Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
cashis

Bonus ComeOn

Promowane odpowiedzi

Cześć, obracał ktoś ten bonus 50 = 150 zł? Chciałem na początku spróbować ten, a później drugi 500=1k zł ale nie wiem czy się opłaca bo opinie o comeon są RÓŻNE  :o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja grałem długi czas w comeon i jesli chodzi o promocje dla użytkowników (przynajmniej ich częstoslitwość, z jakością bywa różnie) to są raczej liderem na rynku. Niestety mi niedawno zamkneli konto z uwagi na niby nadużycia bonusowe (fakt grałem a róznych IP, ale nic poza tym - zresztą jak ktoś chcialby szczegóły to PW). Co do powitalnego bonusu to mozesz brać smialo, kursy takie może lekko ponad przecietne, ale choćby dla samych promocji mozna miec tam konto. Z minusów na pewno brak skrilla czy netka, do tego ostatnio kilka osób pisalo, ze kombinowali cos z dokumentami w kontach graczy (info ogólno dostepne w necie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja grałem długi czas w comeon i jesli chodzi o promocje dla użytkowników (przynajmniej ich częstoslitwość, z jakością bywa różnie) to są raczej liderem na rynku. Niestety mi niedawno zamkneli konto z uwagi na niby nadużycia bonusowe (fakt grałem a róznych IP, ale nic poza tym - zresztą jak ktoś chcialby szczegóły to PW). Co do powitalnego bonusu to mozesz brać smialo, kursy takie może lekko ponad przecietne, ale choćby dla samych promocji mozna miec tam konto. Z minusów na pewno brak skrilla czy netka, do tego ostatnio kilka osób pisalo, ze kombinowali cos z dokumentami w kontach graczy (info ogólno dostepne w necie).

Od siebie mogę dodać że support bardzo miły, dokumenty mi sprawdzili w 2h tylko kartą skrill chyba nie da rady wpłacić mimo, że została zweryfikowana :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Comeon całkiem ok, ostatnio też załozylem u nich konto i akurat dostalem bonus 500% do 50zł, minusem na pewno jest to że trzeba u nich obracać bonus na AKO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I am trading with this Freshforex for a long time. It provides all the facilities to their clients like no transaction fees, easy money withdrawal, 101% deposit bonus, lower spread and also many more which are very much needed to a trader in his trading.This broker always take good care of their clients comfort. This broker is very reliable and actually very good at their services.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta