Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
RobertoW1

HORSE RACING TRADING

Recommended Posts

Hey mam na imię Robert traduje na wyścigach konnych od ponad roku z różnymi wynikami, będę wrzucał pliki z moimi wynikami ]pozdrawiam wszystkich traderów.

Edited by RobertoW1

14.03.2015 BANK      136,12

ZYSK         44,99

RAZEM    181,11 euro

Edited by RobertoW1

Dzień był dobry do przedostatniego wyścigu w którym straciłem 25% zysków i popsułem sobie humor.

Trendy na początku dnia były mylące i niemożna było czegokolwiek przewidzieć, ale póżniej było już lepiej a oto wyniki.

BANKarrow-10x10.png-     195,31

PROFIT-   34,57

RAZEM-  229,88

HORSE RACING TRADING

Przepraszam iż nie przedstawiłem i nie opisałem się wcześniej ale ten blog to przypadek, który troszkę mnie wciąga 

ze względu na to że jestem w śrut ludzi którzy mnie rozumieją a moja żona NIE. Nie interesuje ja moja pasja do giełd 

a ja sam nie mam się o tym z kim wygadać.

Mam na imię Robert, 29 lat zaczynałem swoją przygodę od zakładów bukmacherskich w 2010r, jak każdy z pewnością, była to piłka nożna i głupi system progresywny, bez sukcesów. Po roku niepowodzeń przerzuciłem się na europejską koszykówkę 

w której szło mi znacznie lepiej, obstawiałem wyłącznie kursy powyżej 2,00 na kluby które moim zdaniem miały ten kurs zawyżony na swoje możliwości (valuebety), ośiągałem całkiem dobre wyniki aż do momentu w którym wpadła mi dłuższa seria porażek zwłaszcza pod koniec spotkania np.głupim rzutem za 3pkt. Wtedy uświadomiłem sobie a grałem na BET365 ,

że mogłem postawić na ten drugi zespół którego kursy były w przedziale 5-10 i zapewnić sobie zysk bez ryzyka i tak to się

zaczęło. Po miesiącu znalazłem BETFAIR które przez pół roku było czarną magią grałem kosza, tenisa i piłkę nożną, traciłem 

fortuny bo na euro patrzyłem jak na zwykłe złotówki. Postanowiłem grać pre-play ale długo schodziło złapanie ticka, a jak go 

już złapałeś to na następnym meczu dwa traciłeś, totalne koło minusowej fortuny. Miałem dość ale nie chciałem się poddać

i przypadkiem oglądając na youtube film z tredingu wpadłem na bettradera i wyścigi konne w grudniu 2013 i tak zostało do

dziś. Początki masakra strategia 1 ticka, zero pomysłu na swinga. Straty cięte były jak było za póżno, nie wiedziałem o co chodzi jak to się dzieje ze raz leci lay a zaraz back? Uczyłem się skrupulatnie przez ten okres i wyciągnąłem wnioski, kilka 

z nich wam zdradzę, oto one:

- wybieram tylko max dwa rynki

- gram tylko lay lub back nigdy jednocześnie

- kursy tylko od 3 do 10 nigdy niższe za duży bigos

- jeśli czegoś nie rozczytam po wykresie niegram

- tylko swingi od 3-10 ticków , 1 tick jest nieopłacalny

- tylko z trendem

post-9223-0-19823900-1426534875_thumb.jp

Dziś odbyły się 33 wyścigi z czego rozegrałem 20, trendy mieszane i ciężkie w rozczytaniu! Oto wyniki

BANKarrow-10x10.png-      229,88

PROFIT-    28,53

RAZEM-   258,41

HEY 

Ostatni raz wrzucam wyniki dzienne za dużo z tym kłopotu. Będę wrzucał tygodniówki. pozdrawiam

Dziś bez reda

BANK-      258,41

PROFIT-    45,86

RAZEM-   304,27

post-9223-0-41821800-1426706480_thumb.jp

Mam takie dwa pytanka, bo widzę, że na koniach ładnie już lecisz.

1. sugerujesz się statystykami

2. Określiłeś, że grasz Lay i Back, ale którego bardziej się trzymasz i od czego zależy Twój typ.

Z góry dzięki za info;)

Też gram na koniach ale dopiero zaczynam, taktyka podobna do Twojej. Tylko za mniejszą stawkę :) Ładnie Ci idzie, mam nadzieję że zagościsz tu na dłużej żeby było się na kim wzorować :))

• Create New...