Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
himen1989

Horse Racing (betfair)

Recommended Posts

wrecz przeciwnie. zycze ci jak najwiecej wygranych, ale tylko trzy nietrafione z rzedu spowoduja koniec gry, a to nie o to chodzi.

wrecz przeciwnie. zycze ci jak najwiecej wygranych, ale tylko trzy nietrafione z rzedu spowoduja koniec gry, a to nie o to chodzi.

nie zaprzeczę że może to się zdarzyć ale jak to mi mówili że matematyka to królowa nauk... :) i powiem że jest coś w tym... a po za tym dużo nie stracę tylko 10 euro a nauczę się bardzo dużo i na bardzo długo mi to utkwi w głowie :)

wazne w tym sposobie gry jest, ze selekcjonujesz kobyły, a nie tluczesz layami "na pale". jednak ciagle bede doradzal lepszy mm. maria tez bazowal/la na wiedzy o kucach, mniej na samych kursach, trendach itp. do tego dobry mm i zawiodlo to ja/jego wysoko.

Szybki Ci to poszło, ale na początku ryzykowałeś całe 10€ czy jakąś część? I skąd bierzesz info o koniach? 

Powodzenia, aby nie poszła seria

Szybki Ci to poszło, ale na początku ryzykowałeś całe 10€ czy jakąś część? I skąd bierzesz info o koniach? 

Powodzenia, aby nie poszła seria

http://betting.racingpost.com/

http://www.sportinglife.com/racing/tips-centre

http://www.theguardian.com/sport/horse-racing-tips

http://www.oddschecker.com/

Dzisiaj tylko jeden wyścig udało mi się zagrać :(

post-201-0-88282700-1415308876_thumb.png

Może warto pomysleć, by grać w taki sposób, że jak np osiagasz 100e, to znów zaczynsz od początku, czyli Twoja bazowa stawka 10e

Zabezpieczysz w ten sposób swój bank

Witam:)

Konie na Lay'u. Chwale Ciebie za tą technikę i bardzo dobrze, że nie przejmujesz się tymi komentarzami typu, że raz nie wypali i tracisz niemalże cały kapitał.Kiedyś też tak grałem systemem Lay, ale na wysoko w kursach około 50 w góre, ale zyski były za małe chociaż skuteczność była naprawdę potężna przez pół roku grałem tą techniką i nigdy nie przegrałem tylko zyski były za małe więc postanowiłem jednak greenować lepsze zarobki:)

Dobrze, że masz swoje obliczenia, obierasz odpowiedniego konia i trzymasz poziom powodzenia :)

@Starun chyba nie rozumiesz idei naszych komentarzy. Nikomu nie życzymy źle, to nie tego rodzaju forum. Trochę już siedzimy w tym biznesie i wiemy, że bez zarządzania kasą daleko się nie zajedzie. Lepiej pomyśleć o tym teraz, bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.

@himen1989

Matematyka królową nauk... Studiowałem ją i Twój mm nie ma z nią nic wspólnego. Co do trzymania poziomu - small sample size, zobaczymy za 10k gonitw. Pomyśl o ochronie kapitał, bo szkoda będzie poświęconego czasu w przypadku większej wtopy.

Witam po dłuższej  przerwie :)

Przestałem pisać w temacie ponieważ doszedłem do wniosku że moja technika gry będzie zgubna. A przekonało mnie wasze posty a także doskonalenie się w temacie grania na koniach... Wiec zacząłem czytać oglądać czytać oglądać i testować....i wymyśliłem coś ciekawego... co chciałbym wam pokazać i chciałbym żebyście ocenili wyrazili swoją opinię... Znalazłem program Betting Assistant w którym jest automat... nie będę opisywał tylko pokaże na zdjęciach bo może ktoś ze chce też tak grać...

post-201-0-45007200-1420419242_thumb.png

Najważniejsze w tym wszystkim jest dopasowanie gonitw a także ustawianie LAY optymalny jest 2.50

Codziennie będę podawał gonitwy które są odpowiednie do tych ustawień...

Życzcie powodzenia ;)

Hej, jak rezultaty? :) sam póki co czytam o koniach, gram za drobne i cały czas obserwuję rynki. Każda opinia będzie cenna ;) co do automatu świetny pomysł, bo pracuję w godzinach 12-19 i nie mam kiedy sam siedzieć na ladderze :/

Dwa duże minusy czego są przyczyną?

są przyczyną grania na in play...nie są związane system po prostu gram i obserwuje kursy jak się zachowują...

no to wracam po przerwie ostatnio nie miałem jakoś czasu tuz zaglądać, ale teraz postaram się prowadzić temat regularnie. :) Co do wyścigów i systemu to idzie duży progres cały czas gram przedstawionym wcześniej systemem... Teraz podzielę się z wami spostrzeżeniami zauważyłem że bardzo dobrym rozwiązaniem jest ustalenie sobie stop lost żeby nie stracić całego kapitału a także grać do czterech wyścigów dziennie wtedy mamy większą pewność że wyjdziemy w dniu na plus bo im więcej tym większe jest ryzyko wtopy. Najlepiej wyścigi wybierać 2000-3000 metrowe lub dłuższe.Na koniec powiem nie należy się sugerować emocjami tylko wybierać rozsądnie te cztery wyścigi. Jak np. nie ma w dniu dłuższych wyścigów to sobie odpuścić bo często zdarza się że w tych krótszych kurs się nie cofa i z 2,5 szybko winduje na w dół. jak będę miał jakieś inne nowe sugestie i przemyślenie to będę je tu zamieszczał

Teraz podzielę się z wami spostrzeżeniami zauważyłem że bardzo dobrym rozwiązaniem jest ustalenie sobie stop lost żeby nie stracić całego kapitału a także grać do czterech wyścigów dziennie wtedy mamy większą pewność że wyjdziemy w dniu na plus bo im więcej tym większe jest ryzyko wtopy. Najlepiej wyścigi wybierać 2000-3000 metrowe lub dłuższe.Na koniec powiem nie należy się sugerować emocjami tylko wybierać rozsądnie te cztery wyścigi. 

Selekcja zdarzen na pewno ma znaczenie, ale juz ilosc zdarzen na dzien zupelnie nie. Ze statystycznego punktu widzenia wieksza ilosc zdarzen pozwala zmniejszac procentowy udzial czynnika losowego w wyniku koncowym. W ciagu roku i tak rozegrasz wiecej niz 1000 zdarzen, wiec im wiecej "wyselekcjonowanych" zdarzen zagrasz tym wieksza szansa na sukces. 

• Create New...