. Zasada backowania przegrywającego faworyta się potwierdziła. Zauważyłem jednak że to tak działa tylko wtedy gdy widać jakąś wolę walki i najlepiej przy wynikach typu 1-2 czy właśnie 2-3. Wynik 0-1 przynosił mi dotychczas tylko scratche (np. dzisiejszy City - Newcastle).

post-8746-0-33466600-1414621636_thumb.jp

post-8746-0-80885400-1414621646_thumb.jp

BANK: 54.66

Zysk: 6.73%

Kolejny, wydawałoby się, nudny dzień. Mało spotkań, a i ich jakość nie powala. Na początek udany skalping pre na Rubinie i kilka godzin na rynkach bez ruchu. Głównym dziś wydarzeniem był mecz w pucharze Italii. Przyszło mi w przerwie odrabiać 1E reda z pre, który był dość dziwny, bo chyba nie z mojej winy. Patrząc na ladder wydawało się że te 500k przehandlowało miedzy sobą z trzech traderów. Gra opierała się tylko i wyłącznie na tym, kto szybciej kliknie po zmianie kursu na pinku swoimi szesnastoma tysiącami euro -.- 

Szybkie klikanie z mojej strony przydało się w przedostatnim dziś meczu - play offy MLS. Na 5 minut do rozpoczęcia spotkania rynek był stabilny, potem grube ryby zawinęły manatki i powstały luki po 2-3 ticki, co udało mi się śmiesznie prosto wykorzystać płaską stawką 40E z offsetem. Mielonka na dużą skalę - kilka wejść na minutę. MLS zawsze rozpoczyna mecze z opóźnieniem, nawet do kilkunastu minut, co można częściej, w podobny sposób spożytkować.

post-8746-0-17466900-1414722383_thumb.jp

post-8746-0-41759900-1414722512_thumb.jp

BANK: 62.16

Zysk: 13,72%

Dzień numer 10. Komentarz użytkownika Sebo2255 (z bloga którego wiele się nauczyłem), uświadomił mi że nie wszystko jest takie różowe, i przypomniał że betfair już raz mnie ojebał na 20E przez straconego feeda i zawieszenie rynku na J League, jakieś 2 tygodnie temu. Tak więc od dziś gram głównie pre match, natomiast w przerwach będę starał się odrabiać ewentualne redy. Wchodzę maksymalnie 40 minut przed spotkaniem, bo wcześniej praktycznie nie ma ruchu ;/ Tutaj pytanie do Was. Znacie może jakiś szybszy portal z kursami od betbraina? Gram zawsze zalogowany na pinnacle, ale dziwne rzeczy się dzieją. Kursy bezpośrednio na pinku zmieniają mi się czasem wolniej niż na brainie (nawet do 5min). Spotkaliście się z czymś takim?

post-8746-0-16422000-1414806040_thumb.jp

BANK: 67,02

Zysk: 7,81%

Dziś sobota, a więc całodzienny trading ;D Jedenaście dni zajęło podwojenie banku. Operuję jeszcze małymi stawkami, więc jakoś idzie. Większość dzisiejszych rynków grane przed pierwszym gwizdkiem. Nie nastawiam się na duże wahania kursów, lecz maksymalnie 2 ticki, za to robiąc kilka wejść w jeden mecz. Brak In-play jak narazie jest kluczem do sukcesu :)

Kolejna zasada do zapamiętania: Nie gramy na siłę. Wynik mógłby być lepszy, ale zmęczenie po całodziennym patrzeniu na cyferki wzięło górę. 

Tyle co do podsumowania, bo padam na pysk. Dobranoc wszystkim :)

post-8746-0-17001000-1414894268_thumb.jp

BANK: 76,32

Zysk: 13,88%

kawał żmudnej, dobrej roboty :)

Dziękuję za dobre słowo :)

Witam.

Gratuluję wyniku, od początku obserwuję Twój blog i jestem pełen podziwu Twoich wyników. Grasz normalnie na stronie czy używasz jakiegoś programu ? Pozdro.

Gram Cymticiem. Planuję niedługo ściągnąć jakiś lepszy program z okresem próbnym i możliwością gry za wirtualne pieniądze, do nauki koni pre :)

Miło sie oglada twoje sukcesy przy tak małym budzecie :)

Osobiscie mam 10x wiekszy bank a nie robie wiekszych greenow na pre kopanej,od Ciebie.

Mam blokade w głowie,chyba pora zmniejszyc bank i zaczac nauke na mniejszych stawkach bo innej drogi do sukcesu jednak nie ma,przynajmniej dla mnie.

pozdrawiam

Miło sie oglada twoje sukcesy przy tak małym budzecie :)

Osobiscie mam 10x wiekszy bank a nie robie wiekszych greenow na pre kopanej,od Ciebie.

Mam blokade w głowie,chyba pora zmniejszyc bank i zaczac nauke na mniejszych stawkach bo innej drogi do sukcesu jednak nie ma,przynajmniej dla mnie.

pozdrawiam

Przy większym wkładzie na pewno jest trudniej. W grę wchodzi płynność rynku, ale psychika też swoje robi. Na ile czasu do rozpoczęcia wchodzisz w mecz i na jaki zysk się nastawiasz?

Przy okazji - jak Milan strzeli do przerwy to będą spore spadki. Pozdrawiam

Regularność - to słowo opisuje mój dzisiejszy dzień, z czego jestem bardzo zadowolony bo to ważna składowa udanego tradingu. Zaczęło się dość słabo, niewykorzystanymi szansami głównie na Utrechcie i Rennes. Dobrze ocenione kierunki, zamykane po jednym ticku :/. W kolejnych meczach już lepiej wyczuwałem maksima, co przełożyło się na wyniki. Najbardziej żałuję dziś Paderborn - Herta, gdzie jakiś grubszy trader właściwie rozdawał kasę za darmo w przerwie. Nie wiem jak długo, bo wszedłem późno i nie myślałem że coś się uda ugrać, ale patrząc po volume znacząco, istniały sobie dwie bardzo dobrze skupowane luki. Załapałem się tylko na 2 wejścia, a zapewne była możliwość na kilka razy tyle ;/ Przedostatni dziś mecz w lidze brazylijskiej to aż 8 wejść. Wynik zrobiły za mnie trzy korekty kursu na Pinnacle w ostatnich pięciu minutach gdzie nie było już większych sum na ladderze (jeżeli możemy mówić o większych sumach na rynku około 50k). Dzień zaliczam jak najbardziej do udanych i oby takich więcej :)

post-8746-0-61849200-1414975389_thumb.jp

BANK: 89,43

Zysk: 17,17%

Edited by Shayba

Dzień numer 13 - nie jestem jakoś przesadnie przesądny... Mecze numer 1,3,4 i 10 wymazuję z pamięci, bo nie ma czego analizować. Po prostu martwe rynki okraszone nieco grubasami. W lidze rumuńskiej miałbym 5e na dobry początek dnia i myślę że wynik przez to też byłby inny. Niestety od radosnego kliknięcia spadku gości o 8 ticków, na 15min przed meczem, oddzielił mnie p. Zbigniew Stonoga. A jeżeli nie on osobiście to na pewno jeden z jego filmów na Youtube :P Z tego miejsca go gorąco pozdrawiam.  :)

Poza kilkoma wyjątkami brak przemyślanych wejść. Nie potrafiłem się skupić.

Spotkania: Aberdeen, Sunderland i Verona, grane skalpingiem na na dwóch rynkach jednocześnie, w sposób podobny do użytkownika Sebo2255, w jego blogu. Jutro postaram się grać w ten sposób na większej ilości rynków, bo mogę angażować większą część banku (chociaż nie wiem czy narazie jest sens po dzisiejszym dniu).

Jedyny dzisiejszy plus: 

- lekcja, że czasem przychodzi gorszy dzień i trzeba po prostu iść na piwo, albo włączyć film.

post-8746-0-65722300-1415053816_thumb.jp

BANK: 90,89

Zysk: 1,63%

Minęły już dwa tygodnie aktywnego, codziennego tradingu. Jestem dość zadowolony, choć po bardzo udanej niedzieli myślałem że uda się dziś potroić bank :/

Dzień z ledwo wykonanym celem. Mogło być lepiej, bo mając już 1.7E w przerwie na młodzieżówkach, postanowiłem jeszcze chwilę poczekać... Wynik jak widać. Maksymalizowanie zysku zerowe. Tam gdzie trzeba przytrzymać kończę po ticku i odwrotnie. Rynek MO Juventusu zarobiony dzięki rynkom tradera - dziękuję Mazitbg :) , zaś CS w przerwie.

Żeby w dłuższej perspektywie wykonywać te 4% banku, muszę w jakiś sposób podnieść zysk z pojedynczych zdarzeń, bo niestety przy mniejszej ilości rynków ciężko zrobić wyniki takie jak w sobotę czy niedzielę. Może trochę CS'ów, gdzie tick więcej waży?

Nie długo dobijesz do 100 euro/funtów, ciekawe jak ta nowa strategia IP będzie wyglądała ;-)

Nie jest to żaden magiczny sposób na zarabianie w każdym meczu, a bardziej bezpieczna odskocznia od gry pre :) Jutro na LM może się pobawię.

post-8746-0-04872200-1415159983_thumb.jp

BANK: 95,28

Zysk: 4,83%

Dwa tygodnie:

Zysk: 169,60%

Ostatni tydzień: 

Zysk: 86,05%

68 rynków zysk/scratch

12 rynków straty

Skuteczność: 85%

Edited by Shayba
  • Recently Browsing   0 members