Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
himen1989

Horse Racing (betfair)

Recommended Posts

Moje jutrzejsze wyścigi...

Down Royal 3-50 Handicap Chase 16f

LTO Speed: Sizing Solution 112 He's Our Man 104 Obispo 97

Down Royal 1-35 Novices Hurdle 16f

LTO Speed: Hell Cat Maggie 106 Melbourne Lady 101 Morning Run 95

Dundalk 6-10 Handicap 6f

LTO Speed: Kernoff 101 Lady Ultra 98 Bubbly Bellini 94

Newmarket 2-00 Listed (Class 1) 6f

LTO Speed: Terror 99 Fligaz 86 Avenue Montaigne 86

Wetherby 1-10 Novices Hurdle (Class 4) 20f

LTO Speed: Pay The King 86 Be My Present 78 Quick Brew 74

Wolverhampton 6-55 Maiden (Class 6) 7f

LTO Speed: Goring 70 Bleu Astral 60 Vivre La Reve 53

jutro postaram się jak mi czas pozwoli dać typy LAY na konie tak 15 - 20 min przed gonitwą...

Dzisiejszy dzeń... :)

Newmarket 1-25 Listed (Class 1) 8f

LTO Speed: Lady Of Dubai 91 Toujours L'Amour 76 Irish Rookie 68

Ascot 1-45 Handicap Chase (Class 3) 19f

LTO Speed: Generous Ransom 98 The Bear Trap 97 Keltus 87

Ascot 2-20 Handicap Chase (Class 1) 17f

LTO Speed: Ulck Du Lin 116 Next Sensation 102 Stone Light 99

Ascot 3-00 Handicap Hurdle (Class 1) 16f

LTO Speed: Laudatory 120 Laser Blazer 118 Violet Dancer 106

Ascot 3-35 Handicap Chase (Class 1) 24f

LTO Speed: Roalco De Farges 115 Restless Harry 108 Midnight Appeal 102

Down Royal 2-30 Conditions Chase 24f

LTO Speed: Ma Filleule 126 Boston Bob 119 First Lieutenant 116

Newmarket 1-25 Listed (Class 1) 8f LTO Speed: Lady Of Dubai 91 Toujours L'Amour 76 Irish Rookie 68

Koń :  Sagaciously LAY

Edited by himen1989

Ascot 3-35 Handicap Chase (Class 1) 24f LTO Speed: Roalco De Farges 115 Restless Harry 108 Midnight Appeal 102

Koń : What A Warrior LAY

Moje rezultaty z wczorajszego dnia i dzisiejszego dnia....  wczorajszy dzień nie był za wesoły jeden z koni z wyścigów które wybrałem zwyciężył i 100 euro w plecy... :( Ale nie załamuje się wyciągnąłem wnioski z tamtego wyścigu....  i nie będę wybierał wyścigów w których nie ma jednego lub dwóch faworytów ;) dzisiejszy dzień już przyniósł tego rezultaty... ;)

post-201-0-98807200-1414955731_thumb.png

post-201-0-09756300-1414955741_thumb.png

Ryzykujesz 100 dla 9.35. Czyli musisz mieć 91% skuteczności, żeby być na maleńkim plusie. Trochę dużo (większość stara się mieć widełki na poziomie 84-87%), szczególnie że przy systemach opartych na layach nawet 0.5% różnicy może oznaczać wyzerowanie banku. Nie wspominając o dewastującym wpływie wysokich redów na psychikę.

Druga sprawa to money management - pisałeś 31.10, że Twój bank to 200 euro. Nawet grając ratchetem (który pozwala na dość dużo, jeśli chodzi o stawkowanie), nie powinno tracić się więcej niż 3-5% dziennie (i raczej trzeba mieć dużego pecha, żeby to osiągnąć).

Ryzykujesz 100 dla 9.35. Czyli musisz mieć 91% skuteczności, żeby być na maleńkim plusie. Trochę dużo (większość stara się mieć widełki na poziomie 84-87%), szczególnie że przy systemach opartych na layach nawet 0.5% różnicy może oznaczać wyzerowanie banku. Nie wspominając o dewastującym wpływie wysokich redów na psychikę.

Druga sprawa to money management - pisałeś 31.10, że Twój bank to 200 euro. Nawet grając ratchetem (który pozwala na dość dużo, jeśli chodzi o stawkowanie), nie powinno tracić się więcej niż 3-5% dziennie (i raczej trzeba mieć dużego pecha, żeby to osiągnąć).

Masz rację trochę duże jest to ryzyko... ale powiem tobie że ja zacząłem grać od 10 euro ( mogę pokazać Betting profit jak chcesz) i mój system polega bardziej na matematyczny rozwiązaniu niż na analizie... więc nie powiem że to bardzo dobry system bo sam tego nie wiem ale jak na razie się sprawdza i jestem na bardzo dużym plusie w krótkim okresie i wiem że mogę to wszystko przegrać zdaje sobie z tego sprawę... 

Po pewnym czasie jak zdobędę odpowiedni profit to na pewno nie będę tak ryzykował.... :)

Duży plus w krótkim okresie to żadna sztuka - popatrz na challenge na forum geeksa (z 5 do 1k nie pamiętam dokładnie, ale na pewno poniżej tygodnia; i to do tego kilka razy) czy też na wyczyny Pointsa. To nie sprint.

Mówisz matematyczne rozwiązanie... Żaden system nie przynosi zysku wiecznie, to mm pozwala przetrwać "trudne" czasy. Zarządzanie kasą to czysta matma, a model/strategia gry to takie myślenie życzeniowe. Jedno bez drugiego to tak jakby prowadzić auto bez hamulców - może kierowca dojedzie do celu, ale większe szanse ma na wizytę w kostnicy.

Jesteś pewien, że ryzyko skończy się wraz z posiadaniem większego banku? Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Duży plus w krótkim okresie to żadna sztuka - popatrz na challenge na forum geeksa (z 5 do 1k nie pamiętam dokładnie, ale na pewno poniżej tygodnia; i to do tego kilka razy) czy też na wyczyny Pointsa. To nie sprint.

Mówisz matematyczne rozwiązanie... Żaden system nie przynosi zysku wiecznie, to mm pozwala przetrwać "trudne" czasy. Zarządzanie kasą to czysta matma, a model/strategia gry to takie myślenie życzeniowe. Jedno bez drugiego to tak jakby prowadzić auto bez hamulców - może kierowca dojedzie do celu, ale większe szanse ma na wizytę w kostnicy.

Jesteś pewien, że ryzyko skończy się wraz z posiadaniem większego banku? Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

masz rację to żadna sztuka...wiem że są lepsi... zdaje sobie sprawę... na razie nie będę zmieniał sposobu gry ale wyznaczę sobie limit 500 euro jak to osiągnę to zacznę ostrożniej grać... no i dzięki za rady bardzo mi się one przydają i uświadamiają mnie... Wiesz nie uważam siebie za prawdziwego tradera... i nie nazywam tego tradingiem... Po prostu znalazłem sposób i chce go przetestować... jak nie wyjdzie to nic się nie stanie to tylko było 10 euro... ;) Jak mój sposób gry nie wypali i nie uzbieram 500 euro to skinę głowę i przyznam tobie 100 % rację ;)

Nie chodzi mi o to, że ktoś jest lepszy albo gorszy, ale o dbanie o dobre nawyki od samego początku przygody z betfair. Sam straciłem mnóstwo czasu na ponowną naukę tradingowego "abecadła", a myślałem podobnie - przyjdą większe stawki, będę ostrożniejszy. Ale to nie takie łatwe, wiem z doświadczenia.

Zawsze możesz wypłacać sobie część zysku (powiedzmy 1/3) np na koniec tygodnia. Dzięki temu w przypadku awarii/wpadki nie będziesz musiał startować od początku.

sposob moze i jest dobry w dystansie, ale ty sie o tym nie dowiesz, bo z takim mm polegniesz w pierwszej czarnej serii i przestaniesz tym sposobem grac.

ryzykuj mały % kapitału, to i zyski przyjda wieksze z czasem wraz ze wzrostem bankrolla, ciagle przy tym samym, niskim, ryzyku.

A jakim zobowiązaniem na początku grałeś? Gdy miałeś te 10€ i ile zajęło Ci dojście do 200€? 

Od 20-10-2014...

post-201-0-88262400-1415222662_thumb.png

Edited by himen1989

sposob moze i jest dobry w dystansie, ale ty sie o tym nie dowiesz, bo z takim mm polegniesz w pierwszej czarnej serii i przestaniesz tym sposobem grac.

ryzykuj mały % kapitału, to i zyski przyjda wieksze z czasem wraz ze wzrostem bankrolla, ciagle przy tym samym, niskim, ryzyku.

widzę że jesteś bardzo pewny że przegram w najbliższym czasie bardzo ciekawe... :) powiem tobie kolego że ja gram tym sposobem od 10 euro a teraz mam powyżej 200 euro to jest 2000% zysku w 2,5 tygodnia a te 100 euro co straciłem to odrobiłem w 3 dni... więc troszkę już zarobiłem na tym.... zgadzam się z tobą że to ryzykowna strategia... ale uwierz mi bardzo uważnie wybieram konia i nie gram intuicyjnie... po prostu mam swoje obliczenia... po pierwsze odrzucam konie które mają bardzo dobre przyspieszenie... konie w których wykresy idą w dół przed wyścigiem a także po prostu faworytów... no i patrze podstawowe dane o koniach... :)

• Create New...