Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Poucinaj te obrazki bo nazwisko ci widać, a generał nie śpi. Co do twojej techniki gry też się zgadzam z tym żeby łapać tylko większe swingi za mniejsze stawki. Gra na ticka i wystawianie dużego kapitału na odstrzał to raczej gorsze rozwiązanie.

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

HORSE RACING TRADING      Przepraszam iż nie przedstawiłem i nie opisałem się wcześniej ale ten blog to przypadek, który troszkę mnie wciąga  ze względu na to że jestem w śrut ludzi którzy mnie roz

zonie za rok kupisz torebkę Louis Vuitton to jej przejdzie, mojej przeszło   GL   

1 tydzień  

Posted Images

Mam takie dwa pytanka, bo widzę, że na koniach ładnie już lecisz.

1. sugerujesz się statystykami

2. Określiłeś, że grasz Lay i Back, ale którego bardziej się trzymasz i od czego zależy Twój typ.

Z góry dzięki za info;)

HEY 

Najważniejszy jest dla mnie wykres i masa pieniędzy choć jeśli chodzi o lay to zawsze wygląda większy, ale z pozoru. Zauważyłem iż ma znaczenie ranking, wiek, trener konia, ostatnie wyniki konia nie mają znaczenia.

Jak określiłem się w poście gram kursy powyżej 3,00 więc gram back, na lay potrzeba dużej sumy a na back nie. Natomiast lay jest bardziej przewidywalny. Mój typ zależy od wykresu, ale więcej nie zdradzę sorki.

Masz zbyt wysokie stawki co do salda. Ja kiedyś wszedłem backiem za jakieś 70% kapitału w preplay. Zaraz po otwarciu pozycji nastąpiła awaria betfair i nic już nie dało się zrobić oprócz modlitwy:) Jak się skończyło to wiadomo

Edited by rkotacomando

Masz zbyt wysokie stawki co do salda. Ja kiedyś wszedłem backiem za jakieś 70% kapitału w preplay. Zaraz po otwarciu pozycji nastąpiła awaria betfair i nic już nie dało się zrobić oprócz modlitwy:) Jak się skończyło to wiadomo

Eeeeee tam gadasz

Dzisiaj kepsko zwłaszcza motywujący był 1 wyścig który zagrałem live.

Nietrzymanie sie zasad, ospałośc i granie czegokolwiek co popadnie kończy się na minusie. No cóż i tak bywa.

post-9223-0-61728600-1426885825_thumb.jp

post-9223-0-78279400-1426885843_thumb.jp

HEY 

Najważniejszy jest dla mnie wykres i masa pieniędzy choć jeśli chodzi o lay to zawsze wygląda większy, ale z pozoru. Zauważyłem iż ma znaczenie ranking, wiek, trener konia, ostatnie wyniki konia nie mają znaczenia.

Jak określiłem się w poście gram kursy powyżej 3,00 więc gram back, na lay potrzeba dużej sumy a na back nie. Natomiast lay jest bardziej przewidywalny. Mój typ zależy od wykresu, ale więcej nie zdradzę sorki.

Mówisz, że ostatnie wyniki konia nie mają znaczenia? Wiesz możesz mięć rację, ponieważ nie raz się zastanawiałem skąd naglę koń z niskim kursem który nigdy nie wygrał, baa nawet się do pierwszej trójki nie zbliżył. Dobra rada posprawdzam też to sobie.

Każdy ma swoje techniki:) Ja czasami lubię grać na Lay-u tylko wiadomo jak to ma się z tym sprawa. Każdy ma swoję techniki aby przynosiły zysk

Dziwne pytanie. Tu nie kursy odpowiadają za porażkę tylko własna psychika. Kiedyś czytałem artykuł że zyski dla naszej psychiki są równie niebezpieczne co straty. Ostatnio dobrze ci szło, może to podwyższona pewność siebie? Tutaj problemy w tradingu nie są łatwe do rozwiązania

Dziwne pytanie. Tu nie kursy odpowiadają za porażkę tylko własna psychika. Kiedyś czytałem artykuł że zyski dla naszej psychiki są równie niebezpieczne co straty. Ostatnio dobrze ci szło, może to podwyższona pewność siebie? Tutaj problemy w tradingu nie są łatwe do rozwiązania

Postaw na kursy back równe 3,4,6,10 a sie przekonasz ze strata robi śię większa od zysku. Sprawdz i się odezwij

Logiczne, skoro są większe różnice na w kursach na ticku to i proporcojanlnie więcej można zyskać/stracić. 

na layu zyskasz i zmniejszysz stray dlatego czesto jak ma iść lay to sie tam ustawiają

witam, ja mam problem aby w ogóle wejść na stronę wyścigów konnych na betfair. Wyskakuje mi błąd 404 że strona nie istnieje. I teraz mam pytanie. Czy Wy również mieliście takie problemy i jeżeli tak to jak je załatwiliście? Bo już sam nie wiem co mam zrobić. Teraz jestem na etapie myślenia że mój komputer jest za stary na wyścigi konne he he:D pozdro

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.