Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
dyzio477

System HT/FT (1/X) lub (2/X) Ekstraklasa

Recommended Posts

Dziś siedziałem trochę znalazłem dość ciekawy system, który polega na grze, że po 45 minutach prowadzi jedna z drużyna natomiast po 90 minutach jest remis.

Sprawdziłem dane podkładając polską ligę, prawdopodobieństwo takiego zdarzenia to ok.10% natomiast kurs na takie zdarzenie najmniejszy to 13 bywają nieco wyższe, w każdym bądź razie najniższy to 13.

Podliczyłem wszystko i wchodzi skuteczność w wysokości 30%.

Przetestuję to jak tylko znowu nasza liga ruszy.

Będę grał za stawkę 2j. W jednej kolejce w każdym meczu wybiorę jedną drużynę. Jeżeli w ciągu jednej kolejki nie zanotuje trafienia w następnej zagram progresją.

Zobaczymy co wyjdzie.

Jeżeli ktoś chciałby potestować inną ligę to zapraszam do współpracy i wymiany informacji.

Edited by dyzio477

Chcesz grać w jednym meczu oba zdarzenia na raz dutchingiem, czy wybierasz konkretny wariant tj 1/x bądź 2/x? Czy po prostu wybierasz mecz powiedzmy, Lechia Gdańsk - Piast Gliwice i w tym meczu obstawiasz 1/x bądź 2/x?

Chcesz grać w jednym meczu oba zdarzenia na raz dutchingiem, czy wybierasz konkretny wariant tj 1/x bądź 2/x? Czy po prostu wybierasz mecz powiedzmy, Lechia Gdańsk - Piast Gliwice i w tym meczu obstawiasz 1/x bądź 2/x?

Na początku myślałem żeby zrobić to losowo. Ale jeszcze nad tym myślałem i doszedłem do wniosku, że albo będę grać tylko gospodarza albo tylko przeciwną stronę.

Ok, a przez prawdopodobieśtwo TAKIEGO zdarzenia wynosi 10%, to te 10% procent odnosi się do 1/x LUB 2/x, czy 1/X i 2/X (dla każdego oddzielnie) bo wtedy trzeba inaczej liczyć kurs, nie jako 13 ale chyba jako 6,5? 

Ok, a przez prawdopodobieśtwo TAKIEGO zdarzenia wynosi 10%, to te 10% procent odnosi się do 1/x LUB 2/x, czy 1/X i 2/X (dla każdego oddzielnie) bo wtedy trzeba inaczej liczyć kurs, nie jako 13 ale chyba jako 6,5?

Chodzi i grę tylko w sytuacji kiedy do przerwy prowadzi jedna z drużyn, a do końca jest remis. W takich sytuacjach kursy u bukmacherów najniżej stoją po 13. A na bf są nawet powyżej 20 zależy dokładnie od formy drużyn. Jak liczyłem prawdopodobieństwo takie zdarzenia w jednym sezonie wyszło 18% w innym coś koło 10% a aktualnie było coś koło 15% ale sezon się nie skończył jeszcze. Więc przyjąłem najgorszą opcję czyli 10%. Swoje obliczenia oparłem na płaskiej stawce i statystycznie wyszło po sezonie w ok. 30% zysku. Dlatego myślę, żeby zaatakować progresem i to powinno poprawić profit.

Wiem, ale chodzi mi o coś innego. Powiedzmy, że tych zdarzeń w sezonie jest 15 procent. Ale chodzi o zdarzenia gdy jedna z drużyn prowadzi i jest remis, nie wiemy natomiast, która to dokładnie drużyna prowadzi, czy gospodarz, czy gość i o to mi tutaj chodzi. Powiedzmy, że grasz płaską stawką cały sezon i tak jak zakładasz, masz te 30% zysku, jednak to opierasz właśnie na tym założeniu, że KTÓRAKOLWIEK z drużyn prowadzi i jest remis, my natomiast stawiając stawiamy na gospodarza, lub na gościa, więc będą też takie sytuacje, gdzie stawiamy na 1/X a w meczu padnie wynik 2/X i już wtedy trochę sprawy się komplikują. Nie czepiam się czy coś, po prostu nie wiem, czy ja to dobrze widzę ;)

Wiem, ale chodzi mi o coś innego. Powiedzmy, że tych zdarzeń w sezonie jest 15 procent. Ale chodzi o zdarzenia gdy jedna z drużyn prowadzi i jest remis, nie wiemy natomiast, która to dokładnie drużyna prowadzi, czy gospodarz, czy gość i o to mi tutaj chodzi. Powiedzmy, że grasz płaską stawką cały sezon i tak jak zakładasz, masz te 30% zysku, jednak to opierasz właśnie na tym założeniu, że KTÓRAKOLWIEK z drużyn prowadzi i jest remis, my natomiast stawiając stawiamy na gospodarza, lub na gościa, więc będą też takie sytuacje, gdzie stawiamy na 1/X a w meczu padnie wynik 2/X i już wtedy trochę sprawy się komplikują. Nie czepiam się czy coś, po prostu nie wiem, czy ja to dobrze widzę ;)

No dobrze gadasz :] zobaczymy jak to wyjdzie w praniu