Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
SIMON

Greenbook po równo.

Promowane odpowiedzi

Siema,

Jak w temacie chcę się dowiedzieć jak zrobić greenbook po równo.

Co dzień czytam coś o giełdzie, oglądam filmiki stale uczę się czegoś nowego. Ale z tym mam lekki problem.

Kupuję BACK z zyskiem robie YOUR LIABILITY. Przechodzę na YOUR PAYOUT i wpisuje maksymalną kwotę. Rozumiem, że kwota jest zależna od tego za jaką stawkę się gra. Ja gram na stawkach najniższych 2e. Wychodzi mi cały czas nie równy greenbook. Jeśli by mógł ktoś coś podpowiedzieć albo dał link jeśli było już to kiedyś tłumaczone, bo ja nie za bardzo nic nie znalazłem.

post-9160-0-82348200-1426610236_thumb.jp

Edytowane przez SIMON

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok dzięki wszystko wiem.

Ale teraz mnie zastanawia jaka jest opłacalność greenbooka po równo?

Zagrałem BACK  Over po kursie 1.23 za 2 euro, po bramce LAY po kursie 1.07 za 2.30 euro by mieć po 0,30 na na każdą ze stronę. OK po meczu zarabiam te 0,30, ale przecież moje zobowiązanie też przy sprzedaży wzrosło o 0,30 sprzedając za 2,30 euro. Więc chyba jestem na zero ? Czy jak? Więc jaka jest opłacalność greenboka po równo....?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie sorry chłopaki porąbałem się. Zagranie no LAY w tym przypadku to przecież zwrot stawki i zobowiązanie 0,14 a przy LAY 2.30 to 0,16 czyli greenbook po równo daje 0,30 czyli zarobek 0,14. I tak to sam sobie na forum wytłumaczyłem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że nie rozumiesz mechanizmu rozliczania zakładów (albo ja nie rozumiem pytania). Wrzucam 2 przykładowe screeny z greenami rozłożonymi równo. Na jednym wchodzi back (307@1.22, 309.5@1.21), na drugim lay (69.8@3.55, 70.7@3.5). Oczywiście, gramy back po wyższym kursie za mniej, lay po niższym za więcej, różnica w cenie jest naszym zyskiem.

Innymi słowy, zobowiązanie to te czerwone cyferki na stronie bf, jeśli jest zielono, to nie ma czym się przejmować.

67.54 to zysk z backa, -65 to nasze zobowiązanie na layu:

post-179-0-84380500-1426950554.jpg

-69.77 to nasza przegrana stawka, 70.69 to wygrana z laya:

post-179-0-52968700-1426950560.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już wszystko wiem, jakoś się z rana zatarłem i mi się pomieszało wszystko. Ale dzięki za poświęcony czas ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta