Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
hightype

Back i Lay - podstawowe pytania

Recommended Posts

Witam .

Wiem kiedyś założyłem temat odnośnie back i lay .

Ktos na forum już pytał o co chodzi z back i lay

Ale niejasność pewna .

Dajmy na to live-in mam mecz 

Wynik 1-1     back na Deportivo 5.4 Lay 5.8 

I chodzi mi o to by nie grać na wygraną tylko :
Który z tych kursów mam brać pod uwagę gdyby np u buka był jeden kurs wygrana deportivo kurs 5.5 i wiem, że wzrośnie do 5.6 czyli podniesie się o 0.1 i na tym chce zarobić 
to Back czy Lay odpowiada za to żeby wziąć suwak i podciągnąć w górę bądź w dół .
Moim oczom po wyborze back moge obniżyć kurs badź podwyżyć i w przpadku lay też mogę podnieść bądź obniżyć suwak .

Wytłumaczcie mi tylko to bo zgłupiałem :D
Wiem to dla was banał ale dla mnie coś czego nie mogę pojąć czuje się jak głąb idiota debil xD

2 sprawa .
Czy kursy betfair spadają tak samo jak u potencjalnych buków ?
Np mecz Polska - Gruzja 
Pinacle polska 1.85 
Betfair 1.90 Back 2.00 Lay

Wiem że kurs spadnie na polaków do 1.80 i chce to zagrać to mam suwak przesunąć przy back czy przy lay w dół .
I druga sprawa co do tego Czy jeśli gracze w pinaccle obniżą kurs Polski do 1.50 to w betfair też spada ?

Czy giełda nie ma odniesienia do Buka jak bet365 itd ... 

Proszę o te odpowiedzi :D 
Nagrodze szkrzynką browara :D

tyle pytan i zadnych odpowiedzi :D

jak chcesz zarabiac na czyms kase jak nawet nie chce ci sie wygooglac na czym polega back i lay? nie rozuwmiem czesci z "suwakiem" ;)

jezeli chodzi o drugie pytanie - przegladnij  forum i tematy nt. gry  pre-play a na pewno znajdziesz odpowiedz.

mam nadzieje, ze pomoglem, obejdzie sie bez skrzynki :D

jestesmy tu po to, aby pomagac, nie googlowac :)

jesli kurs u innych bukmacherow spada, na gieldze tez spadnie. kwestia chyba nierozstrzygnieta bedzie czy to gielda rowna do bukow czy buk do gieldy.

pozostalych pytan za bardzo nie rozumiem wiec nie bede mieszal odpowiedzia, ktora moze okazac sie nie na temat.

Dobra póki jesteście online mam mecz który zagrałem per play 

Znam się na piłce więc postawiłem Back czyli ta moja drużyna wygra tak myślałem że kursy polecą w dół .

A co jeśli Kurs wyjściowy był 1.94 a ja bym go zaniżył do 1.40 że taki będzie to czym by się to różniło ????
Teraz mam cash back mogę wycofać już mój profit 

Ale gdybym dał back na starcie 1.40 per play to in play co by mi dało gdyby moja drużyny trafiła brame i kurs spadł do 1.34 podwyżył swoja wygraną ?

A co jeśli bym dał Lay np 2.40 i by przegrywali po 5 min a lay był per play 2.12

2vwxrtv.png

2 Sprawa mam dojście do typów, które zmieniają kursy z 2.20 przed meczem w 15 min do 1.40 czy na betfair też tak polecą w dół trendem buków pinacle bet365 itd?

Edited by hightype

sorry, ale nadal ie kumam. moze to ze wzgledu na pozna pore :D

jesli kupisz back i kurs spadnie, to sprzedajesz i jestes na plus. jesli wzrosnie masz strate.

zobacz suwak przyzwyczajenie z giełdy chodzi o to że mam strzałki góra dół moge podnieśc bądź zwiekszyc kurs czyli wystawić swój to działanie mnie zastanawia .

+ Czy jeśli mam dojscie do typow ktore per play są 2.0 i spadaja w w ciagu 10 min a jeszcze 5 min do rozpoczecia do 1.3  na bet365 pinacle itd to w betfair tez spadna ?

Patrz na to .

Miałem cash out 1.56 profit postawiłem 23 euro zamknalem zaklad powinienem mieć 26.56

mam 25 co jest grane ???? cos zrobiłem źle ? nie zamknałem jeszcze zakładu ? ocb??

2hmmvs5.png

1. nie wiem skad masz takie dojscia, ale jezeli faktycznie kurs tak poleci to gielda tez powinna "jakos" zareagowac.

2. profit bedziesz mial dopiero po zakonczeniu spotkania/zamknieciu rynku.

3. nie rozumiem po co chcesz zanizac kurs - wazne wziac back jak najwyzej i lay jak najnizej

Właśnie nie mam wyobraźni do tego żeby wziąć back jak nawyżej i lay jak najniżej wy przewidujecie na zasadzie giełdowych spadków a ja opieram się na razie na analizach i dojściach i wiem kiedy kurs spadnie kiedy wzrośnie a teraz chcę się nauczyć gry na giełdzie zakładów żeby to wykorzystać . . 
Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób to robisz ?

Dajmy na to mamy mecz

Polska - Brazylia 

In Live wynik 0:0 min 4:00

Na to że polska wygra Back najwyzszy kurs 1.96  lay 2.00 Najnizej jak złapię 1.96 na back to mam czekać aż Lay spadnie w dół ? Czy od razu go ustawić że lay bedzie  1.90 i czekać ?  czy dać back po 1.96 i czekać aż spadnie lay na 1.90 czy jak to sie je wytłumacz mi jak możesz

Twoja inwencja twórcza. Ważny jest po prostu ruch kursu w górę bądź w dół. Backując liczysz na spadek, layując na wzrost.

Co do przykładu, to możesz się ustawić po backu od razu niżej i czekać albo wejść gdy spadnie na oczekiwaną wysokość. Teraz napisz coś o magicznych "dojściach".

Lektura na pewno pomoże: http://sport.traderzy.pl/topic/4360-betfair-bez-tajemnic-graj-tak-jak-graj%C4%85-zawodowcy/

Edited by Shayba

Magiczne nie magiczne . Po prostu mam . 

Nie każdy spada aż o tyle ale każdy leci w dół . 

smiem twierdzic, ze jezeli masz "takie dojscia" to w niedlugim czasie mozesz zostac milionerem :)

Jeżeli "każdy leci w dół", to kupujesz backa, spada, wystawiasz lay/cashout i odkładasz na zakup ciepłej wysepki. Ewentualnie bet u buka i kontra layem na bf, ale tu trzeba dokładnie policzyć, czy się opłaca (choć sądząc po Twojej awersji do google, raczej tego nie sprawdzisz).

Przeczytaj cokolwiek o giełdzie, a potem zadawaj pytania (nazwa tematu do kitu, dalej pkt 3 regulaminu + nie spamuj na shoutboxie).

Edited by Backrus

@jakubmistrz   ty sie utrzymujesz z tego bądź grasz dla siebie .

Ja z buka na miesiąc mam typy z yieldem wystarczającym płaską stawką 200 euro zarobić 5000 .... 

Jedyne co chce to sprawdzić czy opłaca się w giełdzie wykorzystać info czy nie ... jeśli nie to schodzę z tego i tyle

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...