Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
probettor

Nie mogę się zalogować na konto Betfair

Recommended Posts

W dniu dzisiejszym nie mogę się zalogować na moje konto Betfair poprzez Cymatic. Jeżeli chcę się zalogować poprzez "standard login page", to otwiera się nowe okno, w którym strona nie może się załadować. Jeżeli natomiast chcę się zalogować poprzez "minimal login page" to po wpisaniu loginu i hasła pojawia się komunikat "object reference not set to an instance of an object".

Ktoś spotkał się z takim problem? Ewentualnie pojawia się on w tej chwili również u niego  i to jakaś ogólna awaria?

Ten problem występuje, jeśli korzystasz z systemu Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (SP2).
Proszę zaktualizować do dodatku Service Pack 3 (SP3).
Pozdrawiam,
Gavin

This problem occurs if you are using Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2).
Please update to  Service Pack 3 (SP3).
Regards,
Gavin

rowniez mam problem z logowaniem ale za 2,3 razem uda sie poprawnie zalogowac. Mam Xp i sp3 oczywiscie tez.

Prosimy o bezpośredni kontakt poprzez e-mail, to jest prostsze do rozwiązywania błędów. Proszę o przesłanie zdjęcia ekranu pokazujący komunikaty o błędach. Także proszę wysłać zrzut ekranu na karcie Stan Log.
Dziękuję,
Gavin

Please liaise directly via email, it is simpler for solving errors.  Please send me a picture of the screen showing any error messages.  Also please send a screenshot of the Status Log tab.  
Thank you,
Gavin