Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
slejer

Blokada konta

Promowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z taką oto blokadą jak w załączniku? Komunikat wyswietlił się po pierwszej wypłacie. Problem w tym, że na betfair mam jeszcze znaczną sumę pieniędzy. Jeśli nie da rady odzyskać konta to chociaż pieniądze.

post-9092-0-57920900-1426839685_thumb.pn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A skąd grałeś? Jeśli w jakimś kraju gdzie bf nie obsługuje klientów to Ci zablokowali konto. Jak to był jednorazowy log spoza Polski czy tam kraju w ktorym normalnie grasz to zapewnie nie bedzie peoblemow, ale jak chcesz grac z takiego kraju to raczej musisz sobie wybic z glowy bf.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gram cały czas w Polsce. Czy obecnie betfair blokuje użytkowników z Polski? nie mogę się doszukać niczego takiego.

Dodam, że przeszedłem weryfikacje, dokonałem wpłaty, podwoiłem swój kapitał po czym wypłaciłem początkowo wpłaconej kwoty. Po minusowej serii, wczoraj znów dokonałem wpłaty, a dziś klops i ban.

Edytowane przez slejer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie blokuje, w takim razie pisz na czacie do nich o co chodzi, moze ktos probowal sie wlamac na konto z jakiegos innego kraju. Zmien tez hasla na wszelki wypadek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta